Настільна гра Mr. Jack (Revised Edition) / Містер Джек. Виправлене видання

3    Відео
код: 3968
    У Лондоні знову неспокійно... Легенда серед злочинців, Джек-різник, знову почав залишати свої сліди. І до сих пір не відомо, хто цей нахаба, що ховається за таким гучним ім'ям? На допомогу покликані всі, щоб оточити і прочесати квартал Уайтчепел. Поліцейські блокують виходи, а сищики вулиця за вулицею, провулок за алеєю, перевіряють закутки району. Але от чи варто довіряти всім з них? Адже навіть за маскою законослухняного помічника детективів може ховатися злочинець століття...

Тип: детектив, дедукція
Видавець: Hurrican
Час гри: 30
Кількість гравців: 2
ВІк: 9+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами  можна тут

Mr. Jack (Revised Edition) - це настільна дуель двох умов. Один з гравців буде грати за сищиків і намагатися зловити Джека, а другий візьме на себе сторону злочинця. Для цього протягом восьми ігрових раундів гравцям доведеться маневрувати по Уайтчепел, похмурому району Лондона. Сищики намагатимуться вичислити злочинця, а гравцеві за Джека потрібно буде намагатися видавати себе за звичайну людину і тягнути час, щоб не видати себе.
Як же дізнатися хто з них хто? Для цього на допомогу детективам поспішають згасаючі газові ліхтарі. В кінці кожного раунду герой за Джека зобов'язаний повідомити, видимий чи ні він в їх невірному світлі (тобто, чи знаходиться жетон його персонажа на гексі сусідньому з гексом палаючого ліхтаря). Всього в кварталі є 8 ліхтарів, але не всі вони горять одночасно. Тим більше, з плином партії вони починають згасати, дозволяючи темряві огортати Лондон.

  

Всього в партії бере участь 8 різних персонажів зі своїми здібностями і, хоча всі вони прикидаються законослухняними громадянами, будь-який з них може виявитися Джеком. Обидва гравці в свої ходи будуть переміщати їх по ігровому полю, а Джек в кінці раунду звітувати про видимість. До речі, не все так просто, адже крім пересування по вулицях, персонажі можуть спускати в каналізацію. А там не тільки злочинець може сховатися, але і сищик загубитися. Спробуй його звідти потім вивести, якщо на підняття вгору піде цілий хід!
Крім того, унікальні здібності всіх героїв можуть як допомагати, так і заважати: наприклад, Шерлок Холмс знає про алібі одного з героїв, але чи допоможе це, якщо сам відомий детектив виявиться Джеком Різником? А інспектор Лестрейд може відкликати поліцейські кордони і піти сам!
Mr. Jack (Revised Edition)
- це одна з кращих дуельних логічних ігор, а нове видання її відрізняється більш якісними компонентами і похмурим оформленням.

Комплектація настільної гри «Mr. Jack (Revised Edition)»:
- 1 ігрове поле
- 8 дерев'яних фішок персонажів
- 8 картонних карточок персонажів
- 8 картонних карточок алібі
- 1 карточка доказу
- 1 маркер поточного ходу
- 6 гексагональних жетонів ліхтарів
- 2 жетони зачинених люків
- 2 жетони поліцейських кордонів

Додати відгук

Марина (21-09-2023 | 22:50)


Не знаю, чи буде найближчим часом у наявності, але залишу відгук, бо ця гра просто мега-крута! І вона, свого роду, унікальна. Але якщо знаєте схожі, то порадьте в коментарях.
Якби було більше десяти зірок, то я б їх поставила саме цій грі. Це наша сімейна улюблена дуелька.
У цій грі один грає за детективів, котрі намагаються впіймати злочинця Джека, а інший і є цим невловимим Джеком. Але саме цікаве те, що кожен в свій хід може обрати будь-якого персонажа із доступних, застосувати його унікальні можливості, не зважаючи на те, ким є персонаж насправді.
У грі потрібно прораховувати наперед не лише свої ходи, а й суперника, застосовувати логіку і дедукцію. Партія триває десь 30 хвилин і в цей час можна відчути себе справжнім Шерлоком Голмсом.. або бути ще хитрішим і розумнішим та спробувати втікти з міста, якщо граєте за Джека.
+ Гра з тісною взаємодією між гравцями і необхідністю обдумувати ходи та передбачати поведінку
суперника.
Можна застосовувати і блеф, і прорахунок, але постійно потрібно добряче продумувати наступні кроки.
Хоча початкова розкладка однакова, але партії проходять по різному і реграбельність висока (перевірено десятками партій).
Просто чудова гра, дуже люблю і всім рекомендую спробувати хоча б раз.
Якість елементів, поля просто шикарна, дуже приємно тримати в руках карти та жетони.
- Для мене немає.
Хіба що вимагає, щоб суперники були приблизно одного рівня, інакше може бути не так цікаво, і для когось це може бути недоліком. Для нас же, навпаки.
Доброго дня, Марино!
Сподіваємося, що ця гра з'явиться на поличках магазину якнайскоріше, бо після Вашого відгуку одразу хочеться в неї пограти:)
Дякуємо за щирий відгук та бажаємо отримувати задоволення від кожної партії!

Вячеслав (29-09-2020 | 16:21)

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, когда стоит ожидать в наличии?
Добрый день, Вячеслав! В ближайшее время не ожидаем.


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись