Доповнення Війна Персня. Доля Еребору (UA) / War of the Ring: The Fate of Erebor (UA)

0    Відео
код: 8973
У сиву давнину Еребор був домом для гномів, яким правив Король під Горою, але згодом частина гномів перемістилася у Сірі гори, які були багаті на поклади золотої руди. Велике Висохле Плато, що було розташовано одразу за горами, слугувало домівкою для жахливих драконів. Вони почали здійснювати нальоти на роботящих гномів та грабувати їх. Жити та працювати в Сірих горах стало небезпечно. Тож частина гномів подалася до Залізних пагорбів, а решта повернулася в Еребор. Так вони разом (гноми з Залізних гір та Еребору) збудували міцну економіку, примножили обсяги виробництва лат та зброї. Згодом налагодили торговельні відносини з расою людей. Та чутки про благодатний край дійшли до жадібного дракона, на ім'я Смоґ. Дракони жадають золота з темною нестримною пристрастю. Еребор було втрачено, бо дракон охороняє свою здобич до останнього подиху. Смоґ посіяв довгі роки смути, а гноми, втративши свій дім, блукали світом. Пройшло кілька десятків років.

Очоливши похід на Самотню гору, Гендальф зібрав 12 гномів та одного гобіта, вони пішли на Смауґа та перемогли його. Перемогу святкували не довго, орки пішли війною на Самотню гору. Це була велика битва, яка пізніше здобула назву Битва П'яти Армій. В ній брали участь орки з варґами, а проти них боровся альянс гномів, людей та ельфів. Перемога їм дісталася дорогою ціною.

Тип: доповнення до гри «Війна Персня»
Видавець: Geekach Games (Україна), Ares Games
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 150-180
Вік: 12+
Мова: українська

Ознайомитися зі сценарієм Доля Еребору можна тут

Міні-доповнення до гри Війна Персня. Доля Еребору пропонує альтернативний сценарій, в якому орки захопили Самотню гору, відібравши у гномів їх дім, Озерне Місто перестало існувати, а Діл не в змозі відродитись.


Які нововведення додає доповнення Доля Еребору?


Доповнення Доля Еребору містить нові плитки та альтернативні карти. Під час підготовки до партії, візьміть плитку «Доля Еребору» та покладіть поверх наступних локацій на ігрове поле, перекриваючи їх: Еребор, Діл та Залізний кряж. Відтепер Еребор вважається фортецею Саурона. Діл не входить в кордони жодного з народів та не вважається містом. Вважайте, що це ваше укріплення.

Залізний кряж тепер місто, а не селище, кордони якого перебувають в межах земель гномів. Покладіть плитку фортеці Тіні Еребору, щоб вона перекривала фортецю Еребору. Також візьміть карти з доповнення, замініть на них карти з базової версії та змініть розташування військ.

Доповнення Доля Еребору також можна поєднувати з доповненням  Володарі Середзем’я. Воно суттєво змінює поле. Селища Еред-Луїн та Південний Рун, тепер слід замінити містами Вільних Народів та Тіні.

Сили добра та зла зійдуться в запеклій боротьбі. Купити доповнення Доля Еребору стане чудовим рішенням задля того, щоб дізнатись, як інакше могла б скластись доля. Воно дасть змогу прожити історію наново та відшукати інші шляхи до перемоги. Доля Еребору у ваших руках!

А якщо хочете додаткового цікавого контенту до улюбленої гри, зверніть увагу на книгу сценарію Братство Розпадається (UA) / War of the Ring: Scenario – The Breaking of the Fellowship (UA).

Комплектація доповнення «Війна Персня. Доля Еребору (UA)» (War of the Ring: The Fate of Erebor):

  • сценарій «Доля Еребору»
  • 4 накладні плитки звичайного та 4 більшого розміру
  • 8 альтернативних карт
 

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись