Настільна гра Хвостаті пригоди. Піратський спадок (UA) / Wildtails: A Pirate Legacy (UA)

0    Відео
код: 8886
Настільна гра Хвостаті пригоди. Піратський спадок (UA) / Wildtails: A Pirate Legacy (UA)
кількість гравців
1-2
вік
12+
час гри
30
Укр
1813 рік, кровопролитна війна Америки з Британією у самому розпалі. Нестабільна політична й економічна ситуація сприяє розвитку піратства в Мексиканській затоці. Шпигуни та диверсанти з обох сторін використовують піратів для отримання інформації та контрабанди важливих ресурсів. У бухті Ратуга, що знаходиться неподалік від Нового Орлеана, розташувалась сумнозвісна піратська імперія. Це місце просто кишить хижими гризунами, рептиліями-найманцями та іншими негідниками, також сюди пірати доставляють захоплені кораблі, а через приховані притоки переправляють контрабанду у місто. Як перспективні контрабандисти з підпілля Нового Орлеана, ви завжди шукаєте можливості для розширення свого тіньового бізнесу. Сьогодні ввечері ви вирушаєте до Кокетки – трактиру в одному з найнебезпечніших районів міста.

Під п’яні крики та гамір ви заводите розмову з відомими братами Лафайєтами, хитрим Жаном і безжальним П'єром. Ці щури-близнюки користуються великим впливом у бухті. Ваша сміливість окупається роботою – Жан розгортає пошарпану карту та вказує на місце розташування старої, майже зруйнованої фортеці на маленькому острові неподалік від бухти…

А що ж трапилося далі? Дізнаєтеся тільки коли самі туди сплаваєте!

Тип: карткова, кооперативна, пірати
Видавець: Geekach Games (Україна), Button Shy
Кількість гравців: 1-2
Час гри: 30
Вік: 12+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Хвостаті пригоди. Піратський спадок можна тут

Хвостаті пригоди. Піратський спадок (Wildtails: A Pirate Legacy) – це пригодницька настільна гра для 1-2 гравців, в якій ви зможете спробувати на собі роль піратів, що вирушили у плавання на пошуки слави, пригод і, звісно, скарбів. Самостійно, або разом із другом, ви пропливете на своєму галеоні через різні сценарії, попутно збагачуючись усілякими цінностями та посилюючи свою хвостату ескадру.

Життя пірата ніколи не буває легким, і вже тим паче нудним. Неважливо, провозите ви контрабанду повз військові патрулі чи захищаєте свої скарби від суперників – вам завжди потрібно бути сміливим і обачним у своїх діях, бо тільки так можна створити свою власну піратську імперію. Кожен ваш вибір змінюватиме розвиток сюжету та відкриватиме доступ до нових компонентів гри, і хтозна, куди принесе море ваші кораблі у кінці подорожі? А після завершення кампанії ви зможете заново переграти кожен окремий сценарій.


Підготовка до гри


Читайте книжку кампанії, поки не дійдете до відповідного сценарію. Приготуйте сценарій, виконавши такі кроки:

 1. Знайдіть карти цілі та загрози потрібного сценарію і покладіть так, щоб їх було добре видно.
 2. Перетасуйте решту карт сценарію та покладіть їх горілиць в стос на центр столу. Біля колоди залиште місце для скиду. Верхня карта колоди – активна сцена. Протягом гри верхні карти в колоді та скиді повинні лежати горілиць.
 3. Знайдіть в описі сценарію кількість захоплених карт. Захопіть згідно з описом сценарію відповідну кількість верхніх карт сцен колоди.
 4. Покладіть журнал пірата нижче карти загрози так, щоб його вказівник раундів опинився поряд з раундом 1 на карті загрози.
 5. Оберіть доступних персонажів для цього сценарію і покладіть їх горілиць перед собою, потім покладіть між персонажами карту імперії.
 6. Виберіть першого гравця.


Перебіг гри Wildtails: A Pirate Legacy


Кожен сценарій триває до 7 раундів, у кожному з яких гравці ходять та використовують свої здібності по черзі. У свій хід виконайте такі кроки:

 1. Перевірка на кризу – якщо загроза активує кризу на активній сцені, розіграйте ефект кризи.
 2. Виконайте 1 дію для того, щоб отримати ресурси, досягти прогресу в сценарії або змінити активну сцену. Можливі дії: завершити подію сцени, підвищити рівень досягнення цілі, атакувати загрозу та скинути активну сцену.
 3. Збережіть ресурси (необов’язково). Можете розмістити їх під картою імперії (можна зберігати щонайбільше 3 карти).
 4. Коли наприкінці ходу одного з гравців закінчиться колода, завершіть раунд.

Якщо це 7-й раунд або якщо вичерпався скид, гравці програють сценарій. В іншому разі виконайте такі приготування до наступного раунду:

 1. Перетасуйте скид, щоб утворити нову колоду.
 2. Захопіть 1 верхню сцену з колоди.
 3. Посуньте журнал пірата праворуч, щоб вказівник раундів вказував на наступний раунд.
 4. У разі необхідності, переверніть карту імперії на іншу сторону.

Якщо ви усунули загрозу (здолали її після досягнення обох цілей), ви виграєте сценарій! Ви негайно програєте сценарій, якщо:

 • Загроза має 5 захоплених карт
 • Наприкінці будь-якого раунду вичерпується скид
 • Ви не перемогли після 7-го раунду


Враження від настільної гри Хвостаті пригоди. Піратський спадок


Якщо ви любитель піратської тематики у поєднанні зі стратегічним управлінням, ця гра вам точно сподобається. Характеристики, якими можна описати її узагальнено, це – компактність, деталізованість і реграбельність. Також варто відзначити високу якість і гарну графічну складову. Тож попутного вітру вам!

Комплектація настільної гри «Хвостаті пригоди. Піратський спадок (UA)» (Wildtails: A Pirate Legacy):

 • 1 карта імперії
 • 1 карта-пам’ятка
 • 2 карти персонажів
 • 13 карт сценаріїв
 • 1 конверт із додатковими компонентами
 • 1 книжка кампанії
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
370грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись