Настільна гра Зоряні війни. Мисливці за головами (UA) / Star Wars: Bounty Hunters (UA)

0
код: 8985
Настільна гра Зоряні війни. Мисливці за головами (UA) / Star Wars: Bounty Hunters (UA)
кількість гравців
2-6
вік
10+
час гри
20
Укр
ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯоплата частинами

Оформити передзамовлення
950 760 грн.

*Передзамовлення за поточною ціною діє до 29.04.2024
Доставка запланована на травень 2024 р.

 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами
Ваша робота – переслідувати найнебезпечніших злочинців, яких одним не вдалось спіймати, а інші – просто не ризикують. Ви на своєму власному боці, і задля виконання контракту готові полонити навіть Гана Соло, а краще – хоча б двох Ганів Соло.

Тип: стратегія, збір сетів, фантастика
Видавець: Geekach Games (Україна), Zygomatic
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 20
Вік: 10+
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Зоряні війни. Мисливці за головами можна тут

Зоряні війни. Мисливці за головами (Star Wars: Bounty Hunters) – це швидка карткова гра, у якій 2-6 гравців приміряють на себе ролі мисливців за головами та конкурують за звання найуспішнішого.


То як грати у Зоряні війни. Мисливці за головами?


На початку партії необхідно розділити карти на чотири стоси відповідно до кольору на їхніх сорочках та гарненько потасувати. У грі існує чотири типи карток: зелені цілі, червоні мисливці за головами, сірі товари Джавського ринку та сині контракти. На початку гри кожний гравець отримує по 1 карті з кожної колоди – й полювання починається!

Гравці ходять одночасно, послідовно виконуючи наступні 3 кроки:

 1. Беруть у руку 1 карту з будь-якої колоди.
 2. Вибирають 1 карту з руки, аби продати її або розіграти. За бажанням можна на додаток активувати вже розіграні карти, сплативши їх вартість.
 3. Передають всі 4 карти, що залишились на руці, наступному за годинниковою стрілкою гравцеві.

Одночасність дій важлива для правильного плину гри, тож рекомендується вибрати гравця, який добре знає правила, та призначити його Майстром гільдії – до його обов'язків буде входити проголошення фаз ходу та контроль ігрового процесу, аби ніхто не поспішав і не запізнювався з діями.

Продати можна будь-яку карту – це принесе 1 імперський кредит.

Карти, які не потребують оплати кредитами, входять у гру активованими та викладаються вертикально. Якщо активація карти потребує кредитів, можна розрахуватись відразу або під час наступних ходів. Якщо активація не сплачена, карта лежить горизонтально та не приносить ніяких вигод. Щойно 3 кроки виконані, починається новий раунд. Гравці повторюють цю послідовність дій, аж поки бодай один з них не захопить четверту ціль. Гравець чи гравці, які зробили це у поточному раунді, отримують приємний бонус: 1 імперський кредит та 1 контракт.

Раунд завершується і після цього грається ще 2 раунди – ще є час, аби перевершити здобутий результат або наздогнати лідерів! Потім починається фінальний підрахунок переможних балів. Гравець, що заробив найбільше переможних балів, стає переможцем.


Що приносить переможні бали у Star Wars: Bounty Hunters?

 

 • Мисливці за головами прагнуть захоплювати у полон «голови», за які призначена винагорода. Але цілі відчайдушно захищають свою свободу. Аби подолати їх спротив, сукупні значення атаки карт, якими ви нападаєте на ціль, повинні дорівнювати або перевищувати відповідні значення захисту цілі.
 • На Джавському ринку продають не лише бойових дроїдів. У торговців можна придбати ящики з обладунками. Наприкінці гри ті, що було активовано, принесуть переможні бали. Ба більше, власник найбільшої кількості ящиків отримає додаткові 5 переможних балів. Або навіть кілька гравців, якщо ящиків в них порівну. Крім того, ящики фігурують у деяких контрактах, а значенням контрактів не варто нехтувати.
 • Виконання контрактів – це третій шлях заробітку переможних балів. Кожний розіграний контракт – це замовлення на певний сет карт, що принесе бонусні бали, тож захоплення цілей згідно з викладеними контрактами значно вигідніше, аніж захоплення випадкових цілей.


То де ж взяти карти атаки?


Шлях перший – піти на Джавський ринок, щоб прикупити собі кілька дроїдів. Звісно, аби щось купити, спершу необхідно заробити гроші. На перший погляд, курс вигідним не виглядає, чи не так?

Існує шлях, який не потребує грошових вкладень: у червоній колоді мисливців за головами на вас чекає багато союзників, які допоможуть вам за старою дружбою. Втім, безкоштовним їх втручання все одно не буде: наприкінці гри за кожного використаного помічника-мисливця гравець втрачає певну кількість переможних балів.

Для перших партій існує рекомендація грати за спрощеними правилами, без колоди контрактів. Втім, ця колода значно прикрашає ігролад, а справжні мисливці за головами не бояться складнощів, чи не так?


То чому варто купити Зоряні війни. Мисливці за головами?


Мисливці за головами (Star Wars: Bounty Hunters) – нескладна стратегія, події якої розвиваються приголомшливо швидко, а партія не має жодної хвилини простою. Гра сповнена зустрічами з персонажами всесвіту Зоряних війн, включно з серіалом Мандалорець. Якщо ви не байдужі до саги та надаєте перевагу простим динамічним іграм, Ігромаг також радить звернути увагу на ігри Зоряні війни. Колодобудівна гра та Зоряні війни. Палац Джабби.


Комплектація настільної гри «Зоряні війни. Мисливці за головами (UA)» (Star Wars: Bounty Hunters):

 • 4 карти зон (цілей, мисливців за головами, контрактів, джавського ринку)
 • 44 карти цілей
 • 63 карти мисливців за головами
 • 44 карти контрактів
 • 44 карти джавського ринку
 • 42 жетони імперських кредитів
 • 1 карта-пам’ятка
 • 1 блокнот для підрахунку балів
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись