Настільна гра Аліса в країні чудес (UA) / Alicja w Krainie Czarów (UA)

0    Відео
код: 8892
Одного сонячного літнього дня, дівчинка Аліса байдикувала зі своєю старшою сестрою в тіні великого дерева. Вона розмірковувала на різні теми, фантазувала та мріяла, коли ж раптом біля неї промчався дивний Білий Кролик у жилеті. Не збавляючи швидкості, він глянув на свій годинник та зітхнув: «О, Боже, я спізнююся!». Побачивши цю ситуацію, зацікавлена дівчинка розпочала переслідування, яке закінчилося біля дивної нори, в якій зник кролик. Не довго роздумуючи, Аліса стрибнула вслід за ним…

Тип: дитяча, на удачу, казки
Видавець: Бельвіль (Україна), Granna (Польща)
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 20
Вік: 6+
Мова: мовонезалжена, українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Аліса в країні чудес можна тут

Аліса в країні чудес (Alicja w Krainie Czarów) – це цікава настільна гра для 2-4 гравців, дії якої відбуваються у дивовижному всесвіті всім відомої казки Льюїса Керролла – Пригоди Аліси в країні чудес. У грі ви візьмете на себе роль одного із чарівних персонажів, що подорожує у цьому фантастичному місці та збирає смачненьке печиво, отримуючи за це переможні бали. Та розслаблятись не вийде, тому що на всі ваші пригоди відведено певний час!


Підготовка до гри 


Вставте всіх малих та великих пішаків у підставки та прикріпіть стрілку до ігрового поля. Вкладіть поле зі стрілкою у нижню частину коробки так, щоб отвір кролячої нори знаходився над порожниною. Поставте ігрове поле посередині столу так, щоб воно було легкодоступним для всіх. Стрілка може вказувати у будь-якому напрямку – на цьому етапі це не має значення.

Залежно від кількості гравців, візьміть і перетасуйте потрібну кількість жетонів великого печива: 4 гравці – потрібні усі жетони; 3 гравці – приберіть по 1 жетону кожного значення; 2 гравці – приберіть по 2 жетони кожного значення. Потім покладіть їх стопкою долілиць поруч з коробкою біля клітинки Чай з Капелюшником. Одне велике печиво перегорніть цифрою догори та покладіть поруч зі стопкою. Покладіть всі жетони маленького печива поруч з коробкою біля клітинки з маленьким печивом.

Оберіть персонажа, поставте маленького пішака на клітинку Чай з Капелюшником, а великого пішака залишіть перед собою на столі. Візьміть 11 карт свого персонажа, перетасуйте й покладіть перед собою стопкою долілиць – це карти для розіграшу. Потім тягніть зі своїх стопок по 3 карти та тримайте їх так, щоб інші гравці не бачили їх вартості. Тримайте карти в руці в тому порядку, в якому ви їх взяли. Прочитавши текст правил, залиште буклет на столі з відкритою останньою сторінкою, де міститься короткий опис спеціальних клітинок.


Ігролад Аліси


Гравці ходять по черзі за годинниковою стрілкою. Гру починає той, хто найчастіше запізнюється, або наймолодший учасник. У свій хід зробіть наступне:

  1. Зіграйте праву або ліву карту з руки. Ви не можете зіграти середню карту. Покладіть зіграну карту горілиць на стіл – це буде стопка зіграних карт.
  2. Перемістіть свого пішака за стрілкою годинника рівно на стільки клітинок, скільки вказано на карті, яку ви зіграли (рахуйте всі клітинки, разом з тими, що зайняті іншими пішаками). Якщо була зіграна карта Джокер, ви можете перемістити пішака на будь-яку кількість клітинок від 1 до 5.
  3. Перевірте, на якій клітинці зараз знаходиться ваш пішак. Якщо це спеціальна клітинка, ви зобов’язані виконати призначену для неї дію. Деякі дії можуть змусити вашого пішака переміститися далі по ігровому полю і наступити на інші спеціальні клітинки.
  4. Візьміть верхню карту з вашої стопки та покладіть її між двома картами у вашій руці.

Гра закінчується, коли кожен використає всі свої 11 карт. Гравець, який набрав найбільшу кількість балів, перемагає.


Враження від гри


Переконайтеся, що мандрувати країною чудес – це весело! Думайте нестандартно і казково! Аліса в країні чудес (Alicja w Krainie Czarów) — це швидка настілочка однаково рекомендується як дорослим, так і дітям! На вас чекають неймовірні випробування та непередбачувані повороти. Збирайте ласощі, змагайтеся з Капелюшником та перенесіться у світ, де кожен рух може призвести до будь-якого сюрпризу. Тож не зволікайте і якнайшвидше вирушайте у країну казкових веселощів та божевілля!

Комплектація настільної гри «Аліса в країні чудес (UA)» (Alicja w Krainie Czarów):

  • ігрове поле з рулеткою
  • 4 комплекти карт
  • 8 пішаків
  • 20 жетонів маленького печива
  • 24 жетони великого печива
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
599грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись