Настільна гра Паранормальні детективи (UA) / Paranormal Detectives (UA)

3    Відео
код: 8652
 Ви відчуваєте, що з Вами щось не так. Таке легке відчуття... Тіло наче левітує, а всі останні спогади немов у тумані. І тут Ви бачите своє тіло без будь-яких ознак життя та розумієте, що стали... Привидом! Проте що це за фігури навколо тіла? Невже детективи, які збираються розкрити цей жахливий злочин? В цій складній справі знадобиться будь-яка інформація, що зможе наштовхнути на розгадку.

Тип: детективи, жахи, для вечірок
Видавець: Rozum (Україна), Lucky Duck Games (Польща)
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 30-50
Вік: 12+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Паранормальні детективи можна тут

Щось містикою повіяло... І не дивно, адже настільна гра Паранормальні детективи (Paranormal Detectives) — це детектив для 2-6 гравців, які комунікують зі справжнісіньким привидом для розкриття таємниці його загадкової смерті. Використовуючи спіритичну дошку, карти таро та мотузки повішеника, група детективів встановлює контакт із духом убитого та розпитують його щодо обставин злочину. Детектив, який проявив найкращу дедукцію та відповів на 5 ключових запитань щодо справи, здобуває перемогу.

Хід розслідування


 Гравці обирають детектива, який походить першим (останній серед присутніх, хто став свідком незвичної події), після чого решта здійснюють свій хід почергово за годинниковою стрілкою. Один з учасників перевтілюється у роль Привида, який відповідає на запитання детективів упродовж гри. Хід детектива складається з двох дій у наступній послідовності:

 1. Поставити запитання привиду — обов'язкова дія, для виконання якої гравець повинен зіграти 1 карту взаємодії зі своєї руки та поставити вголос 1 запитання, на яке НЕ можна відповісти «так» або «ні». Привид відповідає способом, передбаченим зіграною картою, після чого всі детективи можуть зробити нотатки у своїх записниках.
 2. Спробувати розкрити справу — необов'язкова дія. Гравець може спробувати розкрити справу, розповівши вголос свою версію подій та відповівши на 5 головних запитань: «Хто?», «Де?», «Чому?», «Як?», «Знаряддя?». За допомогою карти історії Привид трактує правильні відповіді. Після цього можливі 2 розвитки подій: детектив відповів на всі запитання правильно та здобув перемогу, або він натрапив на хибний слід. У разі другого варіанту, Привид записує число від 0 до 4 у записнику детектива. Число вказує на кількість правильних відповідей, проте гравець не знатиме, які саме відповіді сходяться з правдою, а які виявились хибними.
 Гра добігає кінця після того, як один з детективів відповів правильно на всі запитання, або у гравців закінчились карти взаємодії та/або спроби розкрити справу. Якщо жоден з детективів не розгадав вчасно всю справу, тоді переможцем стає той, хто надав найбільшу кількість правильних відповідей. Якщо таких гравців декілька, тоді перемагає той, хто раніше висловив найбільшу кількість правильних здогадок.

Якщо компанія детективів не хоче змагатись між собою, гра Паранормальні детективи пропонує кооперативний режим, якому гравці пліч-о-пліч працюють над розкриттям злочину. Так чи інакше, потрібно братись за справу та хутко допомогти Привидові віднайти свій спокій. Можливо, саме Ваша дедукція здатна розплутати цей клубок таємниць!

Комплектація настільної гри «Паранормальні детективи» (UA) (Paranormal Detectives):

 • 1 головне поле
 • 35 інтерактивних карт
 • 3 примарні інтерактивні карти
 • 17 карт таро
 • 28 карток історії
 • 5 ширм детективів
 • 5 слідчих листів
 • 1 примарний лист
 • 1 перова ручка
 • 6 ручок, що стираються
 • 2 маленькі шнурки для вузлів палача
 • 5 маркерів для спіритичної дошки
 • 10 маркерів рани
 • 3 маркери Ghost Meter
Додати відгук

Тетяна (18-03-2024 | 11:36)


Це наша перша сімейна детективна гра. Дуже подобається грати як дочці (13 років), так і нам дорослим.
Загалом, гра чудова як компонентами, так і ігровим процесом! Час летить непомітно, є над чим подумати, і посміятись моментів вистачає(особливо, хто грає привида - може здивувати своїми акторськими здібностями...).
Великий плюс того, що дуже багато детективних сюжетів-історій, та й ще і застосунок пропонує свої історії, одним словом, грати - не переграти!
Гра класна, рекомендую як для сімейних вечорів, так і для кола з друзями!
+ + Якісні компоненти;
+ Велика кількість детективних історій;
+ Правила не складні;
+ Гра за часом не довга.
- Не знайшла.
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо вам за такий теплий та приємний відгук. Одразу захотілося пройти цікавенький сценарій:)
Бажаємо вам вдосталь задоволення та гарних посиденьок за новими детективними сюжетами!

Дар'я (11-03-2024 | 13:01)


Наша компанія для детективних ігор просто в захваті від Паранормальних детективів! Особисто мені подобається грати, як за привида, так і за детектива. Іншим подобається за привида більше. Широкий спектр підказок, але просто не буде. Бо підказка має бути відповіддю на питання поставлене детективом і відповідь має бути розгорнутою, а не "так" або "ні". Багато історій в комплекті, які треба розслідувати. Також є застосунок на телефон, де ще купа історій. Можна і свої потім придумувати. Дуже круто прокачуються мізки на відслідковування різних деталей. І що ще заворожило це арти, дуже гарні!!!
+ Цікаві історії
Багато історій
Патігейм
Арти
Доброго дня, Дар'є!
Дякуємо вам за такий чудовий та розгорнутий відгук-огляд на цю атмосферну та містичну гру:)
Бажаємо вам завжди знаходити спільну мову з потойбіччям!

Діана (15-12-2023 | 19:31)

Чудова гра для компанії. Якщо граєш за привида, то можна бавитись і трішки знущатись на детективами )
Доброго дня, Діано!
А Ви знаєтеся на справжніх розвагах. Оце ми розуміємо:)
Дякуємо за відгук та бажаємо цікавезних партій!

1329грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись