Настільна гра MLEM. Космічне агентство (UA) / MLEM: Space Agency (UA)

0    Відео
код: 9090
Нарешті Землю захопили! Тепер наші котячі загарбницькі лапи націлилися на інші планети. Після ретельного дослідження галактики, вирушаймо в подорож. Відправимо в космічну експедицію найсміливіших котів. Подорож буде нелегка, але команди мають впоратись, досвіду їм точно не бракує. Ми, коти, підкоримо весь космос і ніхто не зможе нам завадити.

Тип: космос, перегони, з кубиками, тварини
Видавець: Geekach Games (Україна), Rebel
Кількість гравців: 2-5
Час гри: 30-60
Вік: 8+
Мова: мовонезалежна, україномовні правила

Ознайомитися з правилами настільної гри MLEM: Космічне агентство можна тут

MLEM: Космічне Агентство (MLEM: Space Agency) — сімейна гра про космос, в яку можна залучити до 5 гравців віком від 8 років. В ній ви випробуватимете свою удачу в подорожі космосом та будете колонізувати нові планети або навіть галактики. А якщо вам не усміхнеться удача, доведеться розвернути космічний корабель на Землю та достроково закінчити експедицію. В команді ви матимете чудових котиків, кожен з яких володіє особливими властивостями, якими варто скористатися. Якщо ви пристібнули паски безпеки, тоді починаємо зворотній відлік та гайда до пригод!


Вирушаймо в космічну експедицію разом з MLEM: Space Agency


Настільна гра MLEM: Космічне Агентство має пригодницький ігролад, раунди якого складаються з трьох фаз:

 1. Зліт
 2. Подорож
 3. Приземлення

Перш ніж розпочати подорож, відбирається команда, яка розміщується на ракеті (фаза зльоту). Перший кіт стає командиром екіпажу, а космічний корабель переміщається на стартову позицію — 0. Далі командир обирає маршрут — кидає кубики, розподіляє їх на групи та обирає ті групи, які хоче використати для переміщення корабля (фаза подорожі).

Ракета MLEM: Space Agency пересувається на ту кількість поділок, яку дають в сумі, кубики, обрані для подорожі. Використані кубики більше не беруть участі в цій експедиції, крім «вогняних».


Повернення на Землю чи продовження подорожі


Ракета може зазнати аварії. Таке трапляється, коли на кубиках не випали значення, які необхідні для подальшої подорожі (зазначені біля поточного розміщення ракети). Тоді екіпаж повертається на Землю, експедиція завершується, а жетон космічного провалу переміщується по спеціальному треку.

Далі набирається нова команда, яка намагається досягти поставлених цілей.

Якщо ж аварії не трапилось, то у команди є можливість приземлитися на Місяці чи планеті, й висадити астронавтів (фаза приземлення). На Місяць може висадитись лише один астронавт, а на планеті будь-яка їхня кількість. Також можлива висадка на галактиці чи кометі при досягненні кінця треку.

Котики, висаджуючись на космічних об'єктах, можуть виконувати різні місії. Якщо по дорозі космосом висадився командир екіпажу, то його місце займає наступний член команди і кубики вже кидає гравець, якому той підпорядковується. Гра триває, поки один з гравців не висадить всіх своїх 8 астронавтів або поки ракета не зазнає 11 аварій. Бали рахуються за висадку на місяці, планеті, кометі чи галактиці. А також за виконані місії. Хто найкраще показав себе у космічній експедиції — перемагає.


Висновок


Ця настільна гра з котиками підкорює серця і новачків, і досвідчених гравців. Правила гри настільки логічні та прості, що не потребують значного часу на вивчення. В неї цікаво грати в сімейному колі чи з друзями. Вона не лише про перегони, а й про азарт та вдачу, в яку замішана і стратегія.

Купити гру MLEM: Космічне Агентство (MLEM: Space Agency) можна йдучи на день народження чи якусь вечірку, щоб гарно провести час з компанією. А поціновувачам космічної тематики рекомендуємо взяти гру «Капітани Зорельотів», в якій кожен учасник окремо матиме зореліт для підкорення космосу, налагодження зв'язків з фракціями та боротьби з піратами.

Комплектація настільної гри «MLEM: Космічне агентство (UA)» (MLEM: Space Agency):

 • 5 планшетів астронавтів
 • 5 планшетів гравців
 • 40 жетонів астронавтів
 • 64 жетони балів
 • 6 кубиків
 • 1 маркер ракети
 • 1 поле ракети
 • 1 килимок космосу
 • 4 жетони мети
 • 1 жетон космічного провалу
 • 20 жетонів досліджень
 • 5 жетонів НЛО
 • 20 жетонів таємних місій
 • 1 маркер НЛО
 • 14 жетонів експедицій
 • книжка правил
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись