Мавка: Магічна Верба (UA)

2    Відео
код: 8700
Мавка: Магічна Верба (UA)
кількість гравців
2-5
вік
6+
час гри
30+
Укр
оплата частинами
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами

Тип: дитяча, сімейна
Видавництво: Rozum (Україна)
К-сть гравцiв: від 2 до 5 гравців
Час гри: ~ 30 хвилин
Вiк: від 6 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

«Мавка: Магічна верба» це дитяча кооперативна гра за мотивами анімаційного фільму «Мавка». Гра перенесе вас в прекрасний та магічний світ Мавки, де головні герої Мавка та Лукаш протистоятимуть злій та підступній Килині, яка прагне захопити чарівний світ та привласнити Серце Лісу. Головне завдання гравців не дати Килині підійти до магічного джерела, яке може подарувати їй вічну молодість та силу. В цій грі всі учасники виступають як одна команда, що грає проти самої гри.

Мавка настільна гра

На початку гри, перед гравцям лежить стос з 12 картами Магічного Лісу, які гравці розкривають у свій хід. Карти з капостями Килини з'являються на планшеті Магічного лісу, лише тоді, коли Килина проходить відповідні позначки на своєму планшеті, тут варто зазначити, що «капості» Килини мають три рівні складності(легкий, середній та важкий), тому у гравців є можливість регулювати силу Килини, вибравши відповідний рівень. Щоб подолати капость Килини, гравець має застосувати відповідну карту Магічного Лісу(це зазначено на самій карті), якщо у гравця є потрібна карта, то він прибирає карту капості з ігрового поля. В незалежності від того вдалось вам подолати капость чи ні, ігрові персонажі, Лукаш та Мавка пересуваються ігровим полем, проходячи певну кількість(яку саме вказано в карті Магічного Лісу) позначок на стежках.

Після того як Мавка та Лукаш перемістились в бік Магічної верби, карту магічного лісу слід покласти долілиць і залишити на тому самому місці, де вона була. Коли карта магічного лісу закрита, наступає час застосування ефектів карт капостей Килини(лише тих, що не були подолані) і хід завершується. Якщо гравці першими приходять до Магічної Верби, тобто стоять на останніх позначках своїх стежок і при цьому на планшеті Магічного Лісу немає карт капостей то вони перемагають, у випадку, коли Килині вдається дійти раніше за Лукаша і Мавку, гравці зазнають поразки.

Мавка: Магічна верба це чудова настільна гра, яка неодмінно сподобається всім прихильникам мультфільму «Мавка», адже вона легко перенесе учасників в чарівний світ Мавки та Лукаша, де гравці спробують перемогти злу Килину, долаючи всі її капості та допомагаючи Мавці та Лукашу на шляху до Магічної Верби. З цією грою ваші вечори дійсно стануть магічними!

Комплектація настільної гри «Мавка: Магічна верба»:

 • Планшет Магічного Лісу
 • Планшет Килини
 • 10 карт капостей Килини
 • 5 карт-пам'яток гравців
 • 12 карт Магічного Лісу
 • 3 фігурки персонажів
 • Правила гри
Додати відгук

Альона (01-05-2024 | 12:05)

Дуже гарна гра. Планшети персонажів окремо для Килини та окремо для Мавки з Лукашем, карти Магічного Лісу та капостей - все таке мальовниче, дуже атмосферне. Правила прості. Прочитав та одразу граєш. Не треба піддивлятися постійно, щоб щось уточнити. Адже інтуїтивно зрозуміле все, що зображене на планшетах та картах - що чим знищується, на скільки клітинок рухатися, коли можна підгледіти карту Лісу, а коли треба додати карту капостей. Ігролад досить цікавий та змушує напружити пам'ять і уважність.
Гра кооперативна. Гравці ходять по черзі. У свій хід гравець відкриває одну з дванадцяти карт Магічного Лісу. І застосовує ефект цієї карти, якщо можливо. А саме - прибирає одну відкриту капость з планшета Мавки та Лукаша. Потім переміщує персонажів на відповідну кількість клітинок, як вказано на карті. І повертає її на те саме місце. Якщо на планшеті залишились капості, треба застосувати їхні ефекти - перемішати карти Лісу так, як намальовано. І спочатку так легко запам'ятовується все. Але з кожною новою капостю, кожним новим переміщенням робити це все важче і важче. І ніби точно пам'ятаєш, що потрібна карта була тут, потім перемістилась сюди, отже, має бути тепер тут. Відкриваєш і ага!!! - зовсім інша карта. І добре, якщо щось корисне. А якщо ж ні? І Килина все ближче до Верби...
У гри є три рівні складності, від яких залежить початкове місцезнаходження Килини на треку. Ми зіграли на всіх трьох рівнях. На першому такі: "пфф!!! Легкотня." Поки Килина дійшла до клітинки капості, Мавка з Лукашем добряче встигли посунутись на своєму треку. Ми добренько запам'ятали розміщення карт. Тому перемогли без зайвого напрягу.
На середньому рівні вже було трохи важче - капостей більше, отже більше плутанини після застосування їхніх ефектів. Але все ж ми перемогли.
На складному ж рівні ми вже не змогли впоратись з Килиною та продули з шаленим відривом. Ніяк не виходило в нас відстежити потрібні карти лісу. І зрештою не ми подолали капості, а вони нас.
Загалом, гра добре підходить для дитячих та сімейних посиденьок. Багато часу не займає, розвиває уважність, тренує пам'ять.
Окрім того, "Мавка: Магічна верба" - класний подарунок для маленьких і не дуже прихильників мультфільму.
Доброго дня, Альоно!
Вау! Дякуємо за такий корисний та розгорнутий відгук! Дуже захопливо у вас проходять партії. Від цього наші серденька радіють:)
Бажаємо не дати перемогти злобній Килині!

Юлія (07-01-2024 | 11:40)

Ця гра як ускладнена меморі, бо треба запам'ятовувати, де які картки лежать, а потім ще тримати в голові, як їх перемістили)
Для дітей 7+ прекрасно, можна починати навіть одразу із середнього рівня, бо легкий якось дуже легко було))
Ми грали з донькою 7 років, то вона навіть краще запам'ятовувала де що лежить і як переміщується і хто ходить, ніж ми з чоловіком. Відволікатись не можна, бо все забудеться) партія триває хвилин 15 максимум, що досить зручно, коли хочеться пограти в кілька ігор за вечір, наприклад.
+ Легкі правила
Знайомі персонажі
Недовгі партії
Дітям на розвиток пам'яті та уваги)
- Картки трохи тонкуваті, треба або протектори або обережно з ними поводитись
Доброго дня, Юліє!
Дякуємо вам за такий детальний відгук та ваші враження!
Бажаємо вам магічних партій!

799грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись