Настільна гра Руни (UA) / Rune (UA)

0    Відео
код: 8995
Вона сиділа на холодній кам'яній лаві, оточена мовчазним лісом. Магічне місячне сяйво пробивалося крізь щільну стіну височенних сосен. Воно ніби текло струменем по викарбуваним символам на сірих камінцях, підсвічуючи їх і змушуючи руни ледь помітно вібрувати.

Кожна з рун володіла дивовижною силою, даруючи таємні знання. Дівчина заплющила очі, зосередившись на думках, з глибин її свідомості чувся ледь розбірливий шепіт, немов цілий хор голосів звертався до неї. Руни спілкувалися з нею, розповідали про таємниці світу, про минуле й майбутнє, про те, що було приховано від людських очей.

Тип: абстрактна, стратегія, головломка, викладання тайлів
Видавець: Woodcat (Україна), Little Rocket Games
Кількість гравців: 2-3
Час гри: 15
Вік: 8+
Мова: українська, мовонезалжена

Ознайомитися з правилами настільної гри Руни можна тут

Руни (Rune) — це швидка карткова абстрактна гра, розрахована на 2-3 гравців, віком від 8 років, у якій гравці викладають тайли з рунічних символів різних кольорів.


Як грати в настільну гру Руни?


Гравці ходять по черзі. Хід складається з двох дій: зіграти карту, узяти карту або викласти рунічного майстра.

1. Зіграти карту. Щоб зіграти карту, необхідно розмістити її поверх інших карток, розміщених в ігровій зоні, накривши хоча б одну з рун. Розміщувати картки потрібно за наступними правилами:

  • Руни на вашій картці мають бути одного кольору з рунами на картці під нею.
  • Руни на вашій картці мають бути одного кольору з усіма суміжними рунами.
  • Не можна розміщувати картки поверх рунічних майстрів.
  • Не можна розміщувати картки так, щоб вони повністю накривали усі руни з однієї карти під ними.

Важливо! Ви не можете контролювати область рун одного кольору, якщо інший гравець вже виклав свого рунічного майстра у цю область.

2. Взяти карту або розмістити рунічного майстра. Якщо гравець вирішив узяти карту, він бере верхню карту з колоди. Щоб розмістити свого майстра, необхідно викласти його в область, яка ще не є підконтрольною будь-кому з гравців. Область формується з рун одного кольору, які є дотичними по горизонталі та вертикалі.


Кінець гри та підрахунок переможних балів


Як тільки усі гравці розмістили свого останнього рунічного майстра, гра закінчується. Учасники рахують свої переможні бали за всі руни, що контролює їх рунічний майстер. Перемагає в грі учасник з найбільшим рахунком.

Настільна гра Руни (Rune) сподобається любителям абстрактних та карткових ігор. Гра має компактні розміри, тож її легко можна взяти з собою будь-куди. А цікавий та нескладний ігролад дозволить пограти з новачками або дітьми.

Також Ігромаг рекомендує звернути увагу на гру з механікою викладання тайлів про пухнастих котиків на гарненьких ковдрах Каліко (UA) / Calico (UA).

Комплектація настільної гри «Руни (UA)» (Rune):

  • 20 карт рун
  • 12 жетонів
  • правила гри
 

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
280грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись