Настільна гра Екіпаж: Глибоководна експедиція (UA) / The Crew: Mission Deep Sea (UA)

1    Відео
код: 9180
Незвідані глибини Світового океану приховують безліч таємниць, які досі залишаються нерозгаданими. Лише крихітна частка цього підводного світу досліджена людиною, а решта — це безмежне поле для нових відкриттів. Чи готові ви стати першопрохідцями? Якщо так — зберіть команду сміливців і вирушайте у захопливу експедицію до дна океану. Ваш наймач, здається, знає про те, які небезпеки та дива на вас там очікують, але тримає все у секреті. Тож розгадайте самостійно всі таємниці та дізнайтеся, що ж насправді приховує безодня!

Щоб досягти мети, вам доведеться чітко й злагоджено співпрацювати з вашими товаришами по команді. Проте під водою зв'язок ускладнюється, тож доведеться знайти нові способи порозумітися.

Тип: кооперативна, сімейна, пригоди, карткова
Видавець: Geekach Games (Україна), KOSMOS
Кількість гравців: 2-5
Час гри: 20
Вік: 10+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Екіпаж: Глибоководна експедиція можна тут

Екіпаж: Глибоководна експедиція (The Crew: Mission Deep Sea) — це карткова кооперативна гра, в якій учасники перевтілюються в команду дослідників та вирушають у підводну експедицію, щоб розкривати таємниці океану й робити неймовірні відкриття. Глибоководна експедиція є продовженням гри «Екіпаж: Пошуки дев'ятої планети» й так само виконана у морській тематиці, з яскравими ілюстраціями глибоководного світу й наукових досліджень. Подорож включатиме багато різних завдань, кожне з яких має індивідуальні умови для перемоги. Гравці виконуватимуть їх одне за одним, створюючи таким чином одну велику пригоду, на остаточне закінчення якої знадобиться не один вечір. Також можна обирати й виконувати окремі завдання на власний розсуд. Вся інформація про досягнення гравців буде міститися в судновому журналі. Початкові завдання будуть досить короткими — зазвичай не більше 5 хвилин. Проте з часом тривалість і складність завдань зростатиме. Приємного занурення!


Ігролад настільної гри Екіпаж: Глибоководна експедиція


У більшості місій гравці мають виконати певну кількість цілей, які вказані на картках завдань. На сорочці кожної картки із завданням зазначено три рівні складності — по одному для 3, 4 і 5 членів екіпажу. Наприклад: якщо учасників чотири, їм слід звертати увагу тільки на те, що зазначено в центральній частині картки. Під час підготовки до місії картки завдань слід брати із закритого стосу доти, доки їхній рівень складності в сумі не відповідатиме загальному рівню складності місії. Відповідність має бути точною. Щоб завжди отримувати нові цілі — рекомендується не замішувати розіграні завдання назад у стос. Тільки після того, як картки завдань закінчаться, можна заново перетасувати стос й сформувати новий.

Передавати інформацію учасники можуть лише за допомогою жетонів радіозв'язку. Перед розіграшем чергового хабаря гравець може відкрити карту з руки й покласти на неї свій жетон радіозв'язку.

Приклад місії 5 на чотирьох. Після закінчення приготувань до гри з даною кількістю учасників, гравці кладуть картки завдань, які вони витягнули, на середину столу й перевертають їх горілиць. Картки завдань, що залишилися, під час цієї місії більше не знадобляться. Кожен гравець дивиться на свої картки. Той, у кого є батискаф 4, говорить про це вголос і на поточну місію оголошується Капітаном та отримує спеціальну фішку.

Капітан завжди першим вибирає завдання і кладе його горілиць перед собою. Потім картки завдань беруть інші члени команди за годинниковою стрілкою — одне за одним, по одній картці за своїм вибором, поки всі картки не будуть розподілені. У перших місіях буде небагато завдань, тому вони будуть швидко завершуватись. Якщо на початку фази вибору завдань на столі виявилося менше карток, ніж членів екіпажу, наприклад — 3 картки на чотирьох, то під час вибору завдання можна спасувати: якщо зараз черга гравця брати картку, він може відмовитися від цього (це діє і для Капітана). Однак до того моменту, коли кожен член екіпажу по одному разу зробив свій вибір, всі завдання мають бути розподілені.

Гравці виконують завдання, виграючи певні хабарі. Одним хабарем можна закрити кілька завдань. Завдання вважається виконаним, якщо всі його умови реалізовані й більше немає ймовірності його провалити. Після цього слід перевернути відповідну картку долілиць. Коли кожен із гравців виконає всі свої завдання, місія вважається успішно завершеною, і можна переходити до наступної.


Висновок


Інноваційна кооперативна гра, що заохочує гравців до стратегічного мислення та злагодженої командної роботи. А тому купити гру Екіпаж: Глибоководна експедиція — буде гарною думкою для гравців, яким до душі якісні карткові настілки з глибоким ігроладом та цікавими механіками!

Комплектація настільної гри «Екіпаж: Глибоководна експедиція (UA)» (The Crew: Mission Deep Sea):

  • 45 великих карт (гральні карти): 36 кольорових карт, 4 карти батискафів, 5 великих карт нагадування
  • 96 малих карт (карти завдань)
  • 6 жетонів: 5 жетонів радіозв’язку, 1 жетон аварійного сигналу
  • 1 маркер капітана
  • 1 книжка правил
  • 1 судновий журнал
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись