Настільна гра Йой! (UA) / Ouch! (UA)

3    Відео
код: 8578
 Погляньте на ці красиві квіточки! Їх неодмінно потрібно назбирати собі у букет! Йой, вони ж ростуть на кактусі! Не хотілося б вколотися об гострі голочки, треба бути дуже обачним, або ж дуже везучим!

Тип: карткова, сімейна, для вечірки
Видавництво: Games7Days (Україна), Devir (США)
К-сть гравців: від 2 до 5 гравців
Час гри: від 10 до 15 хвилин
Вiк: від 5 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Увага! В описі трапляються фото оригінальної версії гри.
 
 Краса потребує жертв! У картковій грі на удачу ЙОЙ! (Ouch!) гравці опиняються в пустелі, де збирають невимовної краси квітки кактуса. Для цього їм потрібно обирати одну з 4-х сторін картки кактуса та перевертати її. Якщо обрана ними сторона має колючки, вони не можуть зірвати квітки цієї картки. Варто пам’ятати: що більше квіток на картці, то небезпечнішою вона є.

 

Хід гри: колючки чи квітки?


 Перед початком гри потрібно перемішати колоду та викласти з неї 6 карток кактусами догори. Гравці полюють за квітами почергово за годинниковою стрілкою. Першим виконує свій хід наймолодший учасник або той, хто здобув перемогу у попередній партії.

Гравець обирає одну з шести карток на столі та оголошує сторону, якої він торкнеться, щоб перевернути картку (ліва, права, верхня, нижня). Відкривши зворотній бік картки, учасника може спіткати одна з 2 ситуацій:

 • Якщо на тій стороні, яку він обрав, є колючки, він вколовся! Після цього він повинен голосно сказати «Йой!» і скинути картку до коробки.
 • Якщо на обраній стороні, немає нічого колючого, він бере картку і кладе її перед собою, здобувши певну кількість квіточок!
 

Які красиві букети!


 Гра Йой! завершується, коли один з гравців зібрав перед собою 8 карток або коли закінчилась колода. Гравці переходять до підрахунку переможних балів за наступними правилами:
 • Краса квітів: кожна зібрана квітка приносить по 1 балу.
 • Дикий букет: кожен набір із 4-ох квіток різного кольору вартує 4 переможні бали.
 • Червоний — то любов: гравець з найбільшою кількістю червоних квіток отримує 5 бонусних балів. Якщо таких гравців декілька, тоді всі претенденти здобувають по 5 балів.

 Переможцем стає той, хто здобув найбільшу кількість балів!
 

 

Особливості карток


Отруйні червоні квітки. Якщо гравець вколовся на картці з червоною квіткою, він також втрачає 1 додаткову картку, що лежить перед ним, на його вибір (якщо у нього є картки).

Пустельні тварини. Зворотній бік деяких карток також містить зображення тваринок. Якщо гравець не вколовся на картці із твариною, він може використати її властивість:

 • Змія — якщо наступний гравець вколеться колючками кактуса, він повинен віддати попереднику картку замість того, щоб скидати її.
 • Фенек — учасник одразу можете походити ще раз. Але варто бути обачним! Якщо він натрапить на колючки протягом додаткового ходу, він втратить картку Фенека.

 Настільна гра ЙОЙ! (Ouch!) — це легка розвага на збір сетів із квіточок з елементом удачі. Повірте, ви ще ніколи не збирали букети квітів з таким ентузіазмом, як у цій грі!

Комплектація настільної гри «Йой!»:

 • 44 картки кактусів
  • 36 карток із квітами,
  • 8 карток із тваринами;
 • правила
Додати відгук

Василь (13-12-2023 | 10:37)


Гра просто знахідка для дітей від 5 років. Приніс в садочок , кажу маю нову гру для вас(щоб ви розуміли, перед тим ми грали в Добл). Всім стало цікаво що за гра, показую......Арти всім сподобались, правила підхопили на льоту.
Їм дуже сподобалось, всі голосно вигукували "Йой", якщо вкололись, було цікаво та весело)
Але додам, що для дорослих теж підійде, як розминочний варіант, або просто щоб пофанитись. Класно, що в такій простій грі, придумали ще якусь мінімальну взаємодію між гравцями(ефект змії), і в загальному прикольна ідея. Ще плюс в тому, що можна збирати різні сети квіток, щоб отримати побільше очок на прикінці партії.
+ дітям заходить на ура
прикольні механіки взяття карт
мінімальна взаємодія між гравцями
збір сетів з квіток для отримання додаткових очок
властивості карт(змія та фенек)
компактність та арти
- та наче не знайшов, як для гри 5+ цілком суперова гра)
Доброго дня, Василю!
Щиро дякуємо вам за такий позитивний відгук та радіємо, що діткам сподобалося:)
Бажаємо вам рідше натрапляти на голки кактуса!

АмміаК (14-11-2023 | 16:22)

Гра- повний кайф! Дуже подобається. Граємо майже кожного дня, зручно в дорозі, щоб час майнув швидше. Дякую!
+ Розмір (підійде для подорожей)
Швидкість (партія до 10 хвилин)
Доброго дня, АмміаК!
Щиро дякуємо за крутезний відгук на цю мініатюрну та кумедну гру з цікавою механікою тицяння кактуса:))
Бажаємо вам гарних колекцій квітів)

Владислав (02-10-2023 | 11:46)

Чудово підійде як гра-розминка для досвідчених гравців, або добра розвага для невибагливих гравців. Мені дуже сподобалась механіка та арти, тому і купив її. Виграшних стратегій немає. Партії повністю тримаються на удачі, тож інколи можна перемогти, а інколи закінчити з одним очком просто веселячи колег по столу :)
+ - дуже вдала механіка
- швидкі та різноманітні партії
- трохи взаємодії між гравцями
Доброго дня, Владиславе!
Дякуємо вам за відгук на цю колючу гру)
Бажаємо вам завжди знаходити "безпечну" сторону кактуса)

335грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись