Настільна гра Mr. Jack: Pocket / Містер Джек: Кишеньковий

13
код: 600

2

10+

15-30

6.89
 • 4.8 (891 Відгук про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

     Наприкінці ХІХ-го століття жахливі події сколихнули Лондон. В самому серці Англії пройшла серія загадкових звірячих вбивств, і далекий 1888 рік назавжди залишився вписаний в міські хроніки кривавими літерами. Історія склалась так, що вбивця так і не був спійманий. Ми не в силах цього змінити, та можемо постаратися зупинити хоча б вигаданого поганця на наших ігрових столах, передавши палача з Вайтчеппела в руки закону. Найгеніальніший слідчий в історії людства - Шерлок Голмс, його вірний помічник Доктор Ватсон і чотириногий друг Тоббі відправляються на пошуки Джека Різника!

 

Тип: для двох, детектив
Видавець: Hurrican (Швейцарія)
Час гри: від 15 до 30 хвилин
К-сть гравців: для 2-х гравців
Вік: від 10 років
Мова: мовонезалежна

 

Ознайомитися с правилами можна тут

 

 

 


    В настільній грі “Mr. Jack Pocket” (Кишеньковий містер Джек) один з гравців стане на сторону безстрашних слідчих, що йдуть по слідах небезпечного маніяка, роль якого візьме на себе другий гравець. Розставляючи пастки по периметру кварталу, слуги правосуддя поступово відсіюватимуть частину підозрюваних, в яких є алібі на момент убивства. В той же час, Джек повинен постаратися якомога довше приховувати свою особистість від слідчих, не потрапляючи на очі чи змішуючись з натовпом.

 

 

 
     Підготовка до гри займає буквально декілька хвилин. Випадковим чином розкладіть дев'ять частин району так, щоб портрети всіх підозрюваних були відкриті і слідчі по периметру стояли навпроти стін. Перетасуйте карти алібі, з яких Джек витягує одну випадковим чином - цей персонаж і буде справжнім вбивцею. Звичайно, її не варто показувати опоненту. Решта карт алібі залишаються лежати долілиць. Далі розкладіть поряд з полем маркери часу . Все готово до протистояння злочинного генія і знаменитих детективів. Учасники ходять по черзі, починаючи з детектива. Варто відзначити, що порядок ходу в грі трохи відрізняється від звичного і залежить від черговості раунду. В непарних раундах першими ходять законники, а в парних - злочинець. Це легко визначити по значках на жетонах часу.

 

 


     Кожен раунд розбитий на два етапи: пересування і перевірка алібі. Учасник, який починає раунд, підкидує в повітря чотири спеціальних жетони, які визначають доступні дії. Потім він вибирає одну з дій і виконує її. Після чого одразу дві дії виконує опонент. Нарешті. останню доступну дію виконує той, хто почав раунд, і проходить перевірка алібі підозрюваних. Наприклад, у другому раунді спочатку одну дію виконує Джек, потім два слідчі і ще одну знову Джек. Дії дозволяють гравцям переміщувати детективів кругом кварталу, отримувати карти алібі, обертати частини кварталу чи навіть міняти їх місцями.

 

 


     Як тільки всі чотири дії виконані, містер Джек повинен повідомити детективу, чи останній бачить персонажа, вказаного на отриманій на початку гри картці алібі. Частини кварталу побудовані таким чином, що кожна з них має три відкритих проходи і одну глуху стіну. Якщо проходи з'єднані так, що від жетона слідчого можна провести пряму лінію до підозрюваного, то він знаходиться в області видимості. Інакше він захований в темряві провулків. Якщо гравець, що грає за Джека, каже, що його не бачать, то він отримує жетон часу поточного раунду, а частини з усіма видимими підозрюваними перевертаються долілиць - ці персонажі тепер поза підозрами. Якщо Джек знаходиться в полі видимості слідчих, то навпаки, перевертаються всі частини з персонажами, які поза полем зору на даний момент, а жетон забирає слідчий. Гра продовжується максимум 8 раундів. Якщо за цей час детективам не вдасться зробити так, що на полі залишиться лише один підозрюваний, чи Джек зможе зібрати 8 символів пісочного годинника (на отриманих за допомогою жетонів дій карток алібі і жетонів часу), то злочинець перемагає в грі. В протилежному випадку візьме гору правосуддя!.

 

      Комплектація настільної гри “Mr. Jack Pocket” (Кишеньковий містер Джек):
 • 9 частин кварталу
 • 9 карток персонажів
 • 3 жетони слідчих
 • 8 жетонів часу
 • 4 жетони дій
 • Книга правил


     Гра розповсюджується в невеликій зручній коробочці, яка, як зрозуміло з назви, без проблем поміщається в кишені. При цьому всі компоненти виконані з товстого картону, що дозволяє уникнути пошкоджень при грі на природі чи в дорозі. Гра повністю мовонезалежна, вся необхідна інформація на картках і жетонах представлена під виглядом інтуїтивно зрозумілих позначень. А правила російською мовою ми додаємо до кожної придбаної у нас копії гри.

     Настільну гру “Mr. Jack Pocket” (Кишеньковий містер Джек) можна назвати дорожнім варіантом детективного хіта “Mr. Jack” (Містер Джек). Та це не значить, що перед нами просто зменшений і спрощений варіант великої гри. Це зовсім інша пригода. Вона орієнтована спеціально для ігор в дорозі, про що говорить її компактний вигляд, швидкий час підготовки і короткі, та напружені партії довжиною в чверть години. Ви можете розкласти гру ввечері після робочого дня чи знайти їй застосування в проміжку між тривалішими іграми. В будь-якому випадку - цікаве часопроведення вам гарантовано. Також звертаємо вашу увагу на те, що в “Mr. Jack Pocket” стилі гри за детективів і злочинця сильно відрізняються, тому купуючи одну невелику коробочкау, ви, по суті, отримуєте дві різні гри!

 

Придбати настільну гру «Mr. Jack Pocket» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Вика (13-09-2017 | 14:05)

Скажите, когда будет игра?
В ближайшее время не ожидаем

Елена (14-02-2017 | 21:03)

Добрый день. Сегодня получила данную игру на подарок.
Открыли и там не оказалось одного из 4х жетонов действия. А это не просто неудобно, без него к сожалению не возможно даже попробовать игру.(
Заказ № 204404
В ближайшее время с Вами свяжется менеджер и решит эту проблему)

Ольга (07-01-2017 | 10:17)

Гра неймовірна!!! Тільки на третій раз розібралися повністю у правилах, але воно того варте.
Швидка, складна, непердбачувана, логічна, конфліктна - це все про неї ;)
Грали з чоловіком всі вільні хвилини нашої відпустки!
Ідеально заповнює час перед замовленням у ресторані (вона компактна).
Раді, що Вам сподобалось!) Веселих Вам партій!

Галина (22-12-2015 | 12:12)

Это игра для 2х игроков или можно добавить больше участников?
Галина, здравствуйте. Эта игра строго для двух игрков

Ольга (02-08-2014 | 14:28)

Скажите, пожалуйста, в чем отличие между полной и компактной версией игры?
Добрый день. Можно сказать, что это абсолютно разные игры - их объединяет только тематика и дедуктивный элемент. Способы, которыми сыщики должны вычислить Джека у игр различны.

Глеб (26-03-2014 | 15:40)

Добрый день, можно ли заказать эту игру у вас? Какова будет стоимость?
Здравствуйте! Для заказа нужно нажать кнопку "добавить в корзину" и далее следовать указаниям. Актуальную стоимость Вы можете просмотреть на странице игры.

Vika (03-02-2014 | 21:05)

А эта игра уже есть в продаже?
На данный момент игры нет в наличии

Александр (17-11-2013 | 22:47)

Когда будет игра имется в наличии. И сколько времени длится доставка, ответье пожайлуста
Александр, до Нового Года мы пока что игру не ждём. Доставка в этот же день.

Сергей (16-11-2013 | 21:56)

Что значит по тарифам новой почты. Или задам вопрос по другому какова цена доставки в Одессу?
Сергей, примерно 16 грн. будет стоить доставка к Вам в город Одессу.

Eugene (05-08-2013 | 19:47)

Компактная упаковка, отличная механика и компоненты, смешная цена!

Эта игра ЯРКИЙ пример того, как нужно делать хорошие игры :) !!!
Eugene, спасибо за комментарий)

Анна (30-07-2013 | 22:53)

Сегодня опробовали игру. Сыграли всего две партии на лавочке, пока дети бегали вокруг, так что четких впечатлений пока нет, но очень хочется поиграть еще.

И есть большое желание со следующим заказом купить 4 кубика разных цветов, переопределить значения граней и использовать их вместо жетонов.
Хороших вам впечатлений!

poe (30-07-2013 | 13:16)

Подарили игру на ДР. Очень доволен!:) С правилами разобрался за 5минут, теперь каждый вечер терроризирую людей что-бы составили мне компанию)). Интересно играть как за сыщиков так и з а мст-ра Джека. Очень рад, что не забыт славный питбуль Тоби))
И да!! Жетоны порой неудобно бросать;)
Коробка с игрой занимает почетное место среди других настолок! Спасибо!
poe, эта игра редкий экземпляр игры с простой механикой, компактностью и интересным игровым процессом. Абсолютно с Вами согласны и поддерживаем Ваше мнение.
Приятных игр и игровых партий!

Эластика (10-06-2013 | 22:02)

Правила разобрали довольно быстро. Качество компонентов очень хорошее - все из плотного картона (экономия на протекторах))) Сыграли пока 3 партии - ОЧЕНЬ понравилось. Единственный минус - это неудобно подбрасывать жетоны , они довольно большие по размеру, но это очень маленький минус. А вот доступная цена - это большой плюс. Еще плюсы - короткие партии, не всегда есть время разложить что-то большое и серьезное.
Игра однозначно стоит своих денег, и я рада, что она теперь есть на моей полке.
Кстати, правила на русском языке есть внутри коробки, в буклете.
Эластика, абсолютно с Вами согласны игра-качество-цена просто идеально сочетаются.
Спасибо большое за отзыв!
Приятной и хорошей игры :)

685грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00