Настільна гра Шось в лісі… (UA) / Prey Another Day (UA)

0    Відео
код: 8868
Необачний тріск гілки зовсім поряд змушує затамувати подих – поряд з вашою схованкою проходить хтось великий і дуже голодний! Треба почекати, доки хижак піде далі в ліс. Але ж і у власному животі порожньо… Ціна виживання – вгадати правильний момент, аби напасти на свій обід.

Тип: карткова, для вечірок, на блеф та дедукцію, тварини
Видавець: Pakufuda Store (Україна), Edition Spielwiese
Кількість гравців: 2-5
Час гри: 15-20
Вік: 8+
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Шось в лісі… можна тут

Шось в лісі... (Prey Another Day) – це швидка настільна гра на соціальну дедукцію для 2-5 гравців, в якій лісові мешканці намагаються опинитись тим, хто з’їсть слабшого, а не тим, кого з’їсть сильніший.


То як грати у настільну гру «Шось в лісі…»?


Гра триває кілька раундів, кожний з яких складається з одного, двох чи трьох полювань. Кінець партії настає, коли один з гравців назбирає щонайменше 5 жетонів їжі – саме цей хитрий та вправний мисливець і проголошується переможцем. «Шось в лісі…» елегантна у своїй лаконічності: у полюванні беруть участь 5 тварин, і на старті всі гравці отримують по одному екземпляру кожної тварини. Початкові умови однакові, а от подальші події залежать від вашого вміння читати суперників та блефувати. І звісно ж, від вашої вдачі.

Полювання складається з наступних фаз:

  • Розіграш тварин. У цій фазі всі гравці, які вижили, приймають доленосне рішення та викладають перед собою одну з карт долілиць.
  • Виклик тварин. Тварин викликають по черзі – від найменшого значення карти до найбільшого. Якщо викликану тварину ніхто не поклав – нічого не відбувається. В іншому разі гравці, що полювали цією твариною, перегортають зіграні карти горілиць. Якщо таких гравців декілька, то здобич встигає сховатись, поки вони з’ясовують стосунки, – нічого не відбувається. Однак, якщо тварину зіграв лише один з гравців – він називає тварину, яку буде полювати. Всі гравці, що її зіграли, вибувають до кінця раунду, поклавши свої карти з руки на стіл. Після цього викликають наступну за номіналом тварину.
  • Кінець полювання. Якщо в кінці полювання вижило більше одного гравця і це полювання не було третім, то гравці, що вижили, відіграють нове полювання. При цьому всі зіграні карти залишаються лежати на столі, тож гравці обирають мисливця для наступного полювання з тварин у руці.
Кінець раунду настає після третього полювання або у випадку, коли вижив лише один гравець. Після цього проходить розподіл жаданої їжі. Якщо вижив лише один гравець – він отримує 2 жетони їжі. В іншому випадку гравці сумують значення на зіграних картах, і 2 жетони дістаються гравцю з найбільшою сумою цих карт, іншим гравцям, яким вдалось вижити – по 1. За будь-якого розкладу гравці, яких з’їли, не отримують нічого окрім розпачу.


То чому варто купити настільну гру «Шось в лісі…»?


Стильний і лаконічний дизайн як ілюстрацій, так і самого ігроладу – справжня знахідка і для компанії друзів, і для сімейних посиденьок. Гра не займає багато місця у рюкзаку, а розкладається і пояснюється за лічені хвилини. Партії у неї стрімкі та насичені емоціями, і будуть дуже відрізнятись у різних компаніях. Гра не має жодних обмежень щодо спілкування, тож дивіться очі в очі, провокуйте та слідкуйте за своїми суперниками, аби зробити припущення, у якій шкурі вони зараз. «Шось в лісі…» неодмінно буде до вподоби поціновувачам жанру таємних ролей або навпаки – тим, хто ще не встиг познайомитись з ним.

Комплектація настільної гри «Шось в лісі… (UA)» (Prey Another Day):

  • 25 карток із тваринами, розділених на 5 наборів по 5 карток: 1 ведмідь, 1 вовк, 1 рись, 1 сова та 1 миша
  • 25 фішок для їжі
  • 5 оглядових карток
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
495грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись