Настільна гра Pandemic Legacy Season 1: Blue box / Пандемія Спадщина 1 Сезон: Синя коробка

5
код: 2597

2-4

13+

40-80
Eng
  • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Два роки боротьби за виживання. Два жахливих роки пройшло з тих пір, як вперше спалахнула епідемія. Все відбувалося зовсім не так, як показували в пост-апокаліптичних фільмах. Цей вірус усього лиш вбиває. Не перетворює на зомбі, не змушує кров кипіти і не розчиняє внутрішні органи. Але все ж таки. Цілі міста було знищено за цей час. Ні-ні, будівлі цілі. Інфраструктура, промислові потужності – все це залишилось. Лишень нема кому користуватися. Більше в тих містах ніхто не живе.

Тип: кооперативна, спадковість партій
Видавництво: Z-Man Games(США)
Час гри: від 40 до 80 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 13 років
Мова: англійська

Pandemic: Legacy – безперечно, нове слово в настільних іграх. Сама складова «Legacy» запозичена з «Risk Legacy», та більше нічого спільного в іграх нема. До речі, «Пандемія» теж неймовірно змінилася, стала цікавішою, непередбачуванішою, динамічнішою та унікальною для кожного власника.

Legacy. Ця приставка значить, що гра стала, так би мовити, «одноразовою». Відкривши коробку ви побачите всі компоненти зі звичної «Пандемії» та дуже багато запакованих конвертів, секретних колод та чорних ящичків. Дивлячись на все це розмаїття, ви зрозумієте, що «Пандемія» лише мала частина гри. Що всередині усіх цих конвертів та ящиків? Щоб дізнатися, доведеться пройти гру.

Як це працює? Ви розкладаєте першу партію та починаєте грати в звичайну «Пандемію». Та одразу ж, як відбудеться якась важлива подія, вам належить відкрити один з конвертів чи коробок. Гра одразу ж зміниться. Повністю. Трошки відкриємо таємницю: віруси будуть піддаватися мутації, долі персонажів – змінюватися, а міста можуть зникнути з карти, якщо ви їх не врятуєте. Який з конвертів и і який час потрібно відкривати – залежить виключно від ваших успіхів. Усього в «Pandemic: Legacy» не більше двадцяти чотирьох партій, але наприкінці цієї серії ігор від початкової версії не залишиться бувально нічого. Можуть змінитися абсолютно усі умови, життєві шляхи та властивості персонажів, та навіть карта світу.

Червона та Синя. Існує два різновиди коробок «Pandemic: Legacy». Автори запевняють, що вони відрізняються лише кольором та зображенням. Та ми точно знаємо, що кожна коробка – це унікальна, захоплююча пригода, котру неможливо буде повторити, скільки би ви не намагалися. І від кольору тут нічого не залежить. Ну і на останок: найскладніше у цій грі, дочекатися наступної партії, щоб дізнатися, що буде далі.

До складу настільної гри «Pandemic: Legacy» входить:
– ігрове поле із зображенням карти світу
– 5 карт ролей
– 4 пішки
– 48 карт міст
– 5 карт епідемій
– 8 карт подій
– 4 пам'ятки
– 48 карт інфекцій
– 62 карти Legacy
– 4 цивільні карти
– 5 карт досьє та 1 лист зі стікерами
– 4 маркера вакцини
– 1 маркер розповсюдження хвороби
– 1 маркер спалахів хвороби
– 1 жетон нагадування
– 96 кубів
– 6 дослідницьких станцій
– 8 чорних ящиків
– правила гри

Придбати настільну гру «Pandemic: Legacy» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Володимир (05-06-2018 | 17:33)

Здрастуйте. У мене те ж саме запитання: чи варто чекати в принципі? Цікавить тільки англомовне видання.
Доброго дня. Гра ще з'явиться у продажі, однак не відомо коли.

Данило (11-12-2017 | 11:59)

доброго дня.
Коли можна очікувати 2 сезон? Цікавить англійська версія.
Чи англомовне видання не плануєте завозити?
Доброго дня. Англомовне видання найближчим часом не очікуємо, на жаль.

Егор (08-06-2017 | 12:44)

Ожидаеться ли на русском?
Егор, добрый день. Игра на русском языке есть в наличии. Вы можете оформить заказ перейдя по ссылке - Пандемия: Наследие

Дмитрий (14-12-2015 | 15:42)

Игра действительно потрясающая. Не думал, что когда-то буду настолько ждать очередной партии в настольную игру. Игру лучше сразу брать на компанию, которая ее и будет проходить (подсаживаться в процессе игры - не то).

+ Оригинальность
Захватывающий сюжет
- Нужно играть одной компанией, если нет возможности собраться у всех, то и игра простаивает;
Есть определенные нюансы в правилах, которые с ходу не понятны, а прочитать это заспойлерить, поэтому рекомендуем прочитывать каждый месяц после сыгранной партии. Даже если вы его прошли с небольшими ошибками, то в дальнейшем уже ошибок не будет.
Спасибо за отзыв

Анатолий (09-12-2015 | 14:37)

А на русском будет???
Анатолий, на русском игра пока не ожидается.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00