Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
До конца акции осталось

0

Дни

0

Часы

0

Минуты

0

Секунды

Есть в наличии
1630 грн. 1386 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Конкордія (Concordia)

АксессуарыПохожие товары
Ласкаво просимо в античний світ, розквіт Римської Імперії. Непереможні легіони захоплюють нові землі. Консули, магістрат і сенат встановлюють владу могутньої імперії у всіх куточках земель. Зводяться міста, будівлі та храми. У величезних особняках живуть патриції. Вони п'ють чудове вино, лежачи на величезних пурпурових подушках, і армія рабів прислуговує їм. Раби добувають камінь і вирощують зерно, будують будинки і розважають багатіїв в Колізеї. І всюди, де світить сонце, простягається велика і могутня Римська Імперія.

Тип: стратегія, колодостроітельная
Видавництво: Crowd Games
Час гри: від 80 до 100 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 5
Вiк: від 13
Мова: російська


«Конкордія» - це проста, але елегантна стратегічна настільна гра про завоювання нових земель і збільшення багатства в античні часи Римської Імперії.

Гравцям належить колонізувати нові землі, будувати виробничі будівлі, а також торгувати різними товарами. По великому рахунку основною механікою гри є колодобудівництво.

На початку гри у кожного гравця на руках буде по 7 карт, з яких 6 карт - дії. Кожен хід, гравець розігрує карту, виконує зазначені на ній інструкції, а потім відправляє її у відбій. Дії бувають різного характеру: побудувати будинок, виготовити товар, або продати його. 7 карта дозволяє в будь-який момент забрати карти з відбою собі в руку. Крім того на ігровому полі існує зона спеціального конвеєра карт дій, які можна купувати. Як тільки гравець отримує нову карту, всі інші карти зсуваються, а з колоди додаються нові. Чим довше карта залишається на ігровому полі, тим дешевше стає її ціна. Крім карт, гравець отримує в своє володіння також певну кількість ресурсів, монет і колоністів. Ресурси потрібні для торгівлі, а крім того, в кінці гри вони приносять переможні очки. У кожному місті гравець може побудувати лише один будинок. Колоністи ж допоможуть Вам, вибачте за тавтологію, колонізувати нові міста, розширюючи межі імперії і даючи можливість будувати нові будівлі.

Гра підходить до кінця коли закінчується ринок карт дій, або коли гравець побудує всі свої будівлі. Потім ви підраховуєте свої переможні очки, і визначаєте переможця.

Як ми вже згадували, гра досить проста, але в той же час в ній присутній глибокий елемент стратегії і тактики. Почнемо з того, що ігрове поле двостороннє і являє собою дві карти провінцій. Одна для 2-4, а друга для 5 гравців. Під час гри Вам постійно доведеться приймати рішення які будуть впливати на подальший хід гри, вибудовуючи свою стратегію на цю конкретну партію. Що краще, побудувати будинок, чи купити нову карту? Або взагалі колонізувати нове місто? У першому випадку ви непогано збагатитеся за рахунок нових ресурсів, але в другому ви можете купити дуже корисну карту, тим самим позбавивши суперника можливості придбати її. Можна звичайно почекати, адже через хід її ціна знизиться, але чи варто ризикувати?

Ось в такому ключі і проходить партія в цю захоплюючу настільну гру. Хочеться ще згадати, що ігрове поле, ілюстрації і карти оформлені в приємному, античному стилі і прекрасно відтворюють атмосферу стародавнього Риму на ігровому столі. Фішки ресурсів виконані з дерева, їх приємно тримати в руках, вони красиві і зручні.

«Конкордія» вже встигла завоювати чимало прихильників, серед поціновувачів цікавих і якісних настолок по всьому світу. Пропонуємо і Вам долучитися до цієї незвичайної, але дуже захоплюючої гри.

До складу настільної гри «Конкордія» входить:
 – двостороннє ігрове поле
 – 190 дерев'яних фішок
 – 5 лічильників переможних очок
 – 80 фішок товарів
 – 5 полів складів
 – 30 жетонів міст
 – 24 жетона бонусів
 – 72 карти
 – 5 пам'яток
 – правила гри

Придбати настільну гру «Конкордія» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1630 грн. 1386 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Конкордія

1. Максим (11-03-2018 | 20:07)

Привет!
Заказал у вас Конкордию, но слышал, что на базовых полях вдвоем играется слишком "свободно".
Реально ли увидеть у вас [оригинальный, а не локализованный] доп "Gallia / Corsica" с полем, идеальным для двоих, или быть может заказать его отдельно?
Спасибо!
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Максим. Покамест мы не планируем поступление дополнения в наш магазин.

2. Евгений (28-07-2017 | 09:46)

Добрый день! А есть хоть приблизительная цена игры и сроки появления её в наличии?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Цены пока нет, а вот ждем в течении августа.

3. Blind (08-06-2017 | 21:10)

Когда можно ожидать поступление? Это русская версия?
Ответ от DesktopGames:
Ожидаем русскую версию в конце июня-начале июля.