Настільна гра 5 маленьких пташок / 5 Little Birds

0
код: 9144
Пташки, як люди, мають свій характер. Вони спілкуються між собою або навіть сваряться. І саме за останньої умови не хочуть сідати одна біля одної на дереві. Їхні взаємини змінюються, як і місце перебування, тому так цікаво спостерігати за їхньою поведінкою. А давайте разом їх досліджувати!

Тип: абстрактна, сімейна, головоломка
Видавець: Бельвіль (Україна), Smart Games
Кількість гравців: 1
Час гри: 15+
Вік: 5+
Мова: мовонезалежна, україномовні правила за QR-кодом

Ознайомитися з правилами настільної гри 5 маленьких пташок можна тут

Настільна гра 5 маленьких пташок (5 Little Birds) — головоломка для дітей від 5 років і дорослих до 99. В грі 60 завдань з різним рівнем складності, а їх виконання займає від 15 хвилин. Головна мета — розсадити 5 пташок на дереві згідно з умовами, вказаними в інструкції.


Перебіг гри 5 маленьких пташок


На початку гри потрібно скласти дерево, щоб поставити його вертикально. Потім необхідно зняти всіх пташок і обрати завдання відповідно до віку чи рівня складності. В завданні буде вказано розташування пташок на дереві. При цьому будуть показані незаповнені отвори, їх завжди буде два, адже в грі 5 пташок і 7 отворів.

Потрібно звернути увагу, що пташки можуть розміщуватись або головою, або хвостом на дереві, відповідно до підказки. Це важливо для знаходження правильного рішення.

Також в підказках в завданні може міститися інформація не лише про направлення птахів, а і про колір. В складніших рівнях колір пташок може не вказуватися, його потрібно буде визначити за іншими підказками. Положення птахів відносно одне одного позначається з'єднанням пунктирної лінії чи хвостами. Варто починати головоломку з підказки, яка містить три вертикальні отвори, якщо вона наявна, тоді дитині легше буде зорієнтуватися відносно інших отворів та птахів.

Дитяча головоломка 5 маленьких пташок має лише одне правильне рішення. Якщо ви маєте сумнів щодо свого остаточного розміщення птахів, можете перевірити здогад в кінці буклету із завданнями. Гра тренує логіку й просторове мислення та стимулює розвиток навички розв'язання проблем. Її зовнішня привабливість додає дітям позитивних емоцій, а «прищіпковий» механізм тренує пальчики майбутнім школярам.

Купити головоломку 5 маленьких пташок (5 Little Birds) стане вдалим рішенням для вашої дитини та її розвитку. На додачу, рекомендуємо взяти до уваги гру «Коти в коробках», де діткам необхідно буде сховати всіх наявних котів у коробки.

Комплектація настільної гри «5 маленьких пташок» (5 Little Birds):

  • 1 дерев’яне дерево
  • 5 пташок на кліпсах
  • 1 буклет із 60 завданнями та рішеннями
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1099грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись