Настільна гра Pathfinder: Повернення Рунних Володарів / Pathfinder: Rise of the Runelords

29
код: 2585

1-4
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
    Воїн стояв на перевалі. З однієї сторони крута скеля. З іншої – бездонна прірва. Перед ним велетенське військо. Позаду – місце, в котре це військо прямує. Воїн, як здавалося лиходіям, був єдиною перешкодою перед остаточною перемогою у боротьбі за владу над усіма землями світу. Та перед захисником лежало досить просте завдання – лише ненадовго затримати військо ворога та виходити з бою. За цей час слідопит перенесе важливий артефакт у інше безпечне місце, а жрець, чарівник та відьмак проведуть свої маленькі ритуали на відстані тижнів шляху один від одного. Дії кожного з них здаватимуться лише ледь відчутним уколом по нездоланній силі, що прагне заволодіти світом. Та уважний спостерігач помітить, що кожне з жал вприскує смертельну отруту і приведе до швидкої та неминучої загибелі ворога. Як змія може загубити найбільшу тварину, так і герої розтрощать величезне військо непомітними, але неймовірно точними діями.

Тип: карточна, кооперативна, фентезі
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 90 до 120 хвилин
Кількість гравців: від 1 до 4
Вік: від 12 років
Мова: російська

 


   Pathfinder: Повернення Рунних Володарів – чудова карточна кооперативна гра для прихильників фентезійних пригод. Автори пропонують нам полегшену версію надзвичайної «Pathfinder Roleplaying Game». Герої та монстри ті самі, тай й події відбуваються у світі «Pathfinder»


   Як грати? Гра складається с декількох пригод, котрі можна проходити окремо, чи об’єднувати у кампанію. У кожного з учасників буде власний персонаж з унікальними властивостями. Усі можливості персонажа відображені його власною колодою, котра буде модернізуватися під час проходження місій та кампанії та показувати таким чином зміни у навичках та характері персонажу. Кожен з сценаріїв, у котрому будуть шукати пригоди та славу наші герої – це набір локацій з різними параметрами, колодами ворогів та умовами перемоги. Варто відмітити, що це не класична RPG і багато з прописних правил жанру, наприклад «завжди триматися разом», тут не працюють. Вам доведеться діяти не шаблонно та орієнтуватися по ситуації. 


   Для кого гра? «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів» в першу чергу зацікавить шанувальників кооперативних ігор. Тут немає майстра, проти котрого потрібно грати командою. А значить не потрібно шукати вмілого та досвідченого гравця на цю роль. Також гра сподобається прихильникам жанру RPG, котрим важко зібрати велику кампанію для партії. Також ми рекомендуємо «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів» усім, кому не байдужі фентезійні пригоди, не залежно від досвіду проходження подібних ігор. 

До складу настільної гри «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів (Pathfinder Adventure Card Game)» входить:

 • 7 карт персонажів
 • 7 карт ролей
 • 7 карт місцезнаходження
 • 1 карта дороги пригод
 • 363 карти пригоди «Біди Забутого Узбережжя»
 • 5 кубиків
 • 110 карт пригоди «Нестримне полум'я»
 • правила гри

Придбати настільну гру «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів (Pathfinder Adventure Card Game)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Павло (25-07-2021 | 13:31)

Ця гра вже знята з виробництва чи ще колись буде?
Доброго дня, Павло!
Нажаль ця гра дійсно наразі знята з виробництва. Радимо вам заглянути на наш форум, де в вас буде шанс вхопити екземпляр цієї гри (іноді з комплектом доповнень) в мешканців настільної когорти.
Бажаємо вам вдалого полювання і чудових майбутніх партій!

Ігор (27-11-2020 | 23:55)


Планируется, или были мысли завезти карточную игру Pathfinder Core Set новой редакции? что-то ее у нас нигде нет.
Если её завезет официальный представитель в Украине, тогда мы сможем её разместить на нашем сайте.

Вадим (12-03-2020 | 12:39)

Друзья, является ли эта игра и дополнения к ней совместимыми/взаимозаменяемыми с пиратской версией (Череп и Кандалы)?
Нет, их смешивать нельзя!

Настя (06-02-2019 | 11:15)

Когда будет в наличии?
Надеемся, что в марте поступит в продажу, но не от нас это зависит.

юра (19-10-2018 | 18:49)

а можна двом гравцям бити одного злодія
Можна, але по черзі) Або якщо в цього злодія на карті передбачена така можливість.

юра (26-09-2018 | 20:59)

а что лучше pathfinder или ужас аркхэма?
Юрий, эти две игры немного не корректно сравнивать. Если вам нужна игра на небольшое количество игроков и более простыми правилами и быстрыми партиями, тогда лучше рассмотреть Pathfinder. А если у вас большая компания, вы не боитесь сложных правил и вы поклонник творчества Говарда Лавкрафта - тогда Ужас Аркхэма!

Сергей (30-08-2018 | 20:18)

Для Александа из предыдущего отзыва.
Если Вас интересуют сценарии для всей дороги приключений, то у меня они есть в распечатанном виде (достались от другого человека), в интернете нигде сам не смог найти. Могу Вам сделать сканы и сбросить на почту.
Со сценарием действительно интересней проходить, там довольно неплохой сюжет и игра (дорога приключений) обретает смысл! Скиньте свою электронку на plastik55@ukr.net
Надеемся что с вашей подсказкой игра станет ещё увлекательнее) Спасибо вам !

Олександр (30-08-2018 | 16:46)

Добрый день.
Игра очень нравится! Можете скинуть ссылку на неоффициальное переведённое руководство для DM по приключению? Хочется зачитывать во время игры.
Добрый вечер, Александр. Увы, нам не попадалась такая страничка на глаза.

Рома (29-05-2018 | 13:55)

Підскажіть, будь ласка, по перевіркам.

Наприклад, перевірка бою з монстром. У монстра "бой 10". Потрібно відразу вибрати/скинути зброю, благословіння, магію і кинути потрібні кубики? Чи можна спочатку кинути кубик персонажа (наприклад, випало 4), потім кубик зброї (3), потім добавити магію (2) і вже після цього скинути зброю (ще 1)?

Гра крута! Перед грою з друзями краще 1-3 рази зіграти соло)
Чудово що гра вам сподобалася) При перевірці ви одразу вибраєте або скидаєте зброю, благословіння, магію і лише після цього кидаєте кубики.

Никита (14-05-2018 | 23:29)

1 - Может ли персонаж с дальним боем использовать оружие ближнего боя?

2 - Какие навыки используются во время боевой проверки с атрибутом «бой»?
Сила (ближний бой)? Чары? Ловкость (дальний бой)?
Что и в каких случаях используется?
Например чт должен использовать Харск при боевой проверке и в другом случае, что должна использовать Сэони при боевой проверке (у неё же нет навыка «бой»)

Если не сможете дать ответ, подскажите, подалуйста, куда обратиться.
+ Любимая игра.
Позволяет полностью погрузиться в мир фэнтези.
Убивает время в атмосферной обстановке)
- Кажись, нет)
Только вот по началу возникают вопросы по механике игры и не знаю куда обращаться)
Добрый день, Никита. 1. Да может, по вашему желанию и наличию соответствующей карты ближнего боя. 2. Базово используют проверку ближнего боя или силу. В зависимости от навыков и карт оружия на руках, вы можете использовать более подходящие навыки. Например, Харск, при наличии арбалета (или любого дальнего оружия) может использовать показатели дальнего боя. Сэони имеет навык, при сбросе одной любой карты вы можете бросить навык чары и дополнительные кубы. Так же, она может использовать карты заклинаний. Если у вас будут вопросы по правилам игры, пишите нам на почту)

Владимир (31-05-2017 | 00:01)

Ребят, нужна помощь по правилам:
1.Если карта или локация требует перезарядить любую карту с руки - я выбираю любую карту с руки и кладу её под низ своей колоды или это обязательно должна быть карта с возможностью перезарядки в описании?
2. Что означает термин "замешать" в колоду? Например, если не убил монстра он замешивается снова в колоду локации (если не сказано иного). Я вкладываю карту в колоду и затем её перемешиваю или вкладываю карту в рандомное место в колоде?
1. Это может быть любая карта, не обязательно с возможностью перезарядки.
2. Под "замешать" имеется в виду вложить карту в колоду и перетасовать.

Богдан (04-05-2017 | 15:00)

Спасибо за ответ, а по поводу повествования зайдите по сылочке там фанаты расписали всю компанию https://vk.com/topic-90851411_34190624
Спасибо за такую полезную ссылку) С прописанным повествованием играть в такую настолку - одно удовольствие)

Богдан (18-04-2017 | 17:00)

При провале проверки над монстром или прислужником куда они деваются?
Когда два героя в локации файтер может помочь магу оружием пройти проверку над монстром?
Богдан, наш постоянный клиент Анатолий отвечает на оба ваши вопроса:
"Сперва отвечу предыдущему комментатору:
1. При провале проверки над монстром или прислужником, он замешивается обратно в колоду локации, если не предусмотрено иначе (особенностями монстра или локации).
2. Валерос может помочь d4 дайсом всем кто проходит боевую проверку в этой локации. Так что да, может.
А теперь отзыв к игре:
Буду краток - игра отличная. Интересно играть как соло, так и в коопе. Правила не сложные, но во время первых партий вопросы будут появляться постоянно, но это естественно. Игра весьма комплексая, поэтому это неизбежно. Гугл и официальный FAQ вам в помощь. Как по мне, то единственный недостаток в игре это отсутсвие вменяемого повествования. На картах приключений есть кое-какой текст, но этого маловато на мой вкус. Поэтому рекомендую скачать официальные руководства для DMом по этому приключению, выписать оттуда интересные моменты и зачитывать при игре."

Богдан (18-04-2017 | 16:48)

Здравствуйте ! а где можно задать вопрос по правилам игры?
Да, конечно же! Постараемся помочь)

Надія (11-02-2017 | 13:08)

Чи планується у вас в продажі продовження "Череп и Кандалы"?
Доброго дня, Надія. Планується, але коли буде у наявності поки що не відомо.

Показати більше
Аксесуари
Доповнення

  1 Відгук Pathfinder: Адепти Шкуродера

Pathfinder: The Skinsaw Murders

299 грн.очікується

1-4

12+

90-120
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

   Pathfinder: Гріхи Спасителів

Pathfinder: Грехи Спасителей

299 грн.очікується

1-4

12+

90-120
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

   Pathfinder: Колода додаткових персонажів

Pathfinder: Character Add-On Deck

250 грн.очікується

1-6

12+

90-120
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

   Pathfinder: Різанина на Гаковій Горі

Pathfinder: Расправа на Крюковой горе

250 грн.очікується

1-4

12+

90-120
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  1 Відгук Pathfinder: Фортеця Кам'яних Велетнів

Pathfinder: Fortress of the Stone Giants

299 грн.очікується

1-4

12+

90-120
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

   Pathfinder: Шпилі Зін-Шаласта

Pathfinder: Шпили Зин-Шаласта

299 грн.очікується

1-4

12+

90-120
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків
Схожі товари

  5 відгуків Бастіон

Bastion

1 009 грн.очікується

1-4

10+

45-90
Ру
Розпродаж
залишків

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00