Настільна гра Heckmeck Extrawurm / Хекмек. Доповнення

0    Відео
код: 8863
У світі Heckmeck існує одне затишне містечко, яке здебільшого заселене курчатами. Вулиці там завжди наповнені веселощами та розвагами, усюди панує приємна атмосфера, а все тому, що головна запорука гарного настрою – це, звісно, смажені хробаки! Це перевірений факт! Не вірите? – Тож спробуйте самі!

Тим більше наближається щорічна урочиста подія під назвою – Замори Хробачка. Місцеві жителі збираються усі разом, щоб зіграти у гру Heckmeck am Bratwurmeck та позмагатися за звання «Короля Смажених Черв'ячків», а можливо і королеви. Основна мета гри – приготувати якнайбільше смажених черв'яків. До того ж, цей рік видався дуже врожайним — усі склади заповнені черв'ячками доверху. А тому цьогорічне святкування буде супермаштабним! А допоможе у цьому доповнення Heckmeck Extrawurm.

Тип: сімейна, тварини, на удачу
Видавець: Zoch Verlag
Кількість гравців: 2-7
Час гри: 20-30
Вік: 8+
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Heckmeck Extrawurm можна тут

Heckmeck Extrawurm – це розширення для популярної настільної гри Heckmeck am Bratwurmeck, яке збільшує базову гру за допомогою нових елементів, роблячи її більш глибокою, варіативною і цікавою. Чотири нові фігурки тварин можна розмістити на доміношках, щоб підвищити їх вартість. Додатковий золотий кубик додає ще один фактор випадковості до гри. А дві нові порції смажених черв'яків пропонують ще більше можливостей для стратегій.


Розбираємося в ігроладі та з чим його їдять


Здебільшого правила гри змін не зазнали, але вони значно розширені завдяки новим елементам.

Перед початком гри, докладіть 2 нові доміношки до решти та розкладіть їх на столі як зазвичай, за зростанням номіналу – від 11 до 36. Потім розмістіть фігурки тварин на доміношках з відповідними номіналами – червоний черв'ячок на 11, курка на 21, ворон на 23, ласка на 25, золотий кубик на 27. Нові 7 фішок черв’яків покладіть біля вашого гриля з доміношок. Доміношки номіналом 11 або 13 можна забрати з гриля тільки якщо відкладені вами кубики дають в сумі таке ж саме число, не більше і не менше. Також їх не можна забрати в інших гравців.

Нові фігурки тварин та золотий кубик, потрапляючи до гравця, надають різноманітні переваги. Наприклад:

 • Золотий кубик може використовуватись як 9-гральна кістка.
 • Червоний черв’ячок додає 5 балів у ході, при умові що на кубиках не випадали черв’яки.
 • Ласка надає можливість 1 раз за хід перекинути кубики.
 • Курка захищає вашу доміношку від інших гравців або невдалого ходу, але віддається замість неї (окрім винятку, якщо курка сидить на доміношці 11 або 13, у цьому разі вона залишається у гравця).
 • Ворон ніколи не потрапляє до гравців, натомість надає жетони черв’яків, а ті – додаткові бали.

Фігурки отримуються разом з доміношкою, на якій вони знаходяться, або з доміношкою іншого гравця (винятки – курка та ворон). Фігурки повертаються назад до гриля на доміношку найнижчого номіналу. Це трапляється у випадку, якщо ваш хід не вдався або ви берете іншу фігурку (самі вирішуєте, яку саме повернути). Якщо позосталі доміношки на грилі вже зайняті, то фігурка вибуває з гри.


Враження від доповнення


Heckmeck Extrawurm є цінним доповненням до чудової сімейної настілочки Heckmeck am Bratwurmeck. Доповнення містить нові механіки, які роблять гру більш дорослою, але не менш веселою. Якщо вам подобаються швидкі та прості ігри на перевірку удачі, то Heckmeck Extrawurm у тандемі з базовою Heckmeck am Bratwurmeck стануть гідними представниками вашої гральної колекції. Готові заморити хробачка!

Комплектація настільної гри «Heckmeck Extrawurm»:

 • 7 черв'яків
 • 2 порції черв'яків
 • дерев'яний кубик із спеціальними символами
 • ворон із дерева
 • глюк із дерева
 • хробак із дерева
 • ласка
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
595грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись