Настільна гра Мишача Варта: Рольова Гра / Mouse Guard Roleplaying Game Box Set

0
код: 3461

2-6

12+

120-240
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

  • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
    Вартові тримали оборону всередині невеликого кола жолудів, виставивши перед собою гострі мечі. Їх вовняні плащі полоскалися на осінньому вітрі, а жовто-червоне листя пустилося в танок біля коріння старого клена. До мишей повільно наближалася Ласка, хижо облизуючись. Миші міцніше стиснули в лапах зброю, готуючись прийняти смертельний бій. Один з вартових вихопив міцний лук і натягнувши тятиву прицілився. Стріла тонко проспівала крізь гул вітру і встромилася в передпліччя ворога. Ласка зойкнула і зашипівши від болю кинулася на мишей. Вартові войовничо закричали у відповідь ...

Тип: НРГ (настільна рольова гра)
Видавництво:  Правильні Ігри
Час гри: 120-240
Кількість гравців: 2-6
Вік: 12+
Мова: російська
 


   «Мишача Варта» це друге видання популярної настільної рольової гри, в цікавому і оригінальному фентезі сеттингу. Наші пригоди розгорнуться в середньовічному Мишачому Королівстві, яке вірою і правдою захищає давня лицарська організація, відома як Мишача Варта. В її рядах мають честь служити хоробрі і благородні миші. Вони захищають жителів від нападів хижаків, допомагають всім хто потрапив в біду, супроводжують цінні вантажі і охороняють кордони земель королівства. Усі вартові підпорядковуються матріарху, який сидить в місті -цітаделі Локхейвен.
 


    «Мишача Варта» це Настільна Рольова Гра - особливий жанр настільних ігор, які надають гравцям основні правила, знайомлять з особливостями всесвіту і далі відправляють гравців у вільне плавання. Один з учасників стає майстром гри - людиною яка повністю управляє пригодою. Вона керує світом, встановлюючи завдання, яке повинні виконати інші гравці, щоб перемогти. Цей майстер може або вибрати квест з великої книги пригод, або ж придумати власний, а решта гравців, згідно з правилами, створюють собі персонажа, визначаючи йому характеристики, навички, переконання, інстинкти і цілі, разом з яким відправляться в пригоду. Під командуванням майстра монстри атакують героїв, бушує вітер і мете сніг, миші зустрічають нових друзів чи ворогів, знаходять або втрачають скарби. Головна родзинка гри в тому, що пригоди Мишачої Варти обмежені фактично тільки фантазією самих гравців.
 


       Механіка гри заснована на популярній настільній системі Burning Wheel, модифікованій і адаптованій спеціально під потреби «Мишачої Варти». Автори гри намагалися зробити наголос на оповідний елемент, скоротивши кількість кидків кубиків до мінімуму, і це їм вдалося. У вас не виникне відчуття відсутності пригод, або похмурого дайсфеста. Всі елементи гри збалансовані так, щоб гравці отримали максимум задоволення від самого процесу. Навіть якщо гравцям не вдається виконати основну або проміжну задачу, це не означає кінець пригоди, просто події в світі дещо зміняться, і хто знає, що буде очікувати мишей в наступному квесті... Гравці можуть розігрувати як поодинокі історії так і повноцінні кампанії, розтягнуті на кілька вечорів, днів або навіть тижнів. Цей світ настільки захоплюючий, що вам без сумніву захочеться затриматися тут довше!

Комплектація настільної гри "Мишача Варта":
 –  книга правил
 –  книга з доповненнями
 –  ширма ведучого
 –  карта мишачих територій
 –  120 карт
 –  20 бланків для ведучого
 –  50 бланків персонажів
 –  20 гравірованих кубиків

Придбати настільну гру «Мишача Варта» в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00