Настiльна гра Level 10 Десятий рівень (UA) / Level 10 (UA)

4    Відео
код: 7652
 Ностальгія – саме це відчуття викликає вигляд коробки нового карткового філера Level 10 Десятий Рівень у покоління, що виросло в часи популярності приставки Dendy. Сама коробка, і карти оформлені в стилі 8-бітної аркадної гри. Що всередині? Давайте поглянемо!

Тип: кооперативна, карткова
Видавництво: Geekach Games (Україна), Matagot (Франція)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 5 гравців
Час гри: від 15 до 30 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут


 


 В 2016 році японський геймдизайнер Хісаші Хаяші створив кооперативний картковий філер під назвою Okey Dokey. Сьогодні ця гра отримала нове оформлення, і більше того, ще й український переклад завдяки видавництву Geekach Games.

У грі учасники разом з головним героєм, якого звати Лінк, будуть намагатися пройти 10 рівнів гри та перемогти всіх міньйонів поганця Ґанона щоб врятувати країну Гайрул.


5 світів, 10 рівнів


 Гра складається з 40 карт рівнів з номерами від «1» до «8», п’яти різних кольорів з символами 5 світів, які треба буде пройти гравцям: пустеля, ліс, небо, вулкан, болото.

Під час гри учасники викладатимуть карти в 5 рядів, відповідно до кожного з 5-ти світів, дотримуючись правил розміщення карт:

  1. Карти рівнів в ряді мають відповідати одному з світів. Кожен світ має окремий ряд.
  2. Карта, яка викладається, повинна бути або з таким ж номером, як і попередня, або більшим. Гравець може використати карту перезапуску, яка «обнулить» рівень і дасть змогу викладати карту з будь-яким номером.
  3. Новий ряд можна викладати лише після закінчення попереднього (тобто однакова кількість карт в кожному стовпчику).
  4. Кожен стовпчик повинен містити по 4 карти рівнів та не більше як 1 карту перезапуску.
  5. Замість карти рівня можна використати карту павзи, замінивши нею відсутню карту. Карта павзи буде того ж номеру, що і попередня. В разі, якщо попередньою була карта перезапуску, карта павзи вважатиметься такою ж.

 Якщо гравці зможуть викласти всі 40 карт рівнів та 10 карт перезапуску, вони перемогли. Проте, якщо будь-хто з гравців не може зробити хід, команда зазнає поразки.
 


Level 10 Десятий Рівень – швидка і легка головоломка, яка нагадує відому гру «The Game». Гравці самі можуть обирати складність гри, тому в неї можуть грати і діти, і дорослі. Веселе оформлення в стилі 8-бітної гри точно припаде до вподоби учасникам. А ще, в неї можна грати і наодинці.

Комплектація настільної гри «Level 10 Десятий рівень (UA)»:

  • 40 карт рівнів
  • 10 карт перезапуску
  • 3 карти павз
  • правила
Додати відгук

Єлизавета (07-01-2024 | 18:07)

Така елегантна та незвичайна гра! Грали разів 7, поки не вийшло перемогти. Сподобалось, що треба домовлятися та разом пробудовувати стратегію. І картки Дуже красиві.
Доброго дня, Єлізавето!
Дякуємо за відгук!
Японські гейм дизайнери роблять дійсно незвичні та цікаві ігри!

Альона (02-08-2023 | 17:22)

Дуже сподобався дизайн гри. Оформлення коробки, карт, правил під 8-бітну гру на Денді - це щось. Ностальжи....
Кооперативна карткова гра. Для нас це точно щось новеньке, не в нашому стилі. Але сподобалось, хоч як це і дивно.
Легкі правила. Цікавий перебіг гри. І з першого погляду здається, що все так легко. Але ні. В процесі гри виявляється, що треба дуже добре постаратися, щоб перемогти її. Адже важко зробити все правильно, щоб викласти всі ряди згідно правил. А ще важче домогтися того, щоб не залишилося жодної карти на руках. Часто хоч якась, але лишається.
+ +
- -
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо вам за ваш відгук!
Бажаємо вашому Герою гарних пригод крізь усі світи!

Микита (31-07-2023 | 19:17)

Вирішили спробувати цю гру через її схожість з Ханабі, в яку друзі бояться грати(так, я налякав, я). Усім дуже сподобалася - вона складна і проста одночасно. А ще це офігезне оформлення! Гру варто придбати лише за її красу, бо навіть сорочку карт можна хвилин 5 розглядати! Підійде для розігріву, або щоб перевести дух після чогось складного чи напруженого. Захоплює навіть тих, хто не дуже знайомий з іграми.
+ швидка
захоплююча
дуже красива
- нема
Доброго дня, Микито!
Дуже класно, що Вам та вашим друзям так сподобалася гра. Своєю тематикою вона відносить до атмосфери Денді, Маріо та аркадних автоматів, що дуже захоплює:)
Дякуємо за відгук та бажаємо веселих партій!

Антон (22-08-2022 | 09:38)

Увлекальная математически стратегическая игра, интересно любым количеством игроков от 1 до 5 , стильно сделана коробка и карты
+ Увлекательный простой геймплей, стильная коробка и карты, несколько режимов сложности
- Высока цена за такой маленький набор карт, рисунки на картах не несут смысловой нагрузки - все что влияет на игру это цвет карты и цифра на ней
Добрий день, Антоне!
Дякуємо за Ваш відгук, він точно стане у пригоді наступним власникам гри. Гра дійсно проста, а захоплива для будь-якої компанії й соло режиму :)
Бажаємо мирного неба над головою та вдалого порядку карт на столі!

325грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись