Доповнення Війна Персня. Королі Середзем’я (UA) / War of the Ring: Kings of Middle-earth (UA)

0    Відео
код: 8974
Довгі роки Темний лорд Саурон намагався потаємними інтригами і непомітними маніпуляціями скорити волю правителів вільного народу Середзем’я. Він намагався перетворити їх у слухняних маріонеток, щоб їх королівства не чинили опору його завойовницьким амбіціям. Однак, коли в їх мирних землях врешті-решт вибухнула страшна війна, вони взяли в руки зброю й відчайдушно боролись за сили добра, хоча для деяких з них паростки слабкостей, що посадив роки тому Саурон, виявилися фатальними. Змагайтесь за доблесних правителів, таких як король Рохана Теоден, намісник Гондора Денетон, правитель гномів в Залізних холмах і король Підгірного королівства Дайн Залізостоп, король Дейла Бранд та король лісових ельфів Трандуїл у новому доповненні Війна персня. Королі Середзем’я!

Тип: доповнення до гри «Війна Персня»
Видавець: Geekach Games (Україна), Ares Games
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 150-180
Вік: 12+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами доповнення Війна Персня. Королі Середзем’я можна тут

Війна Персня. Королі Середзем’я (War of the Rings: Kings of Middle Earth) — це нове масштабне доповнення до всім відомої настільної воєнної стратегії War of the Rings, що розповідає про важку боротьбу легендарних королів і правителів численних рас, і земель Середзем’я проти темних махінацій Саурона і його прибічників. У цьому доповненні до гри Війна персня вам випадає можливість грати за нових лідерів, кожен з яких має свої унікальні властивості, і по-своєму впливає на бій. Формуйте свою стратегію, що приведе вас до перемоги крізь епічні битви з підступними ворогами, і пам’ятайте, що доля всього Середзем’я залежить від ваших рішень!

Доповнення Війна Персня. Королі Середзем’я (War of the Rings: Kings of Middle Earth) містить декілька нових механік і елементів, що змінюють ігролад. Так, в грі з’являються два нові типи персонажів, які відіграють важливу роль у Війні персня — це суверени Вільних народів і нові темні ватажки Тіні, такі як Чорна змія, Тінь Морок-лісу та Уґлук. Правителі мають особливі бойові вміння, але щоб активувати більшість з цих вмінь, гравцю доведеться пожертвувати ефектом зіграної карти.

Кожен гравець в доповненні Війна Персня. Королі Середзем’я отримує новий кубик дій правителя (блакитний для суверена Вільного народу і коричневий для ватажка Тіні), що містять ті ж самі символи дій, але використовуються за особливими правилами. Доповнення також додає два нових жетони гонитви. Якщо ці жетони беруть під час гонитви, то їх значення використовують як зазвичай, але окрім цього їх можна використовувати для визначення ефекту спеціальних карт подій. У грі також є п’ять жетонів правителів, по одному для кожного правителя Вільного народу. Такий жетон можна використати, щоб змінити результат кубика правителя і активувати його друге особливе вміння.

Окрім цього, у доповненні присутня механіка пробудження і споганення правителя. Якщо гравець за Вільні народи виконає дію, що вказана на «пробудженій» версії карти суверена, що не пробудився і не є споганеним, він може його пробудити, замінивши свою карту на відповідну версію. Споганений суверен більше не є правителем Вільного народу. Його вплив обмежений його слабкостями і визначається картами «суверенів» і «споганених суверенів» відповідно. Якщо ж ви хочете грати за Темних, то їх ватажки збільшують значення лідерства військ Тіні, до яких вони належать. Кожен з ватажків також має своє особливе бойове вміння, що посилює їх військо, а Уґлук має ще одне, що може застосовуватися під час гонитви.

Таким чином, доповнення Війна Персня. Королі Середзем’я суттєво розширює правила базової гри, забезпечуючи високу реграбельність і широкий масштаб епічної битви. Завдяки новим картам подій гравці можуть не тільки захищатися, але й домовлятися і укладати договори з іншими землями та расами. Якщо ви хочете отримати новий погляд на звичну військову стратегію, розширити можливості гри і пограти новими цікавими персонажами, вам точно варто купити доповнення Війна персня. Королі Середзем’я  до своєї колекції!

Комплектація доповнення «Війна Персня. Королі Середзем’я (UA)» (War of the Ring: Kings of Middle-earth):

  • 1 особливий кубик дій правителя Вільних Народів
  • 1 особливий кубик дій правителя Тіні
  • 13 нових пластикових фігурок
  • 5 пластикових кілець для споганених суверенів
  • 13 нових карт персонажів
  • 2 пам’ятки
  • 1 планшет споганення суверенів
  • 19 нових карт подій
  • 14 картонних жетонів
  • правила гри
 

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись