Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
До конца акции осталось

0

Дни

0

Часы

0

Минуты

0

Секунды

Есть в наличии
1099 грн. 879 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Origin (Початок)

Похожие товары
Ця історія почалася давним давно. У ті далекі часи, коли бурхливі урагани і дощі шматували землю, а сонце обпалювало траву пекучими променями. То була Африка. Нечисленні племена, які населяли її, блукали по континенту в пошуках придатних для життя земель. Іноді, коли їм щастило, вони знаходили оазиси, угіддя на яких було вдосталь води і дичини. На жаль часто траплялося так, що ділити землю доводилося з іншими племенами. І тоді люди стали вирізати величезні дерев'яні тотеми, і встановлювати їх на своїй території, щоб заявити своє право на цю землю ...

Тип: стратегія, сімейна гра
Видавництво: Matagot
Час гри: від 45 до 60 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 4
Вiк: від 9 років
Мова: англійська, німецька, французькаСкачати правила до настiльної гри Origin Рос.

Origin - це настільна стратегічна гра, дія якої відбувається в Африці. Ви керуєте невеликим плем'ям, якому необхідно допомогти захопити якомога більше земель, заробити переможні очки і відповідно - перемогти.

У коробці з грою ви виявите ігрові карти на трьох різних мовах (виберіть колоду з потрібною вам мовою, а решту поверніть в коробку), фішки поселень гравців, спеціальні планшети, ігрове поле, і головну родзинку гри - велику кількість дерев'яних тотемів, які відрізняються один від одного висотою, товщиною і кольором.

Ігрове поле уособлює собою мапу територій розділених морем і протоками. Землі відрізняються одна від одної кольором, залежно від якого ви будете отримувати різні бонуси під час гри. Також у кожного гравця в наявності є кілька таємних завдань, які він може виконати, щоб заробити додаткові очки.

Під час свого ходу, кожен гравець може виконати одну з трьох дій, а потім за бажанням розіграти карти з рук (максимум одну карту кожного кольору). Отже, гравець може:
- виставити тотем і фішку свого поселення в будь-яку незайняту область притримуючись наступного правила: виставляти тотем можна в будь-яку область яка межує з уже захопленою територією. Другий нюанс стосується тотема. Ви повинні виставляти тотем, який точно такий же, як на сусідній області, або ж відрізняється від нього, але лише однією ознакою, при чому висота і товщина нового тотема повинні бути більше ніж у сусіда.
- друга дія - переміщення. Ви маєте право вивести фішки поселення з тотемом на нову область. Параметри тотема визначають дальність такого переміщення.
- ну а третя дія - обмін. Ви можете обміняти свій тотем на тотем поселення супротивника.
При чому тотеми не належать нікому, вони загальні. В першу чергу важливе розташування поселень, а тотеми - спосіб досягнення цієї мети.

У грі ще чимало цікавих правил і хитрощів, але ми надаємо вам задоволення, знайти їх, побудувати свою стратегію захоплення територій і заробітку переможних очок.

Origin дуже подобається дітям. Для гри разом з ними існує так званий «дитячий режим», в якому гра дещо полегшена, не втрачаючи, при цьому, свій шарм. Окремо хотілося б згадати про тотеми. Вони зроблені з дерева, їх приємно тримати, розглядати, і вони дуже красиво і органічно виглядають на ігровому полі. У загальному гра вийшла чудовою. Це добра і затишна сімейна настолка. З розумним рівнем суперництва і відсутністю жорсткого протистояння.

До складу настільної гри «Origin » входить:
 – ігрове поле
 – поле нагород
 – 36 тотемів
 – 36 фішок поселень
 – 30 тайлів інновацій
 – 6 жетонів полювання
 – 11 жетонів проток
 – 48 карт
 – правила гри

Придбати настільну гру «Origin » у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1099 грн. 879 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Origin

1. Сергей (20-11-2017 | 14:08)

у вас игра русифицирована?
Ответ от DesktopGames:
Игры на русском языке не существует. А правила на русском языке мы прикладываем.