Настільна гра Koi-Koi / Кой-Кой

3
код: 5014

2

6+

15-45
  • 4.8 (954 відгуки про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

    Коли європейські місіонери досягли Японії разом з християнством в країну Висхідного Сонця потрапили карткові ігри. В японському середовищі звичайна колода переродилася і видозмінилася. Карти адаптувалися в культурному середовищі Японії, ставши традиційною колодою «Ханафуда». У неї входить 12 мастей за числом дванадцяти місяців, в кожній з яких по чотири карти. На основі цієї колоди виникло безліч карткових ігор, а однією з найпопулярніших стала гра Кой-Кой (Koi-Koi).

Тип: карткова, східна, класика
Видавництво: Wanted Games
Час гри: від 15 до 45 хвилин
Кількість гравців: 2
Вік: від 6 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут


Кой-Кой (Koi-Koi) - це традиційна японська карткова дуельна гра, історія якої вже налічує чотири століття. Мета гри - заробити якомога більше переможних балів за свої карткові комбінації. Можна сказати, що Кой-Кой (Koi-Koi) - це своєрідний дуельний Покер.
Правила Кой-Кой (Koi-Koi) досить прості. На початку партії визначається перший гравець - дилер, який роздає на стіл і в руки собі і опоненту по 8 карт. Обидва учасники ходять по черзі без пропуску ходів. Дилер завжди ходить першим. Партії грають одну за одною, а дилер змінюється в кожній з них. Хід гравця полягає в тому, що він викладає на стіл сорочкою вгору одну з карт з руки поверх карт на столі, а потім відкриває верхню карту колоди і також викладає її поверх однієї з карт.
 

 

Кожна з мастей колоди складається з чотирьох карт. Таким чином, якщо в одній стопці є 3 карти, а гравець покриває її четвертою відповідної масті з руки, то він забирає їх собі. Відзначимо, що в закриту гравці можуть викладати карти, що не збігаються по масті. Але в підсумку бали будуть діставатися лише за комбінацію або комбінації в отриманих «хабарах».
 


Зібравши певну комбінацію, гравець може оголосити кінець гри або ж продовжити партію словами «Кой-Кой», понадіявшись в майбутньому зібрати щось більш дороге. До речі, в перекладі з японського Кой-Кой (Koi-Koi) означає «давай-давай» або «продовжуємо».
Як і в Покер в грі Кой-Кой (Koi-Koi) існують різні комбінації за кількістю і масті карт з різною вартістю. Переможець визначається за підсумком кількох, заздалегідь обговорених, партій.
Слід зазначити, що гра Кой-Кой (Koi-Koi) виконана в оригінальному оформленні зі східною тематикою і безсумнівно порадує цінителів традиційних ігор.

 

До складу настільної гри «Koi-Koi» входить:
– 48 карт
– правила гри
– форма для підрахунку балів


 Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на «Час Пригод. Карточні Війни: Фінн проти Джейка», а також на «Печворк».
 Придбати настільну гру «Koi-Koi» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Иван (28-04-2020 | 23:44)


Давно знаком с этой игрой. Все карты довольно хорошо смотрятся. Размер не такой большой, как у моей стандартной колоды (40х60 мм). Всего внутри 48 карт + 2 пустышки.
Брал для коллекции, однако новичкам легче учиться именно на этой колоде.
+ Красивая, радует глаз
Затягивает
Проста в освоении
- Отсутствуют
Спасибо за отзыв.

Катарина (02-04-2020 | 23:32)

Обожнюю цю гру! Відповіді для Ернеста:
1. Після оголошення "агарі" - перемоги рахуються тільки комбінації того, хто виграв.
2. За кожне власне Коі-Коі ви подвоюєте свої бали
+ дуже атмосферна
реіграбельна
ненапряжна
гарно йде під чай
- не одразу вивчили всі масті
Дякуємо! :)

Ернест (20-02-2020 | 20:31)

2 питання по правилах.
1. Після перемоги рахуються лише свої комбінації, чи і комбінації опонента?
2. Чи за кожне Коі-коі опонента збільшується виграш, якщо опонент програв?
Відповіді трохи вище в коментарях.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00