Настільна гра Хапай (UA) / Pikit (UA)

0    Відео
код: 8993
Нищівна сила Кайдзю – велетенських потвор з розлому – викликає справжній захват у того, хто знає секрет, як їх підкорити. Ви шукаєте наймогутніших створінь, яким не зможе протистояти навіть найдосконаліша людська зброя – Мехи. Втім, Мехи до вашої колекції та вашого задуму теж чудово впишуться…

Тип: карткова, казуальна, на удачу
Видавець: Lord of Boards (Україна), Repos Production
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 20
Вік: 8+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Хапай можна тут

Хапай (Pikit) – це швидка карткова гра для 2-4 гравців, у якій вдалий кидок кубиків залучить на ваш бік потужних Кайдзю та навіть Мехів!


То як грати в гру Хапай?


8 верхніх карт колоди Кайдзю викладаються до центру стола, а гравці тягнуть карти з колоди та розкривають їх, поки сума значень не складе 10 або більше – ці карти гравці забирають у руку. Істоти, що залишаються у гравця наприкінці гри, конвертуються у переможні бали, втім, у ході гри карти можна скидати, щоб активувати їхні властивості – перекидати кубики або перегортати бажаною стороною, вкрадати карти у суперників або добирати з колоди тощо.

Гравці ходять по черзі. У свій хід гравець послідовно:

  1. Кидає 2 кубики.
  2. Може скинути 1 чи кілька карт, аби застосувати їхні ефекти.
  3. Поповнює руку, добираючи карти згідно з результатом кидка: карту Кайдзю зі значенням суми кубиків; карту з різницею значень кубиків; карту або карти безпосередньо з результатами кубиків.
  4. Поповнює спорожнілі місця у центрі стола верхніми картами з колоди.

Якщо у центрі стола немає жодної підхожої карти – гравець нічого не бере. А ось якщо гравцю пощастило викинути пару однакових чисел – він отримує відповідного Меху! Особливих здібностей Мехи не мають, але коштують цілих 15 переможних балів, на відміну від Кайдзю, чия значущість варіюється від 1 до 11. Втім, наступний гравець, що викине ту ж саму пару, спробує вкрасти Меху у його власника. І навіть якщо промахнеться, поцупить у нього іншу карту!

Після того, як колода вичерпується, гравці виконують по останньому ходу й переходять до підрахунку переможних балів. Гравці отримують переможні бали за своїх Кайдзю та Мехів. Крім того, власник найбільшого осиного рою одиничок здобуває бонусні 15 балів. Від усіх цих здобутків гравці віднімають по 3 переможні бали за кожний жетон рани – є у трійок така підступна здатність карати крадіїв.

Власник найпотужнішої армії стає переможцем!


То чому варто купити гру Хапай? 


Хапай (Pikit) – яскрава і динамічна гра на удачу. Якщо ви не байдужі до зубастих велетнів, Ігромаг рекомендує звернути увагу й на гру Володар Токіо – в ній на вас теж чекають безжальні суперники та азартні кидки кубів.

Комплектація настільної гри «Хапай (UA)» (Pikit):

  • 63 карти
  • 2 кубики
  • 12 жетонів
  • 1 підставка для карт
  • правила гри
 

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
750грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись