Настільна гра Ямайка (UA) / Jamaica (UA)

0    Відео
код: 9038
Коли пірати втомлюються ходити на кораблях, пити ром і робити свої піратські справи, то вони рушають у відпустку кудись на острови у Карибському морі та продовжують пити ром і ходити на кораблях, але вже відпочиваючи! А ще вони влаштовують перегони на своїх шхунах, щоб визначити хто ж із них найкрутіший. Запрошуємо і Вас, шановний пірат, на цю щорічну регату серед корсарів навколо сонячного острова Ямайка! Збирайтесь у шалену непередбачувану подорож, готуйте трюми для скарбів, бо переможців буде щедро винагороджено дублонами! Віддати швартові! Підняти вітрила! Каррамба! 

Тип: сімейна, пірати, з кубиками
Видавець: Бельвіль (Україна), Space Cowboys
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 30-60
Вік: 8+
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Ямайка можна тут

Що Ви зараз бачите перед собою? Це — скарб! Якщо бути точнішим, то це сімейна настільна  гра про піратів – Ямайка (Jamaica)! Це дивовижна, яскрава пригода для 2-6 морських вовків, у якій Вам доведеться позмагатись у пошуку скарбів, удачі в морських битвах та перегонах навколо острова Ямайка! Ви плануватимете свої дії та дії суперників наперед, прийматимете оптимальні рішення, а все для того, щоб нагребти якнайбільше переможних балів! Будьте напоготові, набивайте трюми скарбами та остерігайтесь інших піратів, які хочуть вкрасти щось із Ваших запасів. Аррр!


Як грати в гру Ямайка?  

 

Перед початком партії кожен майбутній пірат отримує 3 жетони їжі, 3 дублони у свій особистий трюм (планшет гравця) і набір карт обраного кольору (власна колода з карток дій). Підняти вітрила та попутного вітру!

Гравець, у якого є компас, стає Капітаном на поточний раунд. Цей компас передається кожного раунду сусіду зліва і, таким чином, кожен зможе постояти за штурвалом ігрової партії. Змагання продовжується і вранці, і ввечері, тому хід гравців розділений на дві частини — ранкову та вечірню.

Раунд складається з наступних кроків:

 1. Капітан кидає кубики та визначає їх порядок (перший буде розіграний вранці, а другий – ввечері). 
 2. Кожен гравець  обирає, яку картку дій хоче зіграти й кладе її долілиць. 
 3. Кожен учасник по черзі перевертає обрану картку та виконує обидві дії — ранкову і вечірню.  

Після кожного раунду компас передається новому Капітану і гравці добирають картки зі свого стосу. Гравцям доступні наступні типи дій на картках:

 • Завантаження скарбів. Перемістіть у свій порожній трюм ресурси, що вказані на картці, у кількості, що випала на кубику.  
 • Рух корабля. Корабель можна перемістити вперед чи назад по карті згідно з числом кроків з кубика. За переміщення на деякі місця на карті треба буде заплатити вказану вартість. (Де гроші, Біллі?!) 

Якщо пірат закінчує рух свого корабля на клітинці разом з кораблем іншого пірата, то одразу буде бій! На абордаааааж!

Бої піратів

 

Бій відбувається на кубиках. Спочатку кожен з гравців відбирає кількість пороху зі свого трюму, яку він готовий витратити на цю битву. Ця кількість жетонів пороху додається до викинутої кількості сили на кубику Битви кожного гравця. Гравець із більшою сумою перемагає у битві. Проте можна викинути зірку на кубику Битви і одразу перемогти у двобої!

Переможець може зробити наступне: 

 • Завантажити у свій трюм ресурси переможеного пірата. 
 • Забрати у переможеного верхню карту скарбів. 
 • Підкинути у трюм переможеного пірата карту проклятих скарбів. 

А що за скарби? Скарби бувають наступних типів:

 • Скарби, що дають переможні бали – викладаються окремо. 
 • Прокляті скарби – забирають переможні бали, можна підкинути іншим. 
 • Бонуси, що викладаються поруч із трюмом горілиць. Наприклад, покращення кубика Битви або додатковий трюм. 

Гра Ямайка закінчується коли один із гравців першим дістався міста Порт-Роял – тоді поточний раунд стає останнім для всіх. Переможцем щорічної регати серед корсарів навколо сонячного острова Ямайка стає пірат із найбільшою кількістю переможних балів

Додайте до гри непередбачуваності! Для цього додайте на поле чорний Корабель-Привид, за якого не буде грати жоден із гравців. Це принесе більше двобоїв та неочікуваних поворотів гри.


Наші враження 

 

Гра Ямайка (Jamaica) — це не просто гра в жанрі «кидай-ходи». Це глибша гра-гонка зі стратегією прорахування ходів суперників, планування власних ходів, збору ресурсів та бою на кубиках. Проте, не дивлячись на це, в неї буде комфортно та весело грати усією родиною, включаючи дітей. Варто також зазначити високу якість яскравих компонентів гри та продуману біографію кожного із піратів-персонажів. А якщо скласти всі картки із власних колод послідовно, то можна відтворити справжні комікси із життя піратів! Одним словом, відчувається, що гру зробили відомі автори, чиї роботи мають дуже багато міжнародних нагород та визнання серед гравців.

Якщо Ви надихнулись темою піратів та бажаєте продовжити подорож Карибським морем, то рекомендуємо спробувати гру Пірати 7 Морів / Pirates of the 7 Seas.

Комплектація настільної гри «Ямайка (UA)» (Jamaica):

 • ігрове поле
 • 66 карт дій шести різних кольорів
 • 12 карт скарбів
 • 80 жетонів золотих дублонів
 • 45 жетонів їжі
 • 45 жетонів пороху
 • 6 пластикових кораблів
 • 9 жетонів скарбів
 • 6 планшетів трюмів
 • 3 кубика (2 кубики дії, 1 кубик Битви/Нестачі)
 • компас першого гравця
 • правила гри
 

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1899грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись