Настільна гра Володар Перснів: Пригоди в Середзем'ї (UA) / The Lord of the Rings: Journeys in Middle-Earth (UA)

8    Відео
код: 8314
Настільна гра Володар Перснів: Пригоди в Середзем'ї (UA) / The Lord of the Rings: Journeys in Middle-Earth (UA)
кількість гравців
1-5
вік
14+
час гри
60-120
Укр
оплата частинами
Прощай! Від прихистку тепла
Дорога наша пролягла…
Ліси і гори ми пройдем.
Хай дмуть вітри і дощ паде!
Рушаймо, перш ніж згасне день!
Крізь хащі й темряву ходім
У Рівенделл, де ельфів дім,
Туманом вкритий чарівним…
А де дорозі буде край, —
Про те нас краще не питай.
Хоробрим справа до снаги!
Нехай повсюди вороги…
За постіль буде нам трава,
Шатром нас небо укрива…
До недосяжної мети
Будь–що ми маємо дійти.
В дорогу друзі, час не жде!
Рушаймо, перш ніж згасне день!

Дж.Р.Р. Толкін «Володар Перснів»

Тип: фентезі, кооперативна, пригоди
Видавництво: Geekach Games (Україна), Fantasy Flight Games (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 5 гравців
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Володар Перснів: Пригоди в Середзем’ї – локалізована українською мовою кооперативна гра-пригода, яка була створена за мотивами творів легендарного англійського письменника Джона Роналда Руела Толкіна. Цікавою особливістю даної гри є інтеграція в неї спеціального додатка для планшета чи смартфона, який допоможе створити історію та подорожувати безкраїм Середзем’ям. Схожий додаток вже був успішно використаний в таких хітових іграх як Маєтки Божевілля та Chronicles of Crime.

 


 Тут програма створить для вас цілу карту Середзем’я, з усіма жителями та особливостями місцевості. До того ж, кожного разу (навіть повторюючи вже пройдену раніше місію), ви отримаєте нові події, тож кожне повторне пройдення сценарію буде здаватися ніби вперше.
 

 

Подорож починається


Володар Перснів: Пригоди в Середзем’ї містить 14 окремих сценаріїв першої кампанії під назвою «Кістки Арнора». Можна обрати собі до вподоби одного з героїв саги про Перстень: Арагорна, Леголаса, Гімлі, Беравор, Єлену чи Більбо. Кожен герой за замовчуванням має свою роль, як-от для Арагорна звична роль слідопита, а Леголасу пасує роль мисливця, але ви також зможете змінити звиклі характеристики та обрати для улюбленого героя іншу спеціальність. Такі налаштування встановлюються лише на одну подорож. Пізніше їх можна змінити.


 Під час приготування до партії, всі учасники повинні обрати кампанію та її складність в застосунку. Надалі кожен з учасників обирає свого персонажа, отримує його фігурку і планшет, а також початкове спорядження. Цифровий додаток підкаже вам, які саме карти необхідні для кожного героя. Проте, ви також можете обрати для свого персонажа інше початкове спорядження, вказавши свій вибір в тому ж застосунку. Всі колоди карт та жетони сортуються за призначенням, поряд розташовуються плитки мап та жетони місцевості (окрім першої подорожі), і гра починається за натиском кнопки «Почати гру».
 

 

Ігровий процес


 Протягом партії учасники будуть розігрувати карти, проходити різні випробування, результат яких буде визначений відповідними символами на картах. Після пройдення кожного сценарію герої зможуть відпочити, щоб відновити свої сили та підвищити характеристики.
 


 Гра чудово підійде для всіх, хто вперше ступає на неймовірно красиві, та повні небезпек стежки Середзем’я. Детальні правила та зручний мобільний застосунок дозволять без проблем розібратися з усіма складнощами ігрового процесу, тож усі шанувальники світу Толкіна зможуть насолодитися справжніми пригодами з улюбленими героями в настільній грі Володар Перснів: Пригоди в Середзем’ї.Комплектація настільної гри «Володар Перснів: Пригоди в Середзем'ї»:

 • 22 плитки мапи для подорожей
 • 2 плитки мапи для битв
 • 31 пластикова фігурка
  • 6 фігурок героїв
  • 25 фігурок ворогів
 • 83 карти спорядження
 • 15 карт переваг
 • 28 карт страхів
 • 28 карт поранень
 • 10 карт місцевості
 • 173 карти навичок
 • 6 планшетів героїв
 • 3 жетони місцевості з ямою/імлою
 • 4 жетони місцевості з бочками/столом
 • 4 жетони місцевості з вогняною ямою/статуєю
 • 10 жетонів місцевості зі струмком/стіною
 • 9 жетонів місцевості з чагарником/валуном
 • 12 ворожих стягів із пластиковими підставками
 • 20 маркерів обшуку/загрози
 • 30 жетонів натхнення/дослідження
 • 21 жетон використання
 • 8 жетонів персонажів (4 варіанти)
 • 5 жетонів темряви
 • книжка правил
 • довідник правил
Додати відгук

Владислав (04-01-2024 | 12:51)


Спочатку було невеличке розчарування. Грав два рази одну подорож, і друзі також починали з нами свою другу гру. В правилах вказано, що додаток може генерувати по-різному і тому кожна гра може бути не такою. Карта справді кожен раз викладалась по-різному, а от квести ті самі, і ти одразу будеш знати, що робити, а що не варто. Тож питання щодо реіграбельності величезні (гра на секундочку більше 4к коштує). Також першу партію грали на 5 гравців, і це виявилось неймовірно довго та затянуто. Але на двох стає цікавіше: менше спавняться вороги, більше простору для взаємодії з жетонами і т. д. Коротше кажучи, раджу грати вдвох (власне як і вказано на bgg).
Та все ж треба віддати належне: вона затягує неймовірно. Ми пройшли за один вечір (грали до ранку =D) три подорожі , і виявилось, що це ще не кінець. Дуже хочеться продовжити, щоб дізнатись, що ж там далі.
Спочатку хотів порадити замість цієї гри придбати «Прадавній жах», та елемент легасі, який тут є, дуже додає плюсиків. Кампанія з різних подорожей, де зберігаються ваші вміння, здобутий інвентар та інше, – це дуууууже цікаво!
+ Велика кампанія з різних подорожей.
Елемент легасі, де ваші вміння та знання, набуті в попередніх місіях, зберігаються і мають вплив у подальшому.
Цікавий кооператив для двох.
- Є питання до реіграбельності. Скоріше за все вдруге буде не цікаво.
Дуже велика ціна.
На пʼятьох гравців грається погано.
Доброго дня, Владиславе!
Ми раді, що гра справила на вас позитивні враження!
Доречі, в додатку ви можете купити велику другу кампанію з цими самими компонентами) А очікуються ж ще доповнення в кожному з яких, за схожим принципом буде ще по 2 кампанії)

Артем (18-12-2023 | 12:01)

Хелло) чи є інф щодо локалізації доповнень і чи буде в продажі органайзер?
дякую
Доброго дня, Артеме!
Інформацію про органайзер не маємо, а щодо доповнень - видавці казали, що поки видавати їх не планують.
Дякуємо за звернення та бажаємо мирного неба!

Віктор (03-12-2023 | 13:25)

Якщо чесно, гра не зайшла. Так, тут багатий набір карт та елементів ігрового світу, але актив гравця мінімальний. Все вирішують перевірки. Тут перевірка, там перевірка... Більшість ігрового часу ви займаєтесь синхронізацією розкладання елементів карти та тасуванням ігрової колоди. Все зав'язано на додатку. Повністю. Можна було просто перенести інтерактив в додаток, вийшла би непогана аркада.
+ Якість та різноманітність елементів гри
- Ігрова механіка, затянута кампанія, ну і перевірки, перевірки ...
Доброго дня, Вікторе!
Звісно є ігри, які можуть подобатися і зовсім не подобатися - справа смаку. Є фанати Володарів і перевірок, але добре, що по Володарям ще є безліч цікавих ігор, наприклад Володар Перснів: Карткова Гра, Війна Персня: Друге видання та Війна Персня: Карткова гра:)
Дякуємо з цікаву думку про гру та бажаємо отримувати задоволення від ігор!

Еней (27-11-2023 | 16:52)

Гра захоплює буквально відразу і тримає протягом всієї компанії, через цю дивовижну атмосферу власної пригоди у світі Дж. Р. Р. Толкіна. Механіки прості і легкі в освоєні, + електроний додаток слідкує за послідовністю фаз і підказує, що потрібно робити гравцеві. Одразу хочу зазначити, що додаток гармонійно поєднується з настільною ігрою, полегшує гравцю гру і створює атмосферу для партії через витриманий дизайн, музичний фон і художній текст якого в ігрі достатньо, додаток по суті замінює оверлорда і робить ігру повністю коперативною. Ба більше в додатку можна змінювати складність гри, що чудово підходить як і новачкам так і гравцям які люблять хардкор. В ігрі є чудовий соло режим, що дозволить гравцю самостійно поринути у світ пригод. Обов'язково раджу спробувати цю гру)
+ + Атмосфера пригоди, проста в освоєнні і водночас глибока стратегічна гра, красиві арти на карточках, прокачка героїв, цікава історія, застосунок, що полегшує партію, висока якість мініатюр і компонентів гри, і т.д.
- Затягує і заставляє з нетерпінням чекати локалізацію доповнень=)
Доброго дня, Енею!
Щиро дякуємо Вам за неймовірний огляд. Ця гра чудово переносить в історію Володаря, а застосунок додає новинки в механіки гри:)
Бажаємо вам цікавезних пригод по Середзем'ю!

Тетяна (01-11-2023 | 10:55)


Дуже атмосферна гра! Натхненні грою "Маєтки божевілля", взяли і "Володар перстнів" також, так як ігри схожі за механікою. Схожі, але різні водночас: Маєтки більше детектив з жахами Лавкрафта, Володар перстнів - історія Середзем'я та бойовка. Битися тут потрібно практично постійно, бо тікати часто і надовго не вийде. Особисто наша компанія повністю відчуває весь спектр пригод та халеп і Більбо, і Леголаса, і решти Ко :) Для тих, хто любить атмосферні ігри та бойовки з можливістю прокачки своїх персонажів - must have :)
+ Прокачка персонажів, атмосфера гри
- Зіграти в окремий сценарій не вийде, тільки загальна кампанія
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо за цікаве порівняння двох ігор, що граються за допомогою додатка:)
Бажаємо Вам з головою поринати в сюжет та насолоджуватися ігроладом!

Георгій (02-08-2023 | 01:54)

Одна з найкращих і найулюбленіших ігор в колекції! Хто любить пригоди та сюжетні ігри, а тим паче всесвіт Середзем'я - просто зобов'язані купити цю чудову настільну гру. Багатьох відштовхує застосунок, але він дуже допомагає пришвидшити організацію гри і обійтись без "майстра", дає змогу грати в соло-гру. Арт чудовий, хіба що незвично бачити Леголаса темноволосим :) Дуже цікава механіка бою (без кубиків, на картах) і те, що є прокачка персонажів - це тільки додає атмосфери грі. Кожен сценарій дуже цікавий, а кінцівка змусить попотіти, щоб перемогти нечисть.
+ Чудова якість компонентів, цікава кампанія
- Немає. Хіба що хочеться ще й ще раз грати, тому чекаємо і віримо в доповнення :)
Доброго дня, Георгію!
Щиро дякуємо за такий крутезний відгук!
Бажаємо Більбо не втрачати те, що в нього в кишені і не забувати поглядати на світло свого меча!)

Сергій (27-07-2023 | 13:31)

Гра чудова! Чи планується локалізація доповнень?
Доброго дня, Сергію!
Інформації щодо локалізації доповнень поки не чули:(
Дякуємо за звернення та бажаємо цікавих партій!

Показати більше
4450грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись