Настільна гра Повітряні змії (UA) / Kites (UA)

1    Відео
код: 8854
Сонечко яскраво світить у блакитному небі, а вітерець легко і рівно дме в обличчя. Зібравшись разом з друзями, ви розумієте – це ідеальний момент, щоб узяти у руки повітряних зміїв та запустити їх у гору, до безтурботних і пухнастих хмар. Тож мерщій до гри!

Тип: для вечірок, кооперативна, швидка
Видавець: Woodcat (Україна), Floodgate Games
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 10
Вік: 10+
Мова: мовонезалежна, українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Повітряні змії можна тут

Повітряні змії (Kites) – це швидка кооперативна настільна гра, в якій 2-6 гравцям потрібно запускати повітряних зміїв, а головне – утримати їх на льоту. Ловити потоки вітру необхідно оперативно й рішуче, не втрачаючи при цьому уваги ні на мить. А в разі, якщо гра здасться занадто простою, завжди є можливість ускладнити її!


Готуємось до повітряних пригод


Переконайтесь, що весь пісок розташований в одній половині кожного з піщаних годинників. Потім розташуйте всі 6 піщаних годинників посередині столу. Відкладіть убік 12 карт випробувань, таких як «Шторм», «Заплутані нитки» та «Літак». Але якщо у вас є бажання ускладнити гру, ви можете додати карти випробувань до основної колоди. Тепер перетасуйте всі карти повітряних зміїв разом.

В залежності від того, скільки гравців бере участь, роздайте відповідну кількість карт долілиць кожному з них. На даному етапі, гравцям поки заборонено переглядати свої карти. Покладіть решту карт повітряних зміїв в одну чи декілька колод на доступній відстані від учасників. Гравець, який починає хід, обирається випадковим чином, або їм стає той, хто останнім запускав повітряного змія.


Знайомимося з ігроладом Повітряних змій


Головне завдання — не допустити, аби хоч в одному з годинників вичерпався час. Гравці можуть вільно обмінюватися інформацією про потенційні труднощі, тому не соромтеся активно спілкуватися!

Ознайомились з правилами та підготувались до гри? Покладіть білий піщаний годинник догори піском. Гра почалася! Учасники можуть дивитися свої карти. Починаючи з першого гравця, кожен у свій хід розігрує карту горілиць, формуючи власний стос перед собою.

Переверніть піщані годинники відповідно до символів на карті, яку щойно зіграли. Якщо піщаний годинник вже перевернутий на бік, його слід поставити знову догори піском. Будь-яка карта з одинарним символом може перевернути білий піщаний годинник. Після закінчення ходу, гравець бере нову карту з колоди, а наступний за годинниковою стрілкою розпочинає свій хід.

Коли карти в колодах закінчаться, ви перейдете до наступної фази гри – гранд-фіналу. Для досягнення найкращого результату, учасники повинні розіграти всі свої карти, проте білий піщаний годинник більше не можна перевертати, таким чином з цього моменту у вас обмежений час для розіграшу карт, що залишилися на руках.


Режим випробування


Ускладнений варіант гри, де у загальну колоду додаються карти випробувань на вибір гравців. Наприклад, після розіграшу «Шторму» вам доведеться перевернути всі піщані годинники, «Заплутані нитки» змусять обмінятися всіх гравців картами, а «Літак» занурить усіх у тишу, поки цю карту не накриє інша. Рекомендується додавати ці карти лише в тому випадку, якщо ви вже досягаєте гарних результатів у звичайній грі. Також можна спростити гру, вилучивши з неї помаранчеві та фіолетові карти, а також відповідні піщані годинники.


Завершення гри


Настільна гра Повітряні змії може закінчитись одним із двох шляхів:

  • Якщо розіграні всі карти (зокрема, в руках гравців), усі перемагають! Можна сміливо додавати карти випробувань перед наступною грою.
  • Якщо вичерпався час в одному з піщаних годинників. Оцініть свій результат за допомогою спеціальної таблички та спробуйте знову!


Враження від гри


Динамічна гра, яка здатна підняти у повітря й навчити літати не тільки повітряних зміїв, а також і всіх любителів швидких кооперативних ігор, що у пошуку нових вражень та оригінальних механік! Повітряні змії створюють цікавий досвід, дивуючи кількістю можливих стратегій і викликів. А до того ж вона має дуже привабливий зовнішній вигляд і якісні елементи!

Комплектація настільної гри «Повітряні змії (UA)» (Kites):

  • 6 піщаних годинників
  • 53 карти повітряних зміїв
  • 12 карт випробувань
  • правила гри
Додати відгук

Альона (03-06-2024 | 15:58)

"Повітряні змії" - дуже мальовнича кооперативна гра. Гарні зображення на картах, такі яскраві, такі реалістичні, аж захотілося вибігти на вулицю, спіймати вітер і запустити одного зі зміїв - медузу чи метелика, чи якогось там восьминога. Пісочні годинники різних кольорів та різної тривалості. Короткі та змістовні правила. Дуже прості та зрозумілі.
Хід гри цікавий і весь час тримає в напрузі. Адреналін аж починає витати в повітрі. Даунтаймити тут не вийде. Адже треба встигнути перевернути годинники до того, як витече увесь пісок, а потрібних карт на руках може і не бути. Ні у тебе, ні у інших гравців. І тоді все, кінець шоу. Але про все по порядку.
Піскові годинники вкладаємо на бік. Всім гравцям роздаємо карти відповідно до кількості гравців. На карти не можна дивитися, поки білий годинник не буде повернуто вертикально. Одразу після того, як це зроблено, гравці дивляться свої карти і, починаючи з першого гравця, розігрують по одній карті, викладаючи їх в стоси перед собою. Після розіграшу карти гравець перевертає відповідні годинники і бере карту з загальної колоди. Хід одразу переходить до іншого гравця. Часу на довгі роздуми немає, треба діяти миттєво і зважено, щоб встигати перевертати годинники до закінчення піску у верхній частині. Добре, хоч обговорювати можна все.
Ооо. Яка ж ця гра напружена. Боже, як же ми переживали. Особливо перші разів з десять, коли забували про якийсь годинник або просто не мали необхідної карти і програвали мало не на перших хвилинах. Але врешті-решт взяли себе в руки, сконцентрувались і розіграли шикарне шоу, під час якого майже всі наші повітряні змії змогли виступити. Який же це кайф!!! Просто не передати словами, як же круто таки змогти викласти хоч і не всі карти, але майже, майже...
Отже, "Повітряні змії" - дуже динамічна гра, яка здатна захопити як новачків, так і досвідчених гравців. Оригінальні механіки та арти подарують неповторні враження, які захочеться відчути ще і ще.
Доброго дня, Альоно!
О, перший раз коли ми спробували цю гру - це була просто феєрія емоцій та напруженої боротьби за повітря:)
Бажаємо вам легкого вітру та міцних нервів!

750грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись