Настільна гра Моя кав'ярня (UA) / Coffee Rush (UA)

1    Відео
код: 8958
Настільна гра Моя кав'ярня (UA) / Coffee Rush (UA)
кількість гравців
2-4
вік
8+
час гри
30
Укр
НОВИНКАоплата частинами
Ваша кав’ярня розташовується на туристичній площі поруч з іншими. Ви маєте постійний потік клієнтів, й щоб він не згасав, необхідно працювати вдвічі ліпше за всіх. Тому ви постійно намагаєтесь покращити умови обслуговування клієнтів та виконувати замовлення до того, як відвідувачам увірветься терпець і вони не підуть в іншу кав’ярню. Тож до роботи!

Тип: сімейна, економічна, стратегія
Видавець: Games7Days (Україна), Korea Boardgames
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 30
Вік: 8+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Моя кав'ярня можна тут

Моя Кав'ярня (Coffee Rush) — сімейна економічна стратегія для гравців з 8 років. В ній потрібно перевтілитись в баристу, виконувати замовлення та підвищувати рейтинг власної кав’ярні, щоб стати переможцем в конкурентному середовищі. Гра триває від 30 хвилин, до якої можна залучити до 4 гравців.


Як грати в гру Моя кав'ярня або початок роботи?


Приготування до гри Coffee Rush, як і кожна робота баристи, розпочинається з підготовки інгредієнтів. На стіл викладається поле інгредієнтів та таці з продуктами.

Далі йде облаштування робочої зони. Гравці беруть по планшету, фігурці баристи та 3 філіжанки кави. На планшет долілиць викладаються фішки покращення та обирається перший гравець. Він бере 3 замовлення і викладає їх в дві зони на планшеті. В першій — 2 замовлення, в другій — одне. Інші гравці беруть 2 замовлення, по одному на зону. Далі учасники викладають свої фігурки на поле з інгредієнтами та забирають той продукт, на якому зупинились.

Важливо! Правила гри Моя кав’ярня для двох гравців дещо відрізняються — учасники виставляють на поле з інгредієнтами по дві фігурки баристи. 

Наприкінці приготування фішка першого гравця перевертається позначкою «Відчинено» догори і кав’ярні починають свою роботу.


Робота бариста


Кожен хід гравця складається з 4-х фаз:

 1. Активація покращення.
 2. Переміщення фігури на полі з інгредієнтами.
 3. Розкладання інгредієнтів.
 4. Виконання замовлення.

Активувати покращення можна лише, коли у вас є виконані три замовлення. Картки з ними потрапляють у скид і перевертається один з жетонів покращення. Жетони дозволяють більше і швидше отримувати інгредієнти і тим самим ефективніше виконувати замовлення.

Наступна дія гравця — переміщення фігури. Рухатись полем з інгредієнтами можна лише вгору, вниз, вліво та вправо. Можливість рухатись по діагоналі дає лише один з жетонів покращення. Гравці можуть переміщати свої фігурки на 3 кроки. Отримані інгредієнти розкладаються у філіжанки, а непотрібні — повертаються на тацю.

Наступне, що потрібно зробити — перевірити чи виконане якесь замовлення. Тоді філіжанка розташовується на картці та гравець повідомляє всім про цю дію. Каву «випивають» і всі інгредієнти повертаються на таці. Картка замовлення перевертається долілиць і розташовуються у лівому верхньому куті планшета. Якщо виконане замовлення з «Особливого меню», то гравець отримує жетон поспіху, він дає додатковий хід на полі.

Два гравці ліворуч від баристи мають взяти стільки карток з замовленнями, скільки їх виконав бариста. Після свого ходу гравець має перемістити всі замовлення по зоні очікування вниз. Всі картки, які вийшли за межі планшета, вважаються штрафними. Якщо хтось отримав 5 штрафних карток, гра завершується. Також гра закінчується, коли всі картки замовлення вичерпані. Тоді визначають рейтинг кожної кав'ярні.

Картка виконаного замовлення приносить 1 бал, активного покращення — 2 бали. Штрафні картки віднімають бали. Той, у кого кав’ярня виявиться з найвищим рейтингом, перемагає.

Настільна гра Моя кав'ярня (Coffee Rush) — гарне рішення для вихідних з родиною або відпочинку після роботи. Вона не потребує метушні, має прості правила та неймовірну атмосферу. Гра розрахована на дітей з 8 років, але якщо ваша дитина має гарний ігровий досвід, можна починати грати з 6 років.

Щоб на ваші картки з замовлень випадково не потрапила вранішня кава, ми рекомендуємо придбати для них протектори. Вони захистять карти й останні отримають бездоганний вигляд на довгий час.

Комплектація настільної гри «Моя кав'ярня (UA)» (Coffee Rush):

 • поле інгредієнтів
 • планшети гравців
 • 16 плиток покращень (по 4 кожного кольору: червоні, блакитні, зелені, жовті)
 • 6 фігурок гравців (2 червоні, 2 блакитні, 1 зелена, 1 жовта)  
 • 2 таці для інгредієнтів
 • 80 карток замовлень
 • 12 філіжанок
 • 15 жетонів поспіху
 • 1 жетон першого гравця
 • 102 фішки інгредієнтів (18 кавових зерен, 12 пару, 12 шоколаду, 12 чайних листів, 12 молока, 12 льоду, 12 карамелі, 12 води)
 • правила гри
Додати відгук

Євгенія (15-07-2024 | 22:21)

Це найкраща гра за компонентами у нашій колекції. Дуже гарні тактильні відчуття від всього.
А от грається вона не дуже про сімейному. Дуже затишна гра. Тримає в постійному напружені, бо чим менше ти робиш замовлень - тим легше іншим гравцям. А чим їм легше - тим більше вони накидують нових замовлень)
По відчуттях грається як Bullet, але не так стресово та з кавусею)
+ Компоненти
Органайзер
Швидкі партії
- Іноді занадто швидкі партії)
Гра не для чілового відпочинку.
Доброго дня, Євгеніє!
Ми теж просто закохались у компонентики Моєї кав'ярні, а швидкий темп та велика кількість замовлень, які потрібно готувати гравцям, чудово занурюють у роль справжнього баристи!
Дякуємо за відгук та бажаємо, щоб ранкова кава завжди наділяла вас зарядом на весь день :)


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись