Настільна гра Bonsai (UA)

0
код: 9011
Настільна гра Bonsai (UA)
кількість гравців
1-4
вік
10+
час гри
40+
Укр

Бонсай – це таїнство вирощування мініатюрних версій справжніх дерев у невеликих горщиках, що народилось у Китаї та набуло свого розквіту у Японії. Гра Бонсай, так само як і саме мистецтво бонсай, про баланс, увагу до деталей та красу.

Тип: стратегія, розміщення тайлів
Видавництво: Ігромаг (Україна)
К-сть гравцiв: від 1-4 гравців
Час гри: ~ 40 хвилин
Вiк: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитись з правилами можна тут 

«Бонсай» – це абстрактна настільна гра для 1-4 гравців, які поринають у мистецтво створення дерев бонсай, аби своїм шедевром прикрасити імператорський сад. Упродовж партії гравці піклуються про свій бонсай, спрямовуючи його зростання – викладаючи гекси стовбурів, листя, квітів та фруктів, що принесуть їм переможні бали наприкінці гри.

Все починається з невеличкого горщика – початкового жетона сейсі, який гравці будуть покращувати, аби мати змогу отримувати та зберігати більше ресурсів. У колоді дзену крім цих постійних покращень гравці зустрінуть майстрів та помічників, що принесуть миттєвий бонус; а також карти сувоїв, що визначать додаткові способи заробітку переможних балів. У варіанті гри «Токонома» карти сувоїв замішуються у першу половину колоди, аби гравці якомога раніше могли визначитись зі своїми пріоритетами.

Вирощування свого бонсаю – приємно медитативний процес, який, втім підкорюється багатьом вимогам.

 • Стовбур можна приєднати лише до іншого жетона стовбура. Наприкінці гри він принесе 0 переможних балів.

 • Листю необхідно виростати хоча б з одного жетона стовбура. Воно приносить 3 переможні бали.

 • Квітка повинна торкатись хоча б одного жетона листя. Вона принесе бали за кожну сторону, якою не торкається інших жетонів.

 • Фрукт розташовується між двох жетонів листя. Він приносить 7 переможних балів.


То як же гармонізувати зростання свого бонсаю? У свій хід гравець може виконати одну з наступних двох дій:

 • Медитувати, забравши одну доступну карту з «ринку», а також жетон або жетони бонсаю, що розташовані під цією картою.
 • Доглядати, додавши до свого дерева стільки жетонів бонсаю, скільки символів зображено на жетоні сейсі та картах росту.

У кожній партії беруть участь випадкові загальні завдання, які мають кілька рівнів складності. Гравець, що виконує вимоги цього завдання, може забрати цей жетон собі, або вирішити погнатись за ващим викликом, що в свою чергу принесе йому більше переможних балів. У партіях з новачками жетони завдань можна взагалі не використовувати.

Гра завершується, коли вичерпується колода дзену. Гравці переходять до підрахунку переможних балів за гекси, сувої та здобуті жетони завдань.

У соло-режимі гра запропонує встигнути набрати необхідну для перемоги кількість балів в умовах швидкого прогортання колоди. Гра має 5 сценаріїв з послідовно висхідним рівнем складності, які диктують певні додаткові умови, що потребують грамотного планування дій.

То чому варто купити Бонсай?

Бонсай – лаконічний та змістовний абстракт, що приносить неймовірне задоволення від ігроладу. У грі відсутній трек переможних балів, який би допомагав поступово відстежувати прогрес гравців. З одного боку – це робить фінальний підрахунок більш точним, виключаючи випадки, коли гравці можуть забути нарахувати собі бали. З іншого – ускладнює розуміння, хто ж найближче до жаданої перемоги. Гра стимулює в першу чергу концентруватись на довершеності власного витвору мистецтва,  а не на діях суперників. Якщо вам до вподоби ігри з візерунковим викладанням тайлів, Ігромаг радить звернути увагу й на настільну гру «Aqua. Океанське біорізноманіття», що познайомить вас з красою та гармонією океанських рифів та їх мешканців.

Комплектація настільної гри «Bonsai»:

 • 1 игровое поле
 • 47 карт дзена
 • 4 итоговые карты
 • 4 стартовых тайла Сейси
 • 15 тайлов целей
 • 156 тайлов бонсай
 • 4 плитки горшков
 • 1 Поле для подсчета баллов
 • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись