Настільна гра Побратими (UA) / The Grizzled

0
код: 9158
Настільна гра Побратими (UA) / The Grizzled
кількість гравців
2-5
вік
14+
час гри
30-60
Укр
НОВИНКАоплата частинами
Це історія про кількох друзів, що були мобілізовані під час Першої світової війни. Братерство та взаємодопомога – їх єдиний шлях пережити війну та дочекатись жаданого підписання миру.

Тип: карткова, для компанії, блеф, з прихованими ролями
Видавець: Планета Ігор (Україна), CMON Limited
Кількість гравців: 2-5 гравців
Час гри: 30-60
Вік: 14+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Побратими можна тут

Побратими (The Grizzled) – це кооперативна гра про випробування війни для 2-5 гравців, яка грається швидко, а от виграється складно.

То як грати у настільну гру Побратими?

На початку гри кожний гравець отримує персонажа, викладаючи його стороною з талісманом догори, а також 3 жетони підтримки.

До центру стола горілиць викладаються 2 карти – миру та монументу. На карту мира розміщується стос з 25 карт випробувань сорочками догори, а на карту монумента – 34.

Якщо колода миру повністю вичерпалась, а на руках гравців не залишилось карт – побратимам вдалося дожити до кінця війни, вітаємо з перемогою!

У випадку, якщо повністю закінчився стос карт на монументі, на жаль, вірні друзі зазнали поразки, й тепер їхні імена викарбувані на братському монументі, вшановуючи їх внесок у війну.

Існує й швидший варіант програшу – якщо одного з гравців будуть переслідувати 4 карти неприємностей. Його друзям варто вчасно підтримати його й не допустити такої вкрай тяжкої ситуації.

То що потрібно робити, аби побачити голуба миру? 

Гравці намагаються позбутися якомога більшої кількості карт, а після цього своєчасно відступити. Складність у тому, що гравці ні в якому разі не можуть ділитись інформацією про карти у своїх руках та будь-яким чином радитися! Розіграш карт засновується лише на інтуїції, яка підкаже ту саму влучну середину між невиправданим ризиком та надмірною обачністю.

Гра проходить наступним чином: на початку кожного раунду побратими відправляються на бойове завдання, яке відбувається у 4 етапи:

 1. Приготування, під час якого поточний командир обирає складність завдання, й всі побратими беруть відповідну кількість карт зі стосу випробувань, як мінімум 1. Щоправда, для першого раунду діє правило “чисті серцем новобранці”, яке забороняє встановлювати рівень складності меншим, ніж 3 карти на брата.

 2. Безпосередньо бойове завдання, під час якого гравці виконують дії, намагаючись ефективно позбутись карт з руки. Ці карти бувають 2 видів: неприємності, які діють на конкретного гравця, та загрози, які викладаються до центру стола. У грі існує 6 типів загроз: ніч, сніг, дощ, газ, снаряд та свисток. На одній картці зображено 2 з цих типів. Завдання вважається проваленим, якщо викладається третій символ однієї й тієї ж загрози. Додаткова складність полягає у тому, що на деяких картах зустрічаються пастки, які змушують розігрувати випадкові карти зі стосу випробувань. Якщо попри небезпеки всім гравцям вдається безнапасно відступити, завдання вважається успішним. У цьому разі карти з нічийної зони скидаються, а у разі провалу вони застосовуються до колоди випробувань. Карти неприємностей залишаються з їхніми жертвами.

 3. Фаза підтримки, в яку гравці, що відступили, перегортають та передають жетони підтримки. Якщо після успішного завдання один з гравців отримає більше підтримки за інших, він зможе розіграти допомогу загону: “перезарядити” свій талісман або ж скинути 2 карти неприємностей, що йому докучають. На жаль, після проваленого завдання такий гравець позбудеться лише 1 неприємності. Після цього наступає момент, в який перевіряється, чи не закінчилась війна.

 4. Фаза падіння бойового духу карає гравців необхідністю перекласти з колоди бойового духу до випробувань стільки карт, скільки лишилось у гравців в руках, але не менше, ніж 3 – продовження війни нікому не підіймає настрій. Командиром стає наступний гравець, а попередній отримує жетон промови. Цей жетон, влучно зіграний під час наступного бойового завдання, може суттєво покращити становище побратимів.

Протягом бойового завдання гравцям доступні наступні дії:

 1. Розіграти карту з руки

 2. Використати талісман, прибравши з нічийної зони карту загрози відповідного типу

 3. Проголосити промову – обрати один вид загрози та трішки почистити руки своїх товаришів, позбавивши їх по одній відповідній карті

 4. Відступити та розіграти жетон підтримки долілиць – пас, після якого гравець більше не виконує дій у поточному бойовому завданні.

То чому варто купити гру Побратими?

Побратими – специфічна гра й за тематикою, й за ігроладом – швидким та драматичним. Правила не самі складні для засвоєння, проте перемога у грі – рідкісний випадок: не маючи інформації про карти на руках ваших союзників, важко розуміти, шкоду ваші дії принесуть, чи користь. Втім, саме складність перемоги робить її такою жаданою й солодкою.

Комплектація настільної гри «Побратими»:

 • 59 карт випробувань
 • 16 жетонів підтримки
 • 6 карт персонажів
 • 5 жетонів промов
 • жетон командира
 • карта миру
 • карта монумента
 • пам'ятка
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
720грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись