Настільна гра Майже невинні (UA) / Almost Innocent (UA)

0    Відео
код: 8905
Іноді одна зайва чашка пряного чаю у таверні може стати загрозою не тільки вашим планам, а навіть вашій свободі! Вчора ви були відважними героями, що збираються у похід, аби відшукати втрачену корону імператора Ошри. Вранці ви прокинулись головними підозрюваними в низці злочинів. Єдиний спосіб довести власну невинність – викрити справжніх злодіїв, що вас підставили!

Тип: кооперативна, дедукція, пам'ять
Видавець: Geekach Games (Україна), Kolossal Games
Кількість гравців: 2-5
Час гри: 30
Вік: 12+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Майже невинні можна тут

Майже невинні (Almost Innocent) — це кооперативна гра на дедукцію та пам'ять для 2-5 гравців, у якій гравці перемагають, якщо за допомогою правильно поставлених запитань, знайдуть комбінацію підказок для всіх учасників партії. Кожен гравець знає розгадку для сусіда ліворуч себе, водночас у розкритті своєї справи покладається на допомогу сусіда праворуч.

Серцем настільної гри Майже невинні є її книга сценаріїв, які керують приготуваннями до кожної партії. Кожен наступний сценарій складніший, ніж попередній, тож проходячи кампанію послідовно, ви отримаєте найповніше знайомство з грою. Втім, з проходженням останнього сценарію ваші відносини з грою не закінчаться! Тепер ви можете повертатись до тих сценаріїв, що найбільше припали вам до душі, адже питання, на які ви шукаєте відповіді, різні, партія від партії! Окрім того, кожен сценарій має три рівні складності – виглядає як виклик, який не можна не прийняти!


То як грати в гру Майже невинні?


Планшет сценарію – це сітка 6 на 6 квадратів, в яких розміщені злочини, жертви, лиходії, локації та докази, деякі з яких мають відношення до нічних подій. Ваше завдання – відкинути зайве і знайти те, що доведе вашу непричетність.

Кожен гравець «озброюється» ширмою, листом-нотатником та маркером, а також отримує по одній карті розгадок з колод, що беруть участь у сценарії. Разом ці карти розгадок утворюють секретну комбінацію, яка є відповіддю для гравця ліворуч. Гравець відмічає їх на своєму листі, доповнюючи примітками «немає підказки» з планшета сценарію. Окрім того, згідно з вказівками обраного сценарію, гравці можуть отримати карти персонажів, що володіють особливими здібностями.

До спільного запасу команди викладається певна кількість жетонів розслідування та жетонів невинності – саме стільки питань зможуть поставити гравці й саме стільки спроб викрити справжніх злодіїв вони матимуть. Гравці ходять по черзі, розміщуючи один із жетонів розслідування біля рядка чи стовпця, де ще немає жетона розслідування. Активний гравець може поставити лише одне з двох запитань:

 • Запитання «А»: «Скільки підказок у цьому ряді / стовпці стосуються моєї справи?»
 • Запитання «Б»: «Чи є в цьому ряді / стовпці моя жертва / лиходій / доказ / локація / злочин?» (можна вибрати лише один тип підказки)

Після того, як активний гравець ставить запитання, усі гравці по черзі відповідають на нього так, ніби запитання було поставлене гравцем ліворуч, і нотують отримані відомості на своєму листі.

Спілкування у грі жорстко обмежене. Обмінюватись інформацією можна лише через ці питання, тому питання – це спосіб не лише отримати інформацію, а й поділитись інформацією, якою володієш.

Після того як гравці витратять усі доступні в сценарії жетони розслідування, наступає фінальний етап гри Майже невинні, під час якого кожен гравець намагається розкрити свою справу. Гравці по черзі оголошують свої ймовірні підказки тип за типом, отримуючи підтвердження від сусідів праворуч. Якщо хтось помиляється, команда втрачає один жетон невинності, і цей гравець отримує ще одну спробу зробити припущення щодо підказки.

Гра перемагає гравців, якщо бодай один з них не зміг правильно назвати свою комбінацію. Якщо ж всі обумовлені герої впорались – справедливість майже відновлена, звинувачення з них майже зняті й вони можуть переходити до нового сценарію.


То чому варто купити настільну гру Майже невинні?


Гра приваблює ігроладом, що заточений під логічне мислення та командну роботу, й водночас з цим має яскраве та стильне оформлення. Це чудовий приклад реграбельного детективу, складність якого можна змінювати, орієнтуючись на досвід та вподобання гравців. Правила прості, а ось перемогти не так вже й просто, особливо коли Королева починає створювати додаткові перешкоди… Чи ризикнете ви подолати це випробування на експертному рівні складності?

Комплектація настільної гри «Майже невинні (UA)» (Almost Innocent):

 • 5 карт персонажів
 • 5 ширм гравців
 • 7 карт розгадок злочину
 • 7 карт розгадок локації
 • 1 книжка кампанії
 • 6 двосторонніх полів сценаріїв
 • 7 карт розгадок жертви
 • 2 особливі карти розгадок
 • 7 карт розгадок доказу
 • 2 особливі карти розгадок
 • 7 карт розгадок лиходія
 • 2 особливі карти розгадок
 • 5 маркерів
 • особливі жетони розслідування (1 чорний, 1 білий та 1 зелений)
 • 3 жетони невинності
 • 12 двосторонніх жетонів розслідування
 • 1 жетон активного гравця
 • модуль «Королева»: 1 карта переміщень королеви, 1 кубик переміщень королеви, 1 жетон королеви
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1300грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись