Настільна гра За межами Сонця (UA) / Beyond the Sun (UA)

0    Відео
код: 9078
Настав апокаліпсис. Термоядерна війна, громадянські битви, зміни клімату. Усе це практично знищило життя на планеті, людство на межі вимирання. Чотири найбільші фракції об’єднали свої сили, щоб покинути Землю і знайти інший дім. Були зроблені наукові відкриття, побудовані міжзоряні кораблі та люди почали освоювати космос. І зараз, коли порятунок близько, кожна з політичних фракцій знову захотіла влади й впливу.

Тип: стратегія, космос, розвиток цивілізації, розміщення робочих
Видавець: Rozum (Україна), Rio Grande Games
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 60-120
Вік: 14+
Мова: українська

За межами Сонця (Beyond the Sun) — це стратегія на розміщення міплів у тематиці підкорення космосу та розвитку цивілізацій. Вона розрахована на 2–4 гравців від 14 років. Тривалість партії — 60–120 хвилин.

Гра За межами Сонця (Beyond the Sun) дасть вам змогу відчути себе світовими лідерами, які ведуть людство шляхом підкорення космосу і водночас борються за першість у науці, економіці та галактичному впливі. Досліджуйте всесвіт, колонізуйте нові планети та конкуруйте за цінні ресурси. Гра вийшла 2020 року і стала переможцем Meeple’s Choice Award. Крім того, у 2021 вона здобула перше місце в конкурсах Diamant d’Or як найкраща експертна стратегічна гра та «Золотий пішак» — найкраща експертна гра. І ось тепер вийшла Beyond the Sun українською!


Що там, за межами Сонця?


Це стратегія на розвиток цивілізації, у якій ви розміщуєте своїх міплів на нових планетах, щоб здобути ресурси, будувати заводи й лабораторії та створювати новий дім для людства. При цьому кожен із вас хоче досягти лідерства, влади та впливу й утримати свої території.

Основна механіка — дослідження та розвиток технологій. На початку гри ви отримуєте цивілізацію, яку потрібно привести до процвітання. Кількість досягнень, ресурсів, технологій, а також захоплених територій принесуть вам бали, а в підсумку і перемогу.


Особливості настільної гри За межами Сонця


Розвиток технологій. Кожна розроблена технологія може еволюціонувати в наступну доступну. Десятки змінюваних карт у стосі дозволять вам кожну гру робити різні технологічні досягнення.

Циклічна економічна система. Вам доведеться робити непростий вибір: збільшити виробництво грошей, щоб наростити економічну міць, або вирощувати більше їжі, щоб розвивати населення для експансії? Усе як у житті.

Перемога різними способами. Виберіть шлях головного колонізатора, військової або технологічної держави, щоб досягти своїх цілей.


Як грати в гру Beyond the Sun?


Гравці виконують хід по черзі за годинниковою стрілкою. Хід складається з трьох фаз:

 1. Фаза дії. Перемістіть фішку в новий осередок і виконайте те, що на ній зазначено.
 2. Фаза виробництва. Зробіть метал, обміняйте ресурси або збільште населення.
 3. Фаза досягнення. Отримайте досягнення, якщо це можливо, але не більше одного. Далі хід передається наступному гравцеві.
У міру вивчення технологій вам буде доступно все більше дій. Вони дозволять вам покращувати економіку, відправляти космічні кораблі в дорогу, колонізувати планети тощо. Технології бувають чотирьох видів: економічна, військова, наукова і комерційна.


Кінець гри


За правилами гри За межами Сонця партія триває доти, доки на картах досягнень не збереться 4 диски досягнень для 4 гравців або 3 диски для 2–3 гравців. Колір дисків і вид досягнень значення не має. Коли четвертий диск викладений, закінчіть поточний раунд і зіграйте ще один. Ви все ще можете отримувати досягнення. Після фінального раунду підрахуйте переможні бали. Перемагає гравець, який отримав найбільше балів — його фракція оголошується лідером Ери підкорення космосу.

Кому варто купити гру Beyond the Sun? Це космічна пригода, у якій ви створюєте та керуєте цілими галактичними імперіями. Якщо вам подобається тема космосу, колонізування планет, контроль територій і розвиток цивілізацій, а також ви поціновувач наукової фантастики — не проходьте повз цю новинку.

Зі схожих ігор Ігромаг рекомендує спробувати Підводні Міста, Цей Дивовижний Світ та Боротьба за Галактику: Нові Рубежі.

Комплектація настільної гри «За межами Сонця (UA)» (Beyond the Sun):

 • поле технологій
 • двосторонній планшет польотів
 • 46 карт технологій
 • 20 карт подій
 • 24 карти систем
 • 10 карт досягнень
 • 2 змінних жетона для гри удвох та втрьох
 • 2 панелі таблиці технологій
 • жетон першого гравця
 • 4 жетона гільдій
 • 60 фішок металу
 • 8 планшетів фракцій (по 2 для кожної)
 • 80 кубиків ресурсів
 • 96 дерев'яних дисків
 • 4 фішки дій
 • 4 двосторонні пам'ятки гравців
 • пам'ятка по підготовці до гри
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись