Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
465 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Котосови

Похожие товары
Одна дуже нерозторопна відьмочка погано вчилася в школі - зілля їй не вдавалися, чари працювали не так як слід, і в результаті цього, безліч її хатных улюбленців - котів і сов були то оранжевого то синього кольору, та ще й то смугастими, то в горошок. Потрібно було б їх підрахувати, та спробуй зрозумій хто є хто ...

Тип: карткова, логічна.
Видавництво: Банда Умников
Час гри: від 10 до 20 хв
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 5
Вiк: від 4 років
Мова: російська


Настільна гра «Котосови» - прекрасний приклад того як можна швидко, легко і з цікавістю навчити діточок усного рахунку і логічного мислення. Діти швидко схоплюють нову інформацію, за умови що їм цікаво, тому багато методик раннього навчання засновані на яскравих картинках, іграх, пісеньках, казках і віршах.

До складу настільної гри входить стопка карт, два кубика і три тотема. На кожній картці зображено кілька сов і котів. Відрізняються вони кольором і плямами забарвлення. Одні смугасті, а інші в горошок.

Правила передбачають три варіанти гри: від самого простого, для дітей від 4 років, до більш складного - від 6 років.

Під час гри, дітям треба кидати один з двох кубиків, і уважно розглянувши картинку, розказати, скільки котиків або совенят з тими чи іншими ознаками присутні на картці. При правильній відповіді, дитина забирає картку, отримуючи одне переможне очко. В кінці гри перемагає той гравець, який зумів зібрати найбільшу кількість карток. В ускладненому варіанті гри, картка відкривається на 5-7 секунд, за які дитина повинна запам'ятати картинку і лише тоді кидати кубик. А на третьому рівні складності гравець повинен ще й встигнути схопити тотем, відповідно зображенню на картці.

Таким чином гра вчить дітей не тільки просто рахувати. З ускладненням завдань, поступово, у дітей розвивається спостережливість, логічне мислення, спритність, і дрібна моторика рук. При чому все це відбувається під веселий сміх і негайну вимогу «зіграти ще раз». А з огляду на яскраві мультяшні ілюстрації із забавними котиками і совенятами, якісні дерев'яні кубики і тотеми, ця гра буде чудовим подарунком для вашої дитини.

До складу настільної гри «Котосови» входить:
 –  30 карт.
 –  2 кубика.
 –  3 тотема.
 –  Правила.

Придбати настільну гру «Котосови» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
465 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Котосови


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..