Настільна гра Гном, милий Гном / Gnome Sweet Gnome

0
код: 9146
Дитяча головоломка Гном, милий Гном познайомить вас з трьома знахабнілими гномами, які оселилися у вашому саду! Оскільки ці сусіди галасливі й зовсім непривітні, вам потрібно знайти їхню схованку та відправити цих шкідників назад до своїх домівок. Виконайте для цього одне з 48 завдань, що призначені для дітей віком від 3 до 7 років.

Тип: для дошкільнят, головоломка, на логіку
Видавець: Бельвіль (Україна), Smart Games
Кількість гравців: 1
Час гри: 15+
Вік: 3-7
Мова: мовонезалежна, україномовні правила за QR-кодом

Ознайомитися з правилами настільної гри Гном, милий Гном можна тут

Гном, милий Гном (Gnome Sweet Gnome) — це розвивальна гра для дошкільнят, яка допоможе покращити логічне мислення та навички дедукції вашої дитини. Набір складається з ігрового поля, 3 фігурок казкових гномів та 48 карток із завданнями. Гравці обирають завдання, розміщують фігурки гномів на ігровому полі згідно з інструкцією на карті, а потім намагаються повернути їх до власних домівок, не торкаючись при цьому їх руками.


Сьогодні ваша дитина відправляє гномів додому, а завтра вас на курорт!


Заохочуйте дітей знаходити рішення самостійно, допомагаючи їм запитаннями на кшталт: куди й навіщо прямує червоний гном? Чи видно на картці, де живе гном? Якого він розміру? Якщо завдання здається надто складним, зверніться до рішення і спробуйте працювати у зворотному напрямку. Дивлячись на рішення, діти краще розуміють завдання. Під час гри діти вчаться новим технікам конструювання, які допомагають їм краще зрозуміти, що можливо, а що ні.


Правила настільної гри Гном, милий Гном


Оберіть завдання відповідно до рівня майстерності гравця й розташуйте ігрові елементи так, щоб відтворити композицію, зображену на карті. Залежно від складності завдання, вона зображена або в деталях, або лише в загальних рисах. Уважно порівняйте створену композицію із малюнком, зображеним на вашій карті із завданням: композиція має точно відповідати малюнку.


Висновок


Купити головоломку Гном, милий Гном — це чудова можливість підготувати вашу дитину до школи, покращити її увагу, логічне мислення та інші когнітивні навички. А головне — все це в цікавій ігровій формі!

Комплектація настільної гри «Гном, милий Гном» (Gnome Sweet Gnome):

  • 3 дерев'яні гноми
  • 3 дерев'яні вазони
  • буклет із 48 завданнями та рішеннями
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1199грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись