Настільна гра Мемологія: Паляниця / Мемология: Паляниця

2    Відео
код: 7825
Попри те, що для українців час зараз зовсім не простий, без гумору на деякі речі просто неможливо дивитися. І тому, надихнувшись такими «подіями», один з вітчизняних виробників створив чудову настільну гру Мемологія: Паляниця. Тут вам і спроби записатися в тероборону, і славнозвісні Байрактари, і бравий солдат Чмоня, і всілякі фігуранти гучних вчинків, і навіть результат для російського військового корабля, який все ж таки знайшов той самий шлях. До радості чи смутку, тем для створення мемів більш ніж достатньо, тож до роботи!

Тип: карткова, гумор
Видавець: Memo Games (Україна)
К-сть гравців: від 2 гравців
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Вік: від 17 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Мемологія: Паляниця можна тут

Мемологія: Паляниця – це гумористична настільна гра, в якій гравці будуть створювати свої власні меми про Україну та різні події, які її стосуються, починаючи з лютого 2022 року. Головна особливість гри, в порівнянні з іншими версіями Мемології, полягає у тому, що жарти мають пряме відношення до України. Сміємося – значить не здаємося!


Мемолад


Перед початком гри один з учасників стає суддею – таким собі ігровим майстром. Всі інші гравці отримують по 7 випадкових карточок, що містять гумористичний текст. Суддя бере з перетасованої колоди одну фотокартку і ставить її на підставку-мольберт. Гравці вивчають свої текстові картки, а потім одну з них передають судді долілиць — ту що, на їхню думку, буде створювати найбільш кумедну асоціацію із фотокарткою. 

Наступає найвеселіша фаза гри — суддя перемішує отримані карти, щоб не знати, хто яку передав, а потім зачитує текст з них. Власник текстової карти, яка, на думку судді, найвдаліше підходить до фото, отримує цю фотокартку в нагороду. Текстові картки, які учасники передали судді, відправляються у скид, а гравці беруть по 1 новій картці. Роль судді переходить до наступного гравця за годинниковою стрілкою. Партія триває до тих пір, поки не закінчаться карти.

Формально – перемагає гравець з найбільшою кількістю фотокарток, а на справі, в настільній грі Мемологія: Паляниця у виграші всі!


Враження від гри


Якщо вам до душі веселі компанійські ігри, в яких можна вдосталь посміятися та пофантазувати, Ігромаг категорично рекомендує звернути увагу на гру Мемологія: Паляниця! Вона стане чудовим подарунком для будь-якого українця і, як свідчать відгуки, сподобається навіть старшому поколінню. Але не треба забувати, що настілочка розрахована на гравців віком не молодше 17 років, оскільки багато жартів не призначені для дітей.

Комплектація настільної гри «Мемологія: Паляниця»:

  • 336 карток з текстом
  • 64 фото-мемів 2019 року
  • підставка-мольберт
  • бонусні правила гри
Додати відгук

Анжела (14-08-2023 | 16:28)


Крута гра з певним гумором. Люблю грати з друзями в компанії.
На жаль, не було протекторів на цю гру. Але я із будь якої ситуації, можна знайти вихід. Тому я заламінувала картки.
+ + чудові жарти
+ упаковано гарно, можно подарувати комусь на День Народження цю гру)
Доброго дня, Анжело!
Дякуємо вам за гарний відгук та вашу креативність!
Бажаємо вам море позитивних емоцій кожного дня!

Стася (26-02-2023 | 12:03)

Підкажіть, будь ласка, а які протектори можуть підійти до цієї гри?
Вітаємо!
Протектори стандартного розміру не підходять для цієї гри :)
Гарних вам партій!

749грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись