Настільна гра Йой! (UA) / Ouch! (UA)

2    Відео
код: 8578
 Погляньте на ці красиві квіточки! Їх неодмінно потрібно назбирати собі у букет! Йой, вони ж ростуть на кактусі! Не хотілося б вколотися об гострі голочки, треба бути дуже обачним, або ж дуже везучим!

Тип: карткова, сімейна, для вечірки
Видавництво: Games7Days (Україна), Devir (США)
К-сть гравців: від 2 до 5 гравців
Час гри: від 10 до 15 хвилин
Вiк: від 5 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Увага! В описі трапляються фото оригінальної версії гри.
 
 Краса потребує жертв! У картковій грі на удачу ЙОЙ! (Ouch!) гравці опиняються в пустелі, де збирають невимовної краси квітки кактуса. Для цього їм потрібно обирати одну з 4-х сторін картки кактуса та перевертати її. Якщо обрана ними сторона має колючки, вони не можуть зірвати квітки цієї картки. Варто пам’ятати: що більше квіток на картці, то небезпечнішою вона є.

 

Хід гри: колючки чи квітки?


 Перед початком гри потрібно перемішати колоду та викласти з неї 6 карток кактусами догори. Гравці полюють за квітами почергово за годинниковою стрілкою. Першим виконує свій хід наймолодший учасник або той, хто здобув перемогу у попередній партії.

Гравець обирає одну з шести карток на столі та оголошує сторону, якої він торкнеться, щоб перевернути картку (ліва, права, верхня, нижня). Відкривши зворотній бік картки, учасника може спіткати одна з 2 ситуацій:

 • Якщо на тій стороні, яку він обрав, є колючки, він вколовся! Після цього він повинен голосно сказати «Йой!» і скинути картку до коробки.
 • Якщо на обраній стороні, немає нічого колючого, він бере картку і кладе її перед собою, здобувши певну кількість квіточок!
 

Які красиві букети!


 Гра Йой! завершується, коли один з гравців зібрав перед собою 8 карток або коли закінчилась колода. Гравці переходять до підрахунку переможних балів за наступними правилами:
 • Краса квітів: кожна зібрана квітка приносить по 1 балу.
 • Дикий букет: кожен набір із 4-ох квіток різного кольору вартує 4 переможні бали.
 • Червоний — то любов: гравець з найбільшою кількістю червоних квіток отримує 5 бонусних балів. Якщо таких гравців декілька, тоді всі претенденти здобувають по 5 балів.

 Переможцем стає той, хто здобув найбільшу кількість балів!
 

 

Особливості карток


Отруйні червоні квітки. Якщо гравець вколовся на картці з червоною квіткою, він також втрачає 1 додаткову картку, що лежить перед ним, на його вибір (якщо у нього є картки).

Пустельні тварини. Зворотній бік деяких карток також містить зображення тваринок. Якщо гравець не вколовся на картці із твариною, він може використати її властивість:

 • Змія — якщо наступний гравець вколеться колючками кактуса, він повинен віддати попереднику картку замість того, щоб скидати її.
 • Фенек — учасник одразу можете походити ще раз. Але варто бути обачним! Якщо він натрапить на колючки протягом додаткового ходу, він втратить картку Фенека.

 Настільна гра ЙОЙ! (Ouch!) — це легка розвага на збір сетів із квіточок з елементом удачі. Повірте, ви ще ніколи не збирали букети квітів з таким ентузіазмом, як у цій грі!

Комплектація настільної гри «Йой!»:

 • 44 картки кактусів
  • 36 карток із квітами,
  • 8 карток із тваринами;
 • правила
Додати відгук

АмміаК (14-11-2023 | 16:22)

Гра- повний кайф! Дуже подобається. Граємо майже кожного дня, зручно в дорозі, щоб час майнув швидше. Дякую!
+ Розмір (підійде для подорожей)
Швидкість (партія до 10 хвилин)
Доброго дня, АмміаК!
Щиро дякуємо за крутезний відгук на цю мініатюрну та кумедну гру з цікавою механікою тицяння кактуса:))
Бажаємо вам гарних колекцій квітів)

Владислав (02-10-2023 | 11:46)

Чудово підійде як гра-розминка для досвідчених гравців, або добра розвага для невибагливих гравців. Мені дуже сподобалась механіка та арти, тому і купив її. Виграшних стратегій немає. Партії повністю тримаються на удачі, тож інколи можна перемогти, а інколи закінчити з одним очком просто веселячи колег по столу :)
+ - дуже вдала механіка
- швидкі та різноманітні партії
- трохи взаємодії між гравцями
Доброго дня, Владиславе!
Дякуємо вам за відгук на цю колючу гру)
Бажаємо вам завжди знаходити "безпечну" сторону кактуса)

335грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00