Настільна гра Чорне море (UA) / Seaside (UA)

0    Відео
код: 9091
Солоне повітря, лагідне сонце та плескіт хвиль — це рецепт ідеального відпочинку, що налаштовує на спостереження за навколишньою природою. У піску та серед каміння можна побачити багато цікавого. Звісно, якщо знати, де шукати, та бути уважним.

Тип: абстрактна, стратегія, на удачу, море
Видавець: Geekach Games (Україна), Randolph
Кількість гравців: 1-5
Час гри: 20
Вік: 8+
Мова: мовонезалежна, україномовні правила

Ознайомитися з правилами настільної гри Чорне море можна тут

Чорне море (Seaside) — це швидка дорожня гра для 1-5 гравців, в якій гравці топлять у морі мушлі, крабів та ізоподів, аби потім виловити їх до свого узбережжя.


То як грати у гру Чорне море?


Мета гри — створити на своєму узбережжі найбільший стос жетонів. Якщо у грі 4-5 учасників, до мішечка складаються всі жетони, при грі меншою кількістю учасників перед початком партії вилучається певна кількість випадкових жетонів.

Гравці ходять по черзі. У свій хід гравець тягне один випадковий жетон з мішечка та обирає, котрою зі сторін його розіграти. Кожний жетон має білу сторону —узбережжя, та синю — морську. Море — це умовна середина столу, спільна область для всіх гравців. Виклавши жетон у море, гравець отримує право негайно витягти та розіграти ще один жетон.

Узбережжя в кожного своє, й саме вам обирати, яким створінням віддати перевагу. У грі є 4 типи білих жетонів:

  • Кулик полює на ізоподів з моря, але в нього є особливість: стоси жетонів кулика та його здобичі зберігаються у тому випадку, коли в них однакова кількість жетонів. У іншому випадку менші стоси скидаються.
  • Пляж дозволяє забрати з моря мушлі за кількістю зіграних пляжів.
  • Хвиля перегортає один з пляжів, застосовуючи ефект його зворотної сторони.
  • Камені забирають з моря всіх крабів та одного краба в іншого гравця, але все це тільки після розіграшу кожного другого жетону каменів.

Гра завершується, коли у мішечку вичерпуються жетони. Гравець з найбільшою кількістю хвиль забирає з моря всі жетони, що там залишились. Після цього гравці складають свої жетони у стоси, аби порівняти, в кого він вищий, та визначити переможця.


То чому варто купити настільну гру Чорне море?


Чорне море (Seaside) — ідеальна мінімалістична гра, щоб грати її у потязі, на пікніку чи навіть прямо на пляжі. Це не просто компактна гра, адже її компоненти водонепроникні та достатньо важкі, тому не варто боятись поривів вітру. Гра має дуже стильне оформлення, перебирати в руках її жетони не менш приємно, аніж справжні мушлі. Прості правила, конкуренція та удача обіцяють багато яскравих емоцій. Якщо вам до вподоби морська тематика та швидкі ігри, Ігромаг радить придивитись й до настільної гри «Паперові океани».

Комплектація настільної гри «Чорне море (UA)» (Seaside):

  • 1 мішечок
  • 70 дерев’яних жетонів
  • 1 пам’ятка гравця
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись