Настільна гра Зореботи (UA) / Moon-Bots (UA)

0    Відео
код: 9077
Запрошуємо вас до участі у великому турнірі роботів! Поспішайте на Місяць, аби зібрати вашого бійця прямо на ходу!

Тип: карткова, драфт, космос, файтинг
Видавець: Feelindigo (Україна), Blue Orange
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 15
Вік: 7+
Мова: мовонезалежна, україномовні правила

Зореботи (Moon-Bots) – це швидка настільна гра для 2-4 гравців про конструювання роботів та запеклі бійки.


То як грати у Зореботів?


На початку гри формується ринок з 6 карт, у якому звичайні поліпшення викладаються горілиць, а карти секретної зброї — долілиць. Кожний гравець отримує планшет робота, кубик відповідного кольору та певну кількість енергії, пов’язану з черговістю ходу. Першим гравцем стає той, хто останнім щось майстрував.

Гравці атакують роботів суперників, щоб позбавити «зайвої» енергії, маючи на меті залишитись єдиним не розрядженим роботом. Звісно ж, багатьох успіхів на стандартній бляшанці не здобудеш, спершу підопічного необхідно привести до його найкращої форми та не помилитись з вибором деталей – замінити апгрейд змоги не буде.

У свій хід гравець послідовно виконує наступні дії:

  1. Купує карту з ринку, сплачуючи її ціну енергією залежно від її власної вартості та ряду, в якому вона знаходиться. Блакитні карти частин робота викладаються у відповідні комірки, а сірі карти поліпшень зверху та збоку планшета.
  2. Активує робота, кидаючи свої кубики та розподіляючи їх між певними частинами робота, аби отримати не більше 2 одиниць енергії та атакувати робота суперника.
  3. Поповнює ринок, скидаючи карти секретної зброї з нижнього ряду та заповнюючи всі спорожнілі місця – спочатку зсувом верхніх рядів, а потім колодою. При цьому нові карти секретної зброї знову ж таки викладаються долілиць. Поповнення ринку – єдина обов’язкова дія, дві попередні можна пропускати.
Гра на двох в цілому схожа, але кожний гравець отримує під своє опіку двох зореботів замість одного. Роботи лупцюють супротивників навпроти себе, а переможці цих дуелей виходять у фінальний раунд. Звісно ж, якщо не належать одному й тому ж гравцю.


То чому варто купити гру Зореботи?


Зореботи (Moon-Bots) – це проста сімейна гра на збір власного зоряного бійця, яка не аби як захоплює, а секретна зброя, яку гравці тримають потай до слушної миті, може принести багато емоційних сюрпризів. 

Ігромаг по секрету вам розкаже, що там можна натрапити на щось дуже сумнівне. Наприклад, «Не щастить», яке підрізає покупцю 2 енергії. Але хто не ризикує, той не перемагає на турнірах. Тож хай щастить, а енергія ніколи не закінчується!

Комплектація настільної гри «Зореботи (UA)» (Moon-Bots):

  • 65 карт здібностей
  • 3 картки витрат на модифікацію (синій фон)
  • 16 кубиків (по 4 для кожного гравця)
  • 4 планшети з роботами
  • 4 блакитні маркери енергії
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись