Настільна гра Час збігає! Вечірка (UA) / Time's Up! Party Edition (UA)

0    Відео
код: 8957
Настільна гра Час збігає! Вечірка (UA) / Time's Up! Party Edition (UA)
кількість гравців
4-12
вік
12+
час гри
40
Укр
оплата частинами
Ігролад Time's Up! Party Edition – це просто вибухова суміш веселощів, азарту та командної роботи, яка змусить вас і посміятися, і понервувати, а також відчути справжній дух змагання. Просто уявіть собі: починається гра – перший гравець витягує картку і… Поїхали! За обмежений час йому потрібно дати своїй команді стільки підказок, скільки дозволяють правила. Азарт зашкалює, емоції б'ють через край, адже кожне відгадане слово – це крок до перемоги вашої команди, а кожне невгадане, нагода для насмішок суперників! Ви відчайдушно жестикулюєте, пісок у годиннику сиплеться все швидше, спливають останні секунди і… Вдалося! Слово «Моцарт» відгадано в ключовий момент, ваша команда тріумфує, а суперники у розпачі та жадають поквитатися з вами! А попереду ще 2 раунди…

Тип: асоціації, швидка, гумор
Видавець: Geekach Games (Україна), Asmodee
Кількість гравців: 4-12
Час гри: 40
Вік: 12+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Час збігає! Вечірка можна тут

Час збігає! Вечірка (Time's Up! Party Edition) – це весела та динамічна командна гра на відгадування слів за допомогою підказок або жестів. Для того, щоб ваша команда здобула перемогу, вам необхідно відгадати якнайбільше слів за три раунди. Особливістю гри є використання загальновідомих слів на картках: це можуть бути видатні архітектурні споруди, книжкові або телевізійні персонажі, відомі світові особистості тощо. І варто пам'ятати, що Час збігає! Вечірка – це перш за все карткова гра на гумор, а тому вона завжди спроможна розвеселити та додати позитиву компанії будь-якого віку та рівня знань.


Як грати в гру Час збігає! Вечірка?


Приготування. Виберіть, яку сторону карт будете використовувати – жовту або синю. Візьміть 40 карт навмання, сформуйте з них колоду й покладіть долілиць на центр столу. Решту приберіть у коробку. Розділіться на 2-4 команди, щоб у кожній було принаймні 2 гравці. Бажано розділитися порівну, але це необов’язково. Оберіть команду, що ходитиме першою.

Полегшений варіант. Візьміть 40 карт і роздайте їх всім гравцям приблизно порівну. Подивіться на свої карти, не показуючи їх іншим. Якщо слово на карті незнайоме – обміняйте цю карту на іншу з коробки. Коли всі карти визначаться, зберіть їх і перетасуйте, потім покладіть цю колоду долілиць на центр стола.

Перебір. В настільній грі Час збігає! Вечірка команди ходять за годинниковою стрілкою, намагаючись відгадати 40 карт. Кожен хід обмежений часом пісочного годинника. Гравці в команді по черзі описують слова на картах. Коли час першої команди закінчується, пісочний годинник перевертається й настає черга другої команди. Вгадані карти гравці кладуть перед собою горілиць. Не вгадані чи пропущені складаються окремо долілиць, а після закінчення ходу команди вони повертаються назад до колоди. Раунд завершується, коли всі 40 карт відгадані. Команди підраховують кількість вгаданих карт, потім перетасовують їх та починається наступний раунд. Заборонено називати слово на карті, давати літературні підказки, перекладати або використовувати схожі чи однокореневі слова.


Раунд 1: опис. Можна описувати слово на карті як завгодно. Команда може називати скільки завгодно здогадок. Не можна пропускати карти та описувати їх жестами та звуками.

Раунд 2: одне слово. Можна описувати карту лише одним словом. Команда може назвати лише одну здогадку на кожну карту. Будь-які обговорення заборонені. Враховується лише перша озвучена здогадка. Можна пропускати карти. Не можна описувати карту жестами або звуками.

Раунд 3: пантоміма. Можна описувати слово лише жестами. Команда може назвати лише одну здогадку на кожну карту. Будь-які обговорення заборонені. Враховується лише перша озвучена здогадка. Можна пропускати карти. Можна використовувати звуки, але не говорити.

Перемога. Перемагає команда, що відгадала найбільше карт за три раунди! Можлива нічия між командами з однаковою кількістю карт.


Враження від гри


Правила гри Час збігає! Вечірка прості та зрозумілі, а партії минають майже непомітно одна за одною. Ця настілочка чудово підійде для людей будь-якого віку, характеру та світогляду, і буде однаково доречна як для приємного проведення часу у компанії друзів, так і в сімейному колі. Головна умова – це розуміти, що треба показувати або описувати, а також компанія з мінімум 4 ентузіастів. Також доречно купити гру Час збігає! Вечірка у якості оригінального подарунка, що приємно здивує як дорослу людину, так і дітей. Ігромаг показує великий палець вгору – відгадаєте, що це означає?

Комплектація настільної гри «Час збігає! Вечірка (UA)» (Time's Up! Party Edition):

  • 1 пісковий годинник
  • 220 карт
  • 1 правила
  • 1 мішечок
  • 1 блокнот для підрахунку балів
  • 1 довідник
 

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
850грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись