Настільна гра Наступна станція Лондон (UA) / Next Station: London (UA)

3    Відео
код: 8459
Настільна гра Наступна станція Лондон (UA) / Next Station: London (UA)
кількість гравців
1-4
вік
8+
час гри
25-30
Укр
оплата частинами
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами
 Міська влада Лондона доручила вам перепроектувати свою мережу метро! Оптимізуйте сполучення, обслуговуйте якомога більше пам’яток і використовуйте тунелі, що проходять під Темзою. Будьте обережні, дотримуйтесь вимог, встановлених містом.

Тип: побудова мережі та маршрутів, на логіку, швидка
Видавництво: FeelIndigo
Кiлькiсть гравцiв: 1-4 гравці
Час гри: від 25 до 30 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Наступна станція Лондон можна тут

 
Наступна станція Лондон (Next Station London) — це настільна гра з динамічною механікою «переверни й намалюй» (flip and draw) для 1-4 гравців, головною метою яких є набрати якомога більшу кількість переможних балів, створивши найефективнішу мережу з 4 гілок метрополітену на карті міста Лондон.

Кожне ігрове поле містить карту Лондона та зону для підрахунку переможних балів. Лондон складається з 13 районів: 9 великих (кожен має кілька станцій) та 4 малих (кожен має по 1 станції). У грі станції поділені на 4 типи та визначаються наступними символами: квадрат, п'ятикутник, трикутник та коло.Хід гри або як побудувати метро за 30 хвилин?


 Гра Наступна станція Лондон складається з 4 раундів, які в свою чергу проходять тривалістю у 4 фази:
 • Знайдіть станцію відправлення. Оглянувши карту Лондона, потрібно знайти свою станцію відправлення, тобто місце для початку вашої гілки метро. Її колір збігається з кольором олівця, який гравець використовує під час раунду.
 • Побудуйте гілку метро. Ця фаза триває від 5 до 10 ходів, в залежності від відкритих карт станцій у раунді. Кожного ходу гравці можуть продовжити свою гілку метро за допомогою кольорового олівця. Контролер перемішує 11 карт станцій та кладе стопку з ними долілиць на центр столу, звідки кожного ходу тягне та перегортає верхню карту. Після чого всі учасники повинні намалювати тунель (відрізок, який напряму з'єднує дві станції), яка з'єднує гілку із зображеним символом на перегорнутій карті. Раунд завершується, коли контролер перегортає п'яту карту з жовто-рожевим фоном.
 • Отримайте бали за побудовану гілку. Кожна намальована гілка метро приносить бали та оцінюється за 3 критеріями: прокладений маршрут, кількість перетинів з Темзою та туристичних об'єктів. Гравці повинні внести отримані бали за кожним критерієм у зоні для підрахунку балів.
 • Підготуйтесь до побудови наступної гілки. Учасник змінює свій олівець та передає його гравцеві зліва, в той час як гравець справа віддає йому свій олівець. Гравець, який сидів зліва від контролера в попередньому раунді, стає новим контролером. Примітка! Пропустіть цю фазу в кінці 4-го раунду.

 Настільна гра Наступна станція Лондон доходить кінця після 4-го раунду, в результаті чого у кожного з гравців повинна утворитись мережа з чотирьох гілок метро різних кольорів. Наприкінці гравці підраховують сумарно всі свої переможні бали, враховуючи бали за 4 гілки, туристичні об'єкти та станції з пересадками. Учасник, який набрав найбільшу кількість балів, стає переможцем та отримує запрошення на будівництво. У випадку нічиєї перемогу здобуває гравець з найбільшою кількістю балів за одну гілку метро. Якщо ж між гравцями збереглась нічия, то вони розділяють між собою перемогу за неймовірні навички проектування.
 


 Правила будівництва

 • Гравці не зобов'язані завжди малювати тунелі в метро. Якщо хтось не хоче або не може цього зробити, то учасник ігнорує символ витягнутої картки.
 • Кожний намальований тунель має горизонтальну, вертикальну або діагональну лінію.
 • Перший тунель метро завжди повинен починатись від станції відправлення та поєднуватись зі станцією з аналогічним символом, зображеним на витягнутій контролером картці.
 • Кожний з наступних тунелів повинен продовжувати один із кінців вашої гілки та поєднуватись зі станцією з відповідним до витягнутої картки символом.
 • Кожний новий тунель метро повинен з'єднувати дві станції, але при тому не перетинати інші станції або раніше намальовані тунелі метро, які належать цій гілці.
 • Гравці не можуть провести гілку метро вдруге через ту саму станцію.
 • Учасники не можуть побудувати більше одного тунелю метро між двома станціями.

 Настільна гра Наступна станція Лондон (Next Station London) розвиває вміння концентруватись та ефективно вирішувати дилеми. Для бажаючих гра пропонує соло-режим та просунуті правила, які додають картки спільних цілей і картки властивостей олівців. Придбайте гру та доведіть, що ви найкращий проектувальник!

Комплектація настільної гри «Наступна станція Лондон»:

 • 1 блокнот на 100 аркушів
 • 4 кольорові олівці
 • 20 карток

Додати відгук

Дар'я (05-01-2024 | 11:37)

Цікава, спокійна, не контактна гра. На перший погляд, може здатися, що 11 карт з символами - замало, але кожну гру малюються нові лінії і виходить зовсім інша картина з метро станціями. Гра грається багато раз підряд і не набридає. Хотілось би по 2 олівчика кожного кольору, щоб можна було грати на більшу компанію. Проте це легко докупити.
+ Компактна. Не конфліктна. Правила пояснюються за 3 хв.
- Односторонні аркуші. З двосторонніми в 2 рази більше можна б було зіграти. Так як ми граємо часто в цю гру і не одну партію за раз, то закінчаться вони швидко(
Доброго дня, Дар'є!
В цю гру дійсно хочеться грати партію за партією. З неї відпочиваєш та насолоджуєшся цікавим ігроладом:)
Дякуємо за відгук та бажаємо гарних партій!

Владислав (20-09-2023 | 20:15)

Гра "Наступна станція Лондон" - це проста, але завжди цікава гра, де кожен раунд приносить нові та захоплюючі ситуації. Додавання карт загальних цілей та здібностей може значно ускладнити гру, роблячи її ще цікавішою та мозкокрутною. Вона грається швидко і можна насолоджуватися незалежно від кількості гравців. У цій грі всі здійснюють свої ходи одночасно, що додає динаміки та зацікавленості. З "Наступною станцією Лондон" відчуваєш себе таким захопливим у процес, що готовий грати у неї ледь не кожен день. Гра не потребує великої взаємодії, має приємний дизайн, дуже прості правила, які можна прочитати перед партією і швидкий геймплей, і це робить її фаворитом серед моїх маленьких ігор.
+ Ціна!
Прості правила, немає дизбалансу від кількості гравців, проте азарт пропорційний.
- Потрібно брати протектори, бо грати доведеться часто)
Доброго дня, Владиславе!
Ми з Вами повністю погоджуємося. Ця маленька гра приносить кубу задоволення від своєї простоти, швидкості, малювання та продумування кращих ходів на перспективу:)
Дякуємо за чудовий відгук та бажаємо стати найкращим будівничим лондонського метро!

Артем (01-08-2023 | 12:08)

Не міг пройти повз нашумілого номінанта на кращу гру року з такою смачною ціною, якого дуже швидко локалізували завдяки нашим локалізаторам. Ігролад простий як двері, але кожного разу виходять різні та цікаві партії, які можна легко ускладнити, додавши карти загальних цілей та здібностей олівців. Скажу чесно, що сподобався навіть більше за Влучний хід, хоча це теж дуже хороша класика, хоч і проходить по часу у 2 рази довше, і ідеально грається лише на 2 гравців. А ось Лондон чудово грається незалежно від кількості гравців, адже всі роблять ходи одночасно, що дуже сподобалось мені та моєму суперникові, який як і я дуже прискіпливо ставимось до маленьких ігор, тому навіть йому гра зайшла супер, "готовий грати кожен день".
Обов'язково рекомендую до покупки, і сміливо можу сказати - мастхев будь-куди, будь з ким і для будь-кого. 9/10
+ Нуль взаємодії, приємний дизайн, прості правила, швидкий ігролад - все це про цю настілку. Ті, хто відносяться до жанру фліп/рол-н-райту як до чогось "це не гра" - рекомендую спробувати цю новинку, ціна смішна, але процес затягне, саме нею я б і залучав нових гравців до настілкового світу та жанру в цілому. А вже потім можна спробувати щось посерйозніше типу Картографів, Влучний хід, і тд.
І скажу точно - Наступна Станція Лондон це той випадок, коли критерії Вік, кількість гравців та час партії точно збігаються з дійсністю.
- З мінусів я б додав лише те, що оскільки це фліп-н-райт, переважна більшість доля рандомності не дасть вам змоги будувати якусь окрему стратегію кожну партію, але вона всеодно залишається чудовим філером як для новачків, так і для гіків, навіть дітям можна давати, але ще не пробував.
Доброго дня, Артеме!
Спробувавши цю гру, у нас було враження прямо як у Вас! Це ідеальна гра для свого жанру:)
Дякуємо за шикарний відгук та бажаємо збудувати найкомфортнішу мережу метро Лондона!

530грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись