Настільна гра Вибухове зілля (UA) / Potion Explosion (UA)

0    Відео
код: 9064
Майбутні зіллєвари, вітаємо вас на випускному іспиті! Щоб довести своє вміння, вам потрібно складати зілля з кульок з інгредієнтами. Змагайтеся в майстерності, але пам’ятайте, що особливу нагороду «Учень року» отримає не тільки найшвидший студент, а й той, хто зварить найцінніші зілля. Удачі вам і постарайтеся не рознести лабораторію!

Тип: головоломка, збір сетів, фантастика
Видавець: Kilogames (Україна), Horrible Guild
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 30-45
Вік: 8+
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Вибухове зілля можна тут

Вибухове зілля (Potion Explosion) — це гра для 2–4 гравців, у якій ви будете варити зілля в чарівній лабораторії. Вам доведеться працювати з незвичайними кумедними компонентами, як-от токсичне дихання дракона, сльози депресивного єдинорога, пилок кошлатої феї тощо. Зможете скласти іспит — отримаєте диплом чарівника! Але будьте обережні — зілля можуть вибухнути. Однак найхитрішим учням це тільки на руку.


Варіть зілля всією сім’єю

 

Вибухове зілля — це сімейна головоломка на збір сетів. У неї буде цікаво грати й дітям, й дорослим, тож це чудовий варіант зібрати ввечері всю сім’ю. У процесі гри ви будете міркувати, як вам зібрати більше кульок і коли використовувати отримане зілля. У такий спосіб ви налагодите взаємодію між учасниками, розвинете навички планування та ухвалення правильних рішень.

Підготовка до іспиту. Поставте на стік спеціальний магічний дозатор із кульками — інгредієнтами ваших майбутніх зіль. Покладіть перед кожним гравцем планшети з пальниками та два стартових тайли з рецептами.


Як грати в гру Вибухове зілля?

 

Кожен студент по черзі бере кульку з дозатора. Після цього інші кульки в дозаторі скотяться вниз. Якщо при цьому поруч опиняться кульки одного кольору, вони вибухнуть (не по-справжньому! Хоча…) і ви зможете забрати їх собі. Якщо ви продумаєте свою дію, то зможете за один хід зібрати відразу багато інгредієнтів. Що сильніші вибухи, то швидше ви зварите зілля.

У будь-який момент ви можете попросити у професора про допомогу і взяти кульку будь-якого кольору. Але за кожну таку підказку ви отримаєте наприкінці іспиту на 2 бали менше.


Правила гри Вибухове зілля


1. Для кожного зілля потрібно від 4 до 7 компонентів. Вони представлені отворами на плитках зілля. Щоб зварити зілля, покладіть кульки потрібного кольору на плитки. Коли зібрали все — вариво готове!
2. Кожне зілля приносить певну кількість балів. Вони залежать від кількості компонентів та їхньої магічної сили.
3. Якщо студент збере 3 зілля з однаковою силою або 5 зілля з різними, то отримає жетон вміння як відмінник. Жетон приносить 4 бали.
4. Коли ви зберете потрібну кількість жетонів умінь, настає кінець гри.


Кінець гри

 

Настільна гра Вибухове зілля закінчується, коли вичерпуються жетони вмінь. Після цього студенти рахують бали за ці жетони, зварені зілля і віднімають бали за підказки професора. Гравець, який набрав найбільше балів, отримує звання «Учень року»!

Кому варто купити гру Вибухове зілля? Усім любителям веселих і незвичайних ігор на збір сетів. А якщо ви полюбляєте тему чаклунства та зіллєваріння, то Ігромаг радить спробувати також ігри «Алхіміки» та «Відьомська Круговерть».

Комплектація настільної гри «Вибухове зілля (UA)» (Potion Explosion):

  • 4 підставки для колб
  • 80 кульок-інгредієнтів (у 4 кольорах)
  • 64 колби з зіллям 8 видів
  • 15 похвальних грамот
  • 21 жетон допомоги Професора
  • жетон першого гравця
  • пластиковий дозатор
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись