Настільна гра Млин: Затишні історії

0    Відео
код: 6274

 Летять по світу пустотливі вітерці і розносять в своєму диханні безліч історій. Казкових і прекрасних, дивовижних і вражаючих небезпечними пригодами, милих і неймовірно душевних. Пролітаючи повз лопасті млинів, вітри залишають частинки цих історій.  У казковій коробці гри Млин. Затишні історії ви знайдете кілька втрачених вітрами деталей історій. Спробуйте ж їх відновити!
Тип: креативна сімейна гра
Видавництво: Crowd Games
Час гри: 20-40 хв
Кiлькiсть гравцiв: 3-5
Вiк: 8+
Мова: російська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут


Млин. Затишні історії - це творча розмовна настільна гра на асоціації. В ході гри учасникам потрібно буде складати власні розповіді, покладаючись на зображення на картах. При цьому не задіяні гравці будуть вгадувати малюнок, який надихнув оповідача. 

Ігровий процес

 У грі знаходяться 25 пар карт, які формують дві колоди - колоду Оповідача і колоду Гадаючих. На початку партії карти Гадаючих розкладаються на стіл квадратом 5 на 5.

Гра складається з двох фаз:

  • Фаза історії. Гравець, який отримав роль оповідача, тягне верхню карту і, спираючись на неї, починає свою розповідь.
  • Фаза розгадок. Тепер інші учасники по черзі намагаються відгадати карту оповідача, забираючи зі столу ту карту, яка здається їм правильною. Якщо перший же гравець відгадає карту, то і він і оповідач отримують по одному балу. Якщо правильну відповідь дасть другий гравець, то оповідач заслужить вже два бали, і так далі.
 Таким чином, щоб отримати максимальну кількість балів провідному гравцю потрібно створити таку історію, щоб її розгадали бажано з останньої спроби. До речі, в разі якщо ніхто не відгадає карту правильно, оповідач також не отримує переможних балів і навіть втрачає один бал.
 

Млин


 На столі також є особлива карта - Млин. Якщо гравець впевнений, що точно розгадає карту оповідача, він може перед відповіддю взяти карту Млина і спробувати «зловити» історію. Якщо він правильно відповідає, то отримує додатковий переможний бал. При цьому оповідач не отримує додаткових балів. Якщо гравець з млином виявляється не правий - то повинен позбутися одного балу сам.
 Переможцем гри стає учасник, який заробив найбільшу кількість балів протягом усіх раундів.
 


 Млин. Затишні історії - це прекрасна казкова коротка гра, яка допоможе вам провести час із задоволенням в будь-якій компанії. А граючи з дітьми, ви додатково розвинете їх комунікативні навички, уяву, образне і асоціативне мислення. Якщо ви любите подібні ігри, то обов'язково зверніть увагу на настільну гру Діксіт, яка стала еталоном ігор на асоціації.

Комплектація настільної гри «Млин. Затишні історії»:

  • 25 карт оповідача
  • 25 карт здогадок
  • Карта млина
  • Планшет для підрахунку переможних балів
  • Жетон першого гравця
  • Правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись