Доповнення Бенґ! Додж-Сіті (UA) / BANG! Dodge City (UA)

1    Відео
код: 9233

У місті з’явився новий амбітний хлопець, що бажає позбутись шерифа та не бажає зайвих свідків. Разом з ним на Дикому Заході стало ще голосніше, ніж раніше: десь чутно звуки канкану, десь — бійки, а хтось взагалі у голос читає Біблію, відлякуючи противників, наче якусь чортівню.

Тип: доповнення до настільної гри Бенґ!
Видавництво: Geekach Games (Україна), DV Games (Італія)
К-сть гравцiв: від 3 до 7 гравців
Час гри: 20-40 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами доповнення Бенґ! Додж-Сіті можна тут

Бенґ! Додж-Сіті (BANG! Dodge City) — це потужне доповнення до гри Бенґ!, яке дає змогу влаштувати перестрілку на 3-8 гравців, а також додає персонажів з новими здібностями та нові типи карт.


Що нового у Додж-Сіті?


Другий ренегат, який з першим аж ніяк не товаришує й залюбки перегризе горлянку іншому претенденту на підвищення до шерифа. Кожний з ренегатів мріє про успішну дуель з шерифом наприкінці партії, тож нічого особистого, просто кар’єристи не люблять, коли в них стають на шляху.

15 нових персонажів зі свіженькими потужними здібностями. Серед них вертлява Єлена Фуенте, яка може зіграти будь-яку карту як «Мимо», адаптивна Віра Кастер, що використовує здібності інших персонажів, наче міняє маски, Безликий Білл, який на початку ходу набирає що більше карт, що більше поранень має тощо.

Нові карти, зокрема 2 нові типи карт:

  • карти відкладеної дії
  • карти дії з додатковою вартістю

Карти відкладеної дії можна впізнати за зеленою рамкою. Вони викладаються перед гравцем, наче сині карти, втім мають якийсь разовий ефект, наче коричневі. Їх особливість полягає в тому, що їх не можна використати відразу, їх треба спершу ввести у гру, а вже потім звернутись до них у слушну мить. Звісно ж, на Дикому Заході нерідко може статись так, що суперники залюбки позбавляться від таких «зайвих» карт раніше, ніж слушна мить настане.

Карти дій з додатковою вартістю потребують марно скинути з руки будь-яку карту, аби активувати ефект карти з символом двох карт.

При цьому у грі з'являються нові карти влучань, які не вважаються Бенґом, тобто на них не діє обмеження про «Не більше 1 Бенґа за хід»! Можна спершу вистрілити Бенґом, а потім підійти ближче й кулаком нанести «Удар» у сонячне сплетіння — з'ясування відносин на Дикому Заході набирає нових обертів!


То чому варто купити доповнення Додж-Сіті?


Це доповнення — справжній скарб для поціновувачів протистояння рішучого шерифа та зухвалих бандитів. Воно не перевантажує ігролад, але додає приємне різноманіття можливостей — і на рівні нових здібностей персонажів, і на рівні новеньких дій, і на рівні кількості гравців.

Комплектація доповнення «Бенґ! Додж-Сіті (UA)» (BANG! Dodge City):

  • 15 карт персонажів
  • 1 пам'ятка
  • 4 патрони
  • 8 карт ролей
  • 40 ігрових карт
  • 1 планшет
  • 2 порожні карти для ваших ідей
  • правила гри
Додати відгук

Дмитро (02-07-2024 | 08:33)

Якщо ви вже ознайомлені з основною грою, тоді рекомендую це доповнення.
Додає різноманіття до вже звичної вам гри Бенг.
Але так як вже багато партій зіграно в гру без доповнення, скажу честно, воно не обов'язкове якщо ви не часто можете зібрати велику компанію.
Якщо ж у вас є друзі які завжди готові з вами пограти, тоді обов'язково купуйте - не пошкодуєте!
+ Додає свіжий подих до основної гри
- Відсутні
Доброго дня, Дмитре!
Дякуємо за відгук та пораду щодо цього чудового доповнення, що додає не тільки нові карти, ролі та приємності, але й можливість грати увісьмох)
Щасливого вам динаміту)


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись