Настільна гра Cyberpunk 2077. Банди Найт-Сіті (UA) / Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (UA)

0    Відео
код: 9230
Найт-Сіті — футуристичний мегаполіс у Каліфорнії, який заполонили хаос і беззаконня. Численні банди борються за владу за допомогою не тільки грубої сили, а й сучасних технологій. Хто ж із вас стане господарем цієї «блискучої діри»?

Тип: стратегія, з мініатюрами, амерітреш, фантастика
Видавець: Geekach Games (Україна), CMON Limited
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 90-120
Вік: 14+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Cyberpunk 2077. Банди Найт-Сіті можна тут

Cyberpunk 2077. Банди Найт-Сіті (Cyberpunk 2077: Gangs of Night City) — це настільна гра в сеттингу популярної комп’ютерної гри Cyberpunk 2077. Зустрічайтеся з іншими бандами в Мережі або на вулицях, щоб вирішити, хто правитиме ними. Організуйте членів своєї банди, завоюйте авторитет і досягніть своїх цілей, щоб перемогти. Ця гра з деталізованими фігурками занурить вас в атмосферу кіберпанку. Творці гри — Ерік Ленг, який подарував нам бойову стратегію Лють крові, а також Андреа Кьярвезіо, який брав участь у створенні Marvel United.

Ви можете грати як в поодинокому режимі, так і в компанії до 5 осіб, де кожен з вас керуватиме своєю бандою. У кожної з них свої цілі, здібності та переможні стратегії, тож досвід кожного гравця унікальний. Крім того, у грі є сюжет, і від ваших дій залежатиме розвиток подальших подій.


Бійки, контрабанда і дрони

 

У грі Cyberpunk 2077. Банди Найт-Сіті в кожній банді є звичайні бійці та особливі. Звичайні спілкуються з жителями Найт-Сіті, беруть участь у перестрілках, збирають дрони та дізнаються корпоративні таємниці. Особливі бійці — це дрони, які допомагають банді закріпити свої позиції та підтримувати сили інших бійців. Також є межовики — найманці, які приєднаються до вас за хорошу плату.

У настільній грі Cyberpunk 2077 є три види ресурсів:

 • євродолари — валюта міста
 • контрабанда — контейнери з кібервиробом і зброєю
 • корпоративні таємниці — своєрідний «джокер», який можна використовувати замість інших ресурсів

Під час перестрілки гравці використовують карти бою. На них відображено зброю, швидкозлами та кібервироби, які дають бійцям перевагу. На початку гри в кожного гравця однаковий набір карт. У міру проходження їх можна поліпшити. Крім боїв, банди здійснюють підпільні оборудки. Для них і знадобиться контрабанда. При вдалій угоді ви підвищуєте свій рівень вуличної репутації, а також отримуєте бонуси.

Щоб поширювати вплив, звичайні бійці або межовики захоплюють локації. Вони є трьох типів: справник, фортеця даних і бізнес. Це також вплине на вашу репутацію та наближення перемоги.


Правила гри Cyberpunk 2077. Банди Найт-Сіті

 

Кожен гравець ходить по черзі, поки не виконає умови закінчення гри. Є два типи ходу для гравців.

Активація. Гравець виконує одну або дві з шести доступних дій:

 1. Активація соло — переміщення своїх соло, або перестрілка в районі, де є дружній соло і ворожий боєць. Під час перестрілки гравці вибирають карту бою, викладають її долілиць і одночасно перевертають. Вони порівнюють результати та розуміють, хто переміг, а хто втратив бійця.
 2. Активація технарів — переміщення технарів і дронів, а потім використання можливості в точці впливу або найм межовика.
 3. Активація мережників — переміщення мережників, отримання корпоративних таємниць, переміщення маркера Мережі та застосування її ефектів.
 4. Побудова сховку — вони потрібні, щоб отримати домінування в районі та збільшити свою банду.
 5. Поліпшення карти бою.
 6. Універсальна дія.

Відновлення. Хід, під час якого гравець повертає використані жетони дій, отримує бонуси з районів і наймає нових бійців.

Кінець гри. Настільна гра Cyberpunk 2077. Банди Найт-Сіті закінчується, коли одна з банд отримує 25 балів вуличної репутації або виконується умова сюжетного епілогу. Якщо в епілозі не вказано зворотнє, перемагає банда з найвищим рівнем вуличної репутації.


Кому варто купити гру Cyberpunk 2077. Банди Найт-Сіті?

 

Поціновувачам світу гри Cyberpunk, а також загалом футуристичного жанру та бойових стратегій. Якщо вам подобається така тематика, то Ігромаг радить звернути увагу на ігри DreadBall та Уламки Нескінченності.

Комплектація настільної гри «Cyberpunk 2077. Банди Найт-Сіті (UA)» (Cyberpunk 2077: Gangs of Night City):

 • 46 пластикових фігурок (9 бійців «Вихору», 9 бійців «Тигрових кігтів», 9 бійців «Валентинос», 9 бійців «Вудуїстів»)
 • 10 межовиків
 • 1 двостороннє ігрове поле
 • 4 планшети банд
 • 131 карта
 • 12 пластикових підставок
 • 2 кістки
 • 164 жетони
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись