Настільна гра Місяць-молодик (UA) / Nova Luna (UA)

4    Відео
код: 7294
Настільна гра Місяць-молодик (UA) / Nova Luna (UA)
кількість гравців
1-4
вік
8+
час гри
30-60
мова
оплата частинами
 «Місяць молодик» — абстрактна настільна гра від дизайнера Уве Розенберга. У спокійному, розміреному темпі ви поринете у світ місячного циклу. Так само як молодий місяць неспішно прямує до повні, так і гравці проведуть вечір з цією грою за своєрідною медитацією та роздумами. Дизайн та елементи красиві, естетичні, у стилі Уве, який створив і чимось подібну гру Печворк.

Тип: абстрактна стратегія
Видавництво: Games7Days (Україна), Edition Spielwiese (Німеччина)
К-сть гравців: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами гри Місяць-молодик можна тут

Як грати в «Місяць-молодик»


 Ця настільна гра розрахована на 1-4 гравців, чим і вирізняється від того ж таки «Печворку». На початку треба розкласти місячне колесо, тайли та розмістити маркер Місяця і по одній фішці гравців на початку. Кожен гравець отримує додатково 20 фішок свого кольору. Головне завдання — викласти усі або ж якомога більше фішок на тайли завдань.
 


 Як відбувається один хід:
 • Першим ходить той, чия фішка знаходиться вкінці місячного кола і так далі, а не по черзі.
 • Якщо зараз ваш хід, оберіть один із трьох тайлів із завданнями, які знаходяться найближче до маркера Місяця та викладіть собі поруч раніше взятих тайлів. Обирайте тільки за годинниковою стрілкою.
 • Фішка на полі переміщується на стільки поділок, як вказано на тайлі.
 • Якщо місце вже зайняте, просто розмістіть фішку поверх наявної.
 • Фішки свого кольору треба розташувати відповідно до позначень на тайлах. Наприклад, зібрати біля тайла ще три тайли синього кольору або згрупувати сині тайли в лінію, яка дотикається до цього завдання. Тож будьте уважні з вибором тайлів із поля, аби виконати якнайбільше завдань. Також не забудьте, що групувати треба плитки, які прилягають до завдання, а сам тайл із завданням не враховуємо.
 • Коли Місяць зробив декілька кіл, і на полі не залишилося трьох тайлів, рандомно поповніть коло новими та обирайте з тих, які найближче до маркера Місяця.
 


 Стратегії строкаті, як калейдоскоп. Кожен гравець може роздумувати над стратегією, обирати з тайлів, які лишилися. Виконувати цілі можна досить різними способами:
 • Обирати тайли з більшою цінністю. На них менш складні цілі.
 • Складати ланцюжки з тайлів одного кольору.
 • Групувати тайли таким чином, щоб сусідні виконували завдання одне одного.
 • Закривати одним взятим тайлом цілі кількох наявних.

 Ви самі можете вирішити, яку стратегію обрати в партії чи згрупувати їх всі. Тільки не захопіться красивими візерунками, поки суперники вже закінчують виконувати задачі.

У цій настільній грі є ще й соло-режим. Гра займе приблизно 15 хвилин, і основне завдання тут — викласти усі свої тайли за мінімальний час.

Коли «Місяць молодик» завершить коло?


 Супутник Землі, звісно, найближчим часом так і ходитиме колами. А ось цикл в нашій грі зовсім не вічний, та і яким приємним не був процес, не хочеться, щоб він набрид. Коли одному з гравців вдалося виконати багато завдань з тайлів та викласти усі свої фішки, або ж коли ви вже не можете взяти жодного тайла з поля, бо вони скінчилися, гра завершена. У разі, коли скінчилися тайли, переможцем стане гравець з найменшою кількістю фішок.

Спокійний темп та нескладні правила роблять цю гру ідеальною для сімейного вечора. Пояснити, як викладати фішки, нескладно, а сам виробник рекомендує гру від 8 років. Приємні на дотик фішки чимось нагадують звичайне лото. Та процес тут більш творчий та різноманітний. Може, поки будете сортувати та підбирати необхідні тайли, у вас народиться ідея нового шедевру чи відкриття?

Комплектація настільної гри «Місяць-молодик (UA)»:

 • Місячне Коло з фазами Місяця (треком часу)
 • 68 тайлів каменів 4 кольорів (по 17 тайлів кожного кольору)
 • 84 жетони гравців 4 кольорів (по 21 жетону кожного кольору)
 • фігурка зростаючого півмісяця
 • правила
Додати відгук

Альона (01-02-2024 | 01:10)

Ти просто космос! З тобою ми раз за разом проходимо весь місячний цикл. Люблю тебе за твою абстрактну стратегічність. Під час кожного ходу ми обираємо один з трьох найближчих тайлів. Вибираючи камінь, треба добряче напружити свої мізки, щоб продумати все наперед і взяти той, який якнайкраще допоможе виконати завдання і швидше за інших розмістити всі свої фішки. Під час передачі ходу не треба забувати, що завжди ходить той гравець, чий жетон розташовано позаду інших на місячному диску. Адже Місяць радо допомагає тим, хто не поспішає і ощадливо витрачає очки часу.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо Вам за неймовірний відгук до цієї класної гри:) Хай ваш місяць буде завжди у правильній фазі, а часу було вдосталь!

Єгор (14-09-2023 | 13:42)

Ще один хіт від дивовижного автора - Уве Розенберга. Перш за все, хочеться відмітити схожість механік цієї гри з «Печворком» - гравці виконують свої ходи не по черзі, а лише тоді, коли фішка гравця обжене фішку своїх суперників. Як на мене, цей елемент був дуже круто реалізований в грі «Печворк», а тут він набув ще більшого рівня. Чесно кажучи, ця гра не приваблює своїм оформленням (через це довго вагався чи варто її купляти), але механічно все працює надзвичайно круто. Можливість прокручувати цікаві комбінації, аналізувати різні варіанти та прораховувати на декілька ходів уперед – це ті моменти, за які ця гра мені дуже подобається. При цьому вона абсолютна не складна, але достатньо глибока, а партії не займають багато часу. Також особисто для мене стало приємним здивуванням незвичайні та нінащо несхожі умови перемоги (виходить така гра-гонка) – це прям дуже прикольно.
+ Прості правила, при достатньому рівні глибини
Цікаві та унікальні ігрові механіки Доволі варіативна та регравальна Якісні компоненти
Незвичайні умови перемоги в партії
- При грі на 4-х гравців іноді доводиться доволі довго чекати своєї черги, але на 2-3 гравці партії проходять просто чудово)
Доброго дня, Єгоре!
Гра дійсно є дуже цікавою та незвичною за механікою та умовою перемоги, чим і приваблює до себе:)
Дякуємо за відгук та бажаємо перемог!

Альона (02-08-2023 | 15:13)

Коли з величезною часткою сарказму ставишся до гри, а вона несподівано неабияк захоплює. Бувало у вас таке?
У нас так було з Місяцем-молодиком. Ми були просто в шоці від того, що ця гра нам так сподобалась. Правила прості. Арт непоганий. Якість компонентів на високому рівні. Маркер місяця дуже гарний. Наш киЦуна зацінив його. У грі присутні і рандом (який тайл випаде або залишиться після іншого гравця), і стратегія (який взяти, щоб скласти свій візерунок і не дати скласти супернику).
Сподобалось, що ходять гравці не по черзі. Ходить той гравець, чия фішка на місячному колі остання. Тобто один гравець може робити декілька ходів підряд, якщо не перегнав інших. І це ж круто. Хоча ми не одразу призвичаїлись до цього: "Чого ти ходиш? Зараз же моя черга. Аааа. Ні. Точно." І поки суперник робить свої декілька ходів,, ти сидиш і викладаєш фігурки з фішок)))
+ +
- Не знайдено
Доброго дня, Альоно!
Так, в нас теж були такі випадки, але ж тут доклав руку сам метр Уве!
Дякуємо вам за такий коментар і бажаємо чудових партій у будь-яку фазу місяця ;)

Руслана (12-07-2023 | 23:50)

Відверто кажучи, я не хотіла купувати цю гру,бо чисто візуально вона мені здавалася печальною , нічого особливого, кольори дивні, поєднання негармонійне чи що....
Але , зважаючи на автора гри- все ж таки купили. І як же я була не права!!бо ця гра стала найчастіше грана в нашій родині за останній рік( не беру до уваги думку дітей))
вона неймовірна,ми грали в неї сотню разів, коли хочеться відпочити і перезагрузитися - беремо її. Кожна партія чудова і неповторна, безліч варіантів розвитку, виваженість, прогнозування, різні стратегії.. Обожнюю її!!вже навіть кольори сприймаються інакше, містично) Геніальна річ, як на мене.Просто і складно водночас.
Класно грається на двох.
+ Швидко і просто пояснюються правила, неймовірна варіативність, не набридає грати, навпаки - після закінчення одної партії одразу хочеться розкласти наступну. Щільність і хороша якість компонентів гри. Можливість грати і парою ,і родиною ( 4 чол).
- Місяць не зіпсувався за 1,5 роки досить частих ігор, але було б добре, якби місяць був дерев'яним чи пластиковим( як корона в Цитаделях наприклад) хоча розумію,що це б збільшило ціну.
Доброго дня, Руслано!
Дякуємо за ваш відгук на ще одну гру від Уве Розенберг, що варта уваги і є відміною абстрактною головоломкою :)
Бажаємо вам виграшних комбінацій та мирного неба над головою!

1150грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись