Настільна гра Тріо (UA) / Trio (UA)

0    Відео
код: 9029
Число «Три» вважають магічним, зазвичай йому приписують успіх. Адже часто, коли два рази щось не вийшло, пропонують спробувати втретє, щоб пощастило. Але по суті «трійка» — це те, що вимагає впертості і наполегливості у досягненні цілі, адже якби не було б спроб, не було б і успіху. Тому не потрібно їй лише приписувати удачу, а й покладатись на себе в будь-якій справі.

Тип: карткова, сімейна, для вечірок, збір сетів
Видавець: Games7Days (Україна), Cocktail Games
Кількість гравців: 3-6
Час гри: 15
Вік: 6+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Тріо можна тут

Тріо (Trio) — настільна гра для компанії від 3 до 6 гравців, в якій вам потрібно збирати сети з трьох карт однакового номіналу. Гра ускладнюється тим, що потрібно шукати найбільші або найменші значення та запитувати карти у суперників. На вигляд проста карткова гра змусить вас потренувати пам'ять і трохи покластися на удачу.


Три тріо


У грі Trio 36 карт. Кожна з них має номінал від «1» до «12» і представлена три рази. Якраз їх і потрібно буде вам зібрати разом. Як це відбувається? Гравцям роздаються у руку карти, решту викладають на стіл долілиць, одну поруч з іншою. Кількість карт у руці та на столі залежить від кількості гравців.

Після приготування визначається перший гравець. Він у свій хід може або відкрити карту в центрі столу, або запитати одного з учасників про найбільшу чи найменшу карту у руці. Зазвичай обирають другу стратегію. Тоді гравець, якого спитали, має показати свою карту й викласти на стіл. Далі активний учасник, якщо має таку саму карту, може також її викласти або ж спробувати знайти таку саму в центрі столу чи запитати іншого гравця про найбільшу, чи найменшу карту.

Якщо друга карта виявиться не такою як перша, вони обидві повертаються власникам чи перевертаються долілиць на столі, після чого гру продовжує інший учасник. Раунди тривають поки один з гравців не збере три сети по три однакові карти або три «сімки».

Правила гри Тріо також передбачають і «пекучий режим» — коли один з учасників збирає 2 тріо з карт, сума або різниця яких дорівнює 7, наприклад, три карти по 1 та три карти по 6, або ж 9 та 2 і так далі. В цьому режимі випадку також перемагає сет з трьох карт з сімкою.

Настільна гра Тріо (Trio) займає до 15 хвилин. Вона компактна і її дуже зручно брати з собою. Можна взяти разом з коробкою чи заховати 36 карт у кишеню. Невибаглива, не потребує значного часу на вивчення правил. Це сімейна гра для вечірок, її люблять новачки, а професіонали використовують, щоб розвантажити мозок. Вона не залишає байдужою будь-яку групу людей завдяки своїй простоті.

Купити гру Тріо рекомендуємо разом з протекторами до карт, щоб вони завжди залишались у бездоганному вигляді.

Комплектація настільної гри «Тріо (UA)» (Trio):

  • 36 карток
  • правила гри
 

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись