Настільна гра Орос (UA) / Oros (UA)

0    Відео
код: 8914
Настільна гра Орос (UA) / Oros (UA)
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
30-120
Укр
оплата частинами
У священному місці, в якому небеса з'єднувались зі скелями, Хранитель Світла й Розуму споглядав зверху та спілкувався з горами, які були наділені мудрістю каменю й піску. І почули відлуння його слів чотири стихії – Вода, Земля, Вогонь і Сонце, та відгукнулись. Мудрець осяяв їх своїм світлом та перетворив стихії на чотири могутніх істоти, наділивши таємними знаннями гір. І відправив Мудрець їх на землю з важливою місією...

Як ви вже, мабуть, здогадалися, ви тепер – напівбоги, які направлені Мудрим у чотири кінці землі для розповсюдження мудрості гір серед народів, що розкидані на окремих островах. Але мудрості треба навчитися. Потрібно досліджувати й здобувати досвід. Найвеличніші таємниці відкриються лише на гірських вершинах. Під час гри ви маєте навчити своїх послідовників підкорювати нові землі й утворювати гори, на яких можна збудувати священні місця для вивчення. Кожне священне місце додасть мудрості та здатності зрештою досягти найвищого знання. Наймудрішого напівбога шануватимуть усі прийдешні покоління!

Тип: абстрактна, стратегія, головоломка, міфологія
Видавець: Планета Ігор (Україна), Aesc Games
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 30-120
Вік: 14+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Орос можна тут

Орос (Oros) – це свіженька настільна гра, що об'єднує в собі елементи екшн-економіки та стратегії, дозволяючи 1-4 гравцям відчути себе у ролі могутніх напівбогів та взяти участь у таких дивовижних процесах як зіткнення тектонічних плит, виверження вулканів, створення гір, набуття мудрості та передавання її людям. За допомогою індивідуальних планшетів учасники пересувають своїх послідовників між різними областями, які утворюють великий пазл тектоніки плит, що до того ж формується внаслідок дій гравців.

Особливість Орос – це унікальна можливість під час гри змінювати навколишній ландшафт, створюючи при цьому різноманітні головоломки з тайлів місцевості. Тож для перемоги доведеться мислити абстрактно.

Настільна гра Орос надійшла в продаж у 2023 році, але ще задовго до свого офіційного випуску вона вже встигла завоювати 2 престижні премії (Ion Award і Board Game Design Lab Challenge), як найкраща неопублікована стратегічна гра, а також стала фіналістом у Cardboard Edison Award. Гра одразу дала зрозуміти, що готова завоювати серця гравців, задаючи новий рівень якості у світі настільних ігор.


Підготовка до гри

 

 1. Розкладіть ігрове поле та розмістіть на ньому тайли суходолу, починаючи з центру і до країв.
 2. Оберіть свого напівбога, потім візьміть планшет та компоненти відповідного кольору. Приготуйте свою ігрову зону.
 3. Покладіть залишок тайлів місцевості поруч з ігровим полем.
 4. Розмістіть трек піднесення поруч з ігровим полем тією стороною, яка розрахована на вашу кількість гравців.
 5. Покладіть фішки напівбогів усіх гравців унизу треку піднесення.
 6. Щоб обрати першого гравця, заховайте в долоні по одному послідовнику кожного напівбога і викиньте одного з них на стіл. Дайте гравцю цього кольору нефритового ягуара. Ви готові до гри!


Ігролад настільної гри Орос


Гравці ходять почергово за годинниковою стрілкою. У свій хід ви можете виконати до 3-х дій. Щоб виконати дію, призначте 1 послідовника на вільну комірку дії на планшеті гравця, а тоді виконайте цю дію. Під час дії, можна застосовувати будь-які здатності в тій же колонці, що не обмежені лімітом мудрості.

У свій перший хід ви починаєте з трьома непризначеними послідовниками, яких треба призначити на наступні дії:

 • Дія 1. Призначте першого послідовника на будь-який вільний острів на полі. Це ваша початкова локація. Якщо вільних острівних тайлів немає, покладіть послідовника на вільну плитку 1. Доки не розблокована здатність виставляти на поле більше послідовників, кожен гравець може виставити лише одного.
 • Дія 2. Призначте другого послідовника на вільну комірку дії на планшеті гравця та здійсніть цю дію.
 • Дія 3. Призначте третього послідовника на вільну комірку дії на планшеті гравця та здійсніть цю дію.

В наступні ходи виконуйте до трьох дій. Щоб здійснити дію, призначте одного послідовника з комірки дії на іншу вільну комірку дії. А тоді виконайте цю дію. Ви можете призначити послідовника на комірку дії та не виконувати цю дію. Однак це все одно рахується за одну з трьох дій.

Гра Орос (Oros) закінчується, коли гравець досягає найвищої точки на треку піднесення. Закінчіть поточний раунд, після чого підрахуйте свої бали. Гравець із найбільшою кількістю балів знань перемагає.


Враження від гри


Настільна гра Орос (Oros) — це просто неймовірний симбіоз економіки, стратегії та трансформації ландшафту. Змагайтеся у створенні гір, знаходьте мудрість та керуйте своїми послідовниками на мінливих ландшафтах, де кожен ваш хід створюватиме тектонічні головоломки. Гра пропонує безліч стратегій для перемоги, роблячи кожну партію унікальною, а головне – завжди конкурентною і цікавою. Розвивайте своїх послідовників, розкривайте таємниці гір і станьте володарем мудрості у цій незвичайній подорожі!

Комплектація настільної гри «Орос (UA)» (Oros):

 • двостороннє ігрове поле
 • 72 плитки суходолу (48 суходіл, 12 гори, 12 острови)
 • 48 вулканів (1-4 рівнів)
 • 52 карти Автоми (колода на напівбога)
 • 36 плиток священних місць (3 моноліти, 3 святилища, 3 храми на гравця)
 • 32 послідовники (8 на гравця)
 • 32 ліміти мудрості (8 на гравця)
 • 4 планшети гравців
 • 4 фішки напівбогів (і змінні жетони)
 • двосторонній трек піднесення
 • планшет баллів
 • нефритовий ягуар (жетон останнього гравця)
 • жетони провидінь (6 на гравця)
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1990грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись