Настільна гра Twilight Inscription

0
код: 9010

Велична імперія Лазакс пала. Виснажливі війни й дрібні чвари роздирають на шматки залишки держави, що доненавна вважалася непереможною. Найвпливовіші фракції галактики заповзли в свої сховки та перечікують темні часи, оцінюючи свої втрати та складаючи плани наступних перемог. В мінливому сяйві розсипаних по галактиці зірок вони бачать можливості — шанс повернути втрачене. Переосмислити галактичну цивілізацію. Залишити свій слід на зірках. 

Тип: стратегія, космос
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
К-сть гравцiв: від 1-8 гравців
Час гри: ~ 90-120 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитись з правилами можна тут

Гра Twilight Inscription — це унікальна настільна гра, що вдало поєднує просту механіку roll & write із глибокою, багатогранною стратегією, що вимагає ретельного планування й особливої уваги до деталей. Гра розрахована на компанію до 8 гравців, проте в Twilight Inscription можна також грати та в соло режимі. 

Перемагає гравець, який наприкінці гри матиме найбільшу кількість переможних балів. Їх можна отримати з 4 планшетів, викладених перед кожним гравцем окремо. При цьому існує два основні способи заробити переможні бали: виконавши одну з цілей гри, спільних для всіх, або просто обвівши позначки переможних балів, що є на кожному планшеті. 

Загалом, механіка “roll & write” — основна механіка гри Twilight Inscription — саме і передбачає обведення і викреслювання позначок на планшетах відповідно до того, що випало на кубиках. Обвести позначку в грі означає отримати намальований ресурс, а викреслити — витратити його. На початку кожного ходу гравці спочатку відкривають карту з колоди подій і виконують описані дії. Більшість карт з цієї колоди позначають фазу стратегічного планування і дають гравцям додаткові ресурси, які вони можуть витратити ще до того, як кинуть кубики. Але трапляються серед подій також і незвичні: вибори, торговельні саміти, військові конфлікти. Підготуватися до неочікуваностей можна, використовуючи ресурси на відповідних планшетах. При цьому вже на етапі подій гравець має визначити, з яким із планшетів він буде взаємодіяти в цей хід. 

Всього в настільній грі Twilight Inscription у кожного гравця є по 4 планшети, які відображають 4 основні напрямки розвитку держави. Як і в житті, досягти успіху в усіх сферах майже неможливо, тож доведеться обрати, на яких сферах розвитку сконцентруватися в першу чергу. А варіанти такі:

 1. Навігація. Досліджуйте космос і заявляйте свої права на знайдені планети і ресурси.

 2. Розширення присутності. Розробляйте ресурси, знайдені на відкритих планетах, і отримуйте доступ до корисних бонусів. 

 3. Виробництво. Розвивайте технології й створюйте виробничі ланцюжки при виробництві потрібних продуктів. Формуйте торговельний та політичні зв’язки, які можуть допомогти вам надалі в голосуваннях.

 4. Військова сила. Будуйте військові кораблі й розгортайте свій міжгалактичний космічний флот, адже жодна імперія не витримає без надійної військової опори.  Але пам’ятайте: ваших ресурсів вистачить максимум на 4 міжгалактичні війни. Гра Twilight Inscription закінчиться, як тільки ви розіграєте четверту карту військового конфлікту в колоді подій.

Основою ігроладу є кидання шести кубиків, три з яких (чорного кольору) доступні всім з початку гри. Результати інших трьох (кольорових) можна відкрити, виконуючи дії на своєму планшеті. Кинувши кубики, гравці одночасно використовують випавши ресурси, щоб зробити позначки на своїх планшетах, що дозволяє не чекати рішення інших і значно зекономити час. Загалом настільна гра Twilight Inscription розрахована в середньому на півтори-дві години гри. 

Завдяки елементу випадковості результатів на кубиках, а також двостороннім планшетам і різноманітним фракціям, кожна з яких має свої ігрові особливості, Twilight Inscription — це настільна гра з величезним потенціалом рентабельності. Деталізовані планшети, на перший погляд, можуть налякати удаваною складністю, але насправді правила гри доволі прості і не перевантажені. Проста механіка разом із глибокою, багатосторонньою стратегічною складовою гарантують, що кожна ігрова сесія в настільну гру Twilight Inscription стане цікавою і по-справжньому особливою.

Комплектація настільної гри «Twilight Inscription»:

 • 32 аркуші гравця;
 • 1 аркуш Мекатол Рекс;
 • 8 крейдяних маркерів для сухого стирання;
 • 3 чорних кубики;
 • 3 кубики концентрації;
 • 24 картки фракцій;
 • 25 карток подій;
 • 12 карток цілей;
 • 16 карток реліквій;
 • 12 карток порядку денного;
 • 8 довідкових карток;
 • 1 картка динаміка;
 • Настанова щодо гри.
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
3211грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись