Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
790 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
2 оценки

Настільна гра Острів Скай (Isle of Skye)

Скай – другий за розмірами острів Шотландії, у трійці найвищих британських островів і наймальовничіший з них. Його площа трохи більша ніж 1656 квадратних метрів (це лише вдвічі більше від Києва), а населення складає всього 10 008 жителів. Та значення не порахуєш в гектарах. Скай – головна транспортна розв’язка, що поєднує Великобританію з іншими островами архіпелагу. А ще це Шотландія в мініатюрі. Найкрасивіші пейзажі та колорит стародавніх традицій. Скай поєднує все це на маленькому шматку суші, оточеної морською водою.

Тип: економічна стратегія, сімейна гра
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 10 років
Мова: не залежить від мови


Правила настільної гри «Isle of Skye (Остров Скай)» російською мовою

Острів Скай  – чудова економічна стратегія. Квадратні тайли з горами, полями, морями, дорогами та фортецями багато кому нагадають «Каркассон». І тут може виникнути перший сумнів. «Каркассон» неперевершений, кому потрібна ще одна така гра? Та не кваптесь із висновками. Адже тайли доведеться купувати у інших гравців. Саме так. Кожен учасник по черзі буде визначати ціну на клаптики землі. Платити також потрібно буде йому. Тож варто подумати, що лишити собі, запросивши надто велику ціну та як не продешевити. А ще потрібно набрати грошей, щоб вистачило до наступного заробітку. Дехто скаже: «Замки божевільного короля Людвіга», і буде правий. Але тут є абсолютно нові та неймовірно цікаві можливості заробляти бали та комбінувати різноманітні позначки на тайлах. А тому гра сильно відрізняється від будь-чого, у що ви грали раніше. Потрібно буде пристосовуватися та постійно слідкувати за суперниками. А на додаткових умовах взагалі можна будувати стратегію. Отож, якщо ви розриваєтесь між бажанням спробувати щось нове та побоюванням, що гра виявиться гіршою, ніж перевірені хіти, то сміливо замовляйте «Isle of Skye». Вона виглядає дуже знайомо і в той самий час змушує повністю змінити сталі шляхи до перемоги.
 

Гра «Isle of Skye» побачила світ у 2015 році і одразу ж була висунута на престижну премію «BoardGameGeek Golden Geek» аж у трьох номінаціях: «Гра року», «Найкраща стратегія» та «Найкраща сімейна гра». А в 2016 році ця настолка номінована на найпрестижнішу премію ігрового світу: «Kennerspiel des Jahres Nominee». Та це й не дивно, якщо враховувати, що автори «Isle of Skye» вже подарували нам «Агріколу», «Le Havre», «Broom Service» та «Port Royal».
 

До складу настільної гри «Острів Скай (Isle of Skye)» входить:
– двоторонній планшет
– 16 тайлів підрахунку балів
– 73 тайли місцевості
– жетон першого гравця
– монети
– 5 тайлів із замками
– 6 ширм
– 5 жетонів гравців
– 6 жетонів збросу
– торбинка
– Правила гри

Придбати настільну гру «Острів Скай (Isle of Skye)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
790 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Острів Скай

1. Александр (22-06-2017 | 11:02)

достаточно интересная игра, на каркассон похожа методикой построения замков; но основной момент всё же торговля которая пока не попадалась в иных играх - имеющиеся финансы необходимо разделять так чтобы и со своими товарами непродешевить, и чтоб на покупку чужих хватило
Ответ от DesktopGames:
Спасибо, за комментарий)

2. Евгений (10-06-2017 | 09:30)

Игра отличная, и любители настолок проголосовали за скидку. Акция на скидку идет потихонечку, а товара нет в наличии. Отличная акция...))
Ответ от DesktopGames:
К сожалению, количество товара было ограничено.

3. Сергей (29-04-2017 | 17:10)

Игра отличная, как для меня. Тем кому приелся "Каркассон", во всех своих ипостасях, милости прошу. К "типу" игры я бы добавил еще слово аукцион, цену проси какую хочешь (пределы выставляет только совесть))))
+ -смесь Tile Placement и экономики
-не сложная и не простая (легко играть, но и есть над чем подумать
- отстающий игрок тоже получает бонусы))
- надеюсь то мир хобби сделал хорошее качество, ибо не видел эту игру в их исполнении.
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за комментарий!)