Настільна гра Шл#к би трафив! (UA) / No thanks! (UA)

22    Відео
код: 7542
 «Чи бути, чи не бути – ось питання»… Саме його ви не раз поставите, граючи в нашу новеньку локалізацію з ну дууууже красномовною назвою «Шл#к би трафив!».

Тип: сімейна, карткова, ставки, збір сетів
Видавництво: Ігромаг (Україна), Amigo (Німеччина)
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 7
Час гри: 20 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут.


 Шл#к би трафив! – карткова гра на удачу для 3-7 гравців з простими та легкими правилами. Партія в цю гру займе всього 15-20 хвилин. Від решти подібних ігор її відрізняє те, що в ній ви будете намагатися не набрати, як зазвичай, найбільше балів, а навпаки, спробувати залишитися з найменшою кількістю переможних балів наприкінці гри.
 

 

Що ми маємо?


 У грі всього лише 2 компоненти: 33 карти з веселими зображеннями та порядковими цифрами на них номіналом від «3» до «55» та пластикові фішки в кількості 55 штук. В грі завжди бере участь однакова кількість карт, а ось кількість фішок залежить від кількості учасників:
  • при грі від 3 до 5 гравців, учасники отримують по 11 фішок
  • в грі з 6-ма учасниками візьміть по 9 фішок
  • в грі з 7-ма гравцями отримайте по 7 фішок кожен

 Карти перетасуйте, не дивлячись відрахуйте 9 і заховайте їх в коробку. Ті, що залишились, покладіть в центр столу – і починаємо гру!
 

 

Хід гри


 Оскільки велику роль в грі відіграє удача, очікувано, що першим гравцем має бути визнаний справжній везунчик. Його завдання – відкрити першу карту зі стопки і покласти поряд. Тепер він має вирішити: чи взяти карту собі, чи «відкупитися» від неї однією зі своїх фішок. У випадку, якщо гравець вирішує відкупитися, він каже: «Шл#к би трафив!», кладе на цю карту фішку, і хід переходить до наступного гравця, перед яким постає це же нелегкий вибір: взяти чи не взяти :-). Гра продовжується доти, доки черговий гравець не вирішує взяти цю карту. Разом з нею він отримає всі фішки, якими відкуповувалися попередні гравці. Гравець, який залишає карту, відкриває наступну зі стопки, і так до тих пір, доки він не захоче відкупитися від чергової карти. А фішки, що залишаться наприкінці гри, "віднімуть" лишні бали.
 

 

Підказки


 Перша підказка – це те, що не варто решті гравців знати, скільки фішок у вас залишилося. Потренуйтеся грати однією рукою, або ж подбайте про кишеньку)) Друге, що ми хотіли б вам повідомити, це те, що послідовності збирати значно корисніше, ніж поодинокі карти. Наприклад, карти номіналом «5», «10», «15», будуть зараховані вам як 30 балів. Але якщо у вас буде наприклад «13», «14» і «15», ви отримаєте лише 13 балів, за найменшим номіналом з послідовності. І ще, важливо пам’ятати про ті 9 карт, що ми відклали на початку. Хто знає, може саме потрібна вам карта залишилася в коробці.
 


 Гра справді проста у вивченні, і її дуже весело грати. Саме те, що треба для великої компанії, чи сімейного вечора з дітьми, швидкі партії точно не дадуть занудьгувати. Компактна коробка дасть змогу будь-де брати її з собою. А ще, вона дуже реграбельна, адже з часом ви зможете придумувати для себе додаткові правила, які ще урізноманітнять та ускладнять гру.

Комплектація настільної гри «Шл#к би трафив! (UA)»:

  • 33 карти номіналом від "3" до "35"
  • 55 фішок
  • Правила гри
Додати відгук

Олег (14-03-2024 | 15:58)


Невеличка гра для великої компанії. На шістьох грається швидко, весело та легко. Такий собі філлер, що не потребує довгої підготовки, пояснень правил та роздумів. Але в той же час є місце для прорахунку, блефу і азарту.
+ Проста, компактна, правила пояснюються за хвилину.
Цікава та азартна, з елементами блефу. Підходить для великої компанії, а тому стає чудовим варіантом дорожньої гри. Зручно взяти з собою і не потребує занадто багато місця для розкладання.
- Не завжди у партіях вдається відчути «глибину», але від такого формату гри вона і не вимагається. Це більше для веселих пауз між іншими справами чи складними настільними іграми.
Доброго дня, Олеже!
Дякуємо за цікавий відгук та схвальну думку про нашу маленьку коробоньку, яку можна взяти усюди із собою, весело провести час або розігрітися перед великими партіями:)
Бажаємо, аби з вами не траплялося стільки халеп, як з персонажем гри!

Анна (27-01-2024 | 00:06)


Протектори легко підрізаються і все чудово вміщується у коробочку. На фоні видно інструменти якими виконувалася підрізка
Доброго дня, Анно!
Дякуємо вам за корисний лайфхак)

Анна (27-01-2024 | 00:03)

Чудова швидка гра, хочу докупити/пошити мішечки для жетончиків. Я всі карти одразу ховаю у протектори, тому трохи підрізала протектори і вони розміщуються у коробочку. Раджу на велику компанію, у нас тепер вона посіла своємісце у компанії на рівні з Banditos, Номів та Самуракви, коли треба швиденько включити ігровий режим) а людей багато
Доброго дня, Анно!
Дякуємо за таку увагу та любов до деталей до нашої гарненької локалізації!
Бажаємо вам лише позитивних подій у житті)

Марина (06-01-2024 | 21:47)


Малесенька, проста і весела гра на велику компанію. Чудовий варіант, щоб брати всюди з собою та грати навіть з компанією, яка далека від настільних ігор, адже поріг входження мінімальний. На компанію з шести чоловік грається швидко і весело, за вечір можемо зіграти 3-4 партії.
+ Дуже компактна манюнька. Правила прості та пояснюються за хвилину. Азартна, бо кожен хід потрібно робити вибір між тим, чи взяти карту, чи відкупитися. Особливо прикольно, коли плануєш побудувати картковий ланцюг із послідовних чисел, а хтось перехоплює таку потрібну карту.
Читала тут питання про протектор для карт не стандартного розміру, але зазначу, що карти дуууже приємні на дотик, наче «софттач» покриття, тож нам поки і не хочеться ховати їх у протектори.
Доброго дня, Марино!
Дякуємо за відгук про нашу манюньку, в яку дуже легко грати, можна блефувати та цікаво проводити час з нею:)
Бажаємо Вам крутих партій!

Юлія (02-12-2023 | 19:15)

Гра дуже простенька, але, як мені здалось, на любителя. Є і цікавіші філлери.
Підозрюю, що її основним недоліком якраз і є простота механіки. Але водночас потрібно постійно тримати в голові числа, рахувати вигідність. Для мене забагато математики, як для відпочинку))

Дизайн по-своєму прикольний, але от чомусь усе-одно вона мені виглядає нудною.
І не дуже зручний розмір карт, особливо якщо розглядати як якусь компактну дорожню версію.
Доброго дня, Юліє!
Дякуємо за цікаву думку про гру. Вона дійсно може бути простою, а може бути і стратегічною за рахунок прорахунку, хитрощів з жетончиками та блефом:)
Бажаємо Вам отримувати лише насолоду від партій!

Марія (12-11-2023 | 12:26)

Швидка класна гра) грали з друзями на пересадці 3,5 години) рекомендую, весела, класні ілюстрації.
Єдине з протекторам гра не поміщається в коробку)
+ Швидка
Легкі правила
Тревел формат
- Не помічено
Доброго дня, Маріє!
Дякуємо Вам за позитивний відгук до нашої локалізації. Ми щасливі, що гра подорожує з вами всюди:)
Бажаємо Вам вдачі у кожному дні!

Артем (05-11-2023 | 20:34)

Не знаю що ще додати, коментатори до мене в принципі вже все розповіли. Дуже файний філер на велику компанію, чимось дуже схожий на Вище суспільство, проте тут постійно потрібно відкуповуватись від карток.
Гра більше на посміятись та поспілкуватись у великій компанії, розбавити ситуацію та зіграти в щось дуже швидке та простеньке, жодних стратегічних рішень ви тут не знайдете.
В цілому особисто мені краще пограти в щось важке та велике, проте на велику компанію 4+ гравців (навіть не пробуйте менше, це не дуже цікаво) це дуже хороший варіант за смішні гроші. 8/10
+ + Незвична механіка перемоги (перемагає гравець з найменшою кількістю балів), нікого не хочу образити, але хто це пояснює як негативні переможні бали не вміє розповідати правила новачкам :)
+ Можливість збирати картки з послідовними цифрами дає неабияку перевагу маніпулювання іншими гравцями, адже нікому не потрібна картка (яка конче необхідна вам) може стати неабияким приводом зібрати з інших гравців монетки та забрати потрібну карту для комбінації
+ Формфактор маленької коробки
+ Якісні картки та монетки, карткам взагалі не потрібні протектори, не знаю чому про це взагалі паритись у грі за 350 грн
- - Може швидко набриднути після декількох партій підряд
Доброго дня, Артеме!
Дякуємо вам за теплі слова про нашу веселу та енергійну локалізацію)
Бажаємо, щоб негоди обходили вас стороною)

Показати більше
350грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись