Настільна гра Not Alone: Exploration / Чужа планета: Нові горизонти

3    Відео
код: 3638
    Така мирна і приваблива з космосу планета Артемія стала справжньою пасткою для групи астронавтів. Хто ж знав, що вся вона знаходиться у владі якоїсь істоти, що не терпить вторгнення інших в його володіння. Вирішивши, що космонавти є загрозою, вона почала полювання на них, щоб асимілювати і перетворити їх в частину навколишнього ландшафту. Чи встигнуть зазнавші аварії люди на цій планеті-пастці послати сигнал рятувальникам і дочекатися їх або ж Істота перетворить їх в нові види істот ксенобіології - про це ви дізнаєтеся, тільки зігравши в партію Not Alone: Exploration (Чужа планета. Нові горизонти)!

Тип: карткова гра, виживання, доповнення
Видавець: Geek Attitude Games
Час гри: 30-60
Кількість гравців: 2-7
Вік: 10+
Мова: англійська


Not Alone: Exploration (Чужа планета. Нові горизонти) - це самостійне доповнення до гри Not Alone (Чужа планета), яке ідеально підійде досвідченим дослідникам ксенобіології інших планет.
Розширення вводить нові карти локацій від одиниці до десятки, нові карти виживання для космонавтів і нові здібності Істоти. Гравці вільні грати Not Alone: Exploration (Чужа планета. Нові горизонти) без базової гри або ж змішувати її з нею в будь-якому співвідношенні, замінюючи карти під певними номерами.
 

 

Ігровий процес Not Alone (Чужа планета) залишився без змін: його суть - це хованки астронавтів від страшної істоти. І якщо ви думаєте, що бачили на цій Терра Інкогніто все, то ви помиляєтеся. Розширення відкриє для вас нові горизонти, познайомивши з куточками на іншому боці планети. А ховалися від нас там сліди попередніх потрапивших на Артемію дослідників космосу. Адже як інакше пояснити наявність на ній таких місць, як допомагаючий протистояти впливу Істоти Купол або працюючий Портал, здатний відправити вас в будь-який відкритий куточок планети?
 

 

Ще ж учасників космічної експедиції чекають незвичайний Нексус, здатний стати однією з чотирьох інших локацій, але при цьому представляючий собою істотну небезпеку для розуму людей, заплутані дороги Лабіринту і звивисті берега Фіорду. А також Полюс, який дозволить прискорити прибуття рятувальної команди.
З розширенням Not Alone: Exploration (Чужа планета. Нові горизонти) гра може стати швидшою, так як нові карти дозволяють прискорити прибуття рятувальників. В цілому ж карти локацій доповнення дещо складніше, ніж в базовій версії. Тому не дивлячись на самостійність розширення, ми радимо спочатку познайомитися з планетою Істоти в базовій грі.

Комплектація настільної гри «Not alone: exploration»:
 - 53 карти місцевості
 - 15 карт виживання
 - 13 карт полювання
 - правила гри

Додати відгук

Назар (26-08-2021 | 16:53)

Доброго дня, буде локалізація доповнення українською?
Доброго дня, Назаре!
Поки що ніякого анонсу від компанії, що переклала базову версію, не було, тому залишається лише чекати і сподіватись, що світ українських локалізацій поповниться ще одною настолочкою :)
Чудового Вам дня і настолочок солов'їною!

Никита (30-12-2019 | 11:03)

Подойдет ли к этому допу укр версия оригинала?
Добрый день, Никита! Конечно подойдет, если вас не будет смущать микс украинского и англ языков.

Богдан (22-04-2019 | 11:38)

какой протектор нужен и сколько
Для этого дополнения достаточно одной пачки Протекторов для карт 100шт. (63.5 х 88 мм).


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись